صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 85

موضوع: کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

حرف من اينه : شما با كدوم مجوز ثبت نام كردي و با كدوم مجوز ٣٥ درصد پول مارو خوردي؟ شما اصلا جز مراكز مجاز ايلتس نيستي ، چه برسه به اينكه قانون ٣٥ درصد ريفاند ايلتس رو اجرا كني، اين قانون شامل مركز مجاز ميشه
    من ميگم همه ما توي يك روز قرار بذاريم حداقل شيشه هاشونو بياريم پايين يه كم اروم شيم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimaaaaa نمایش پست ها
    حرف من اينه : شما با كدوم مجوز ثبت نام كردي و با كدوم مجوز ٣٥ درصد پول مارو خوردي؟ شما اصلا جز مراكز مجاز ايلتس نيستي ، چه برسه به اينكه قانون ٣٥ درصد ريفاند ايلتس رو اجرا كني، اين قانون شامل مركز مجاز ميشه
    من ميگم همه ما توي يك روز قرار بذاريم حداقل شيشه هاشونو بياريم پايين يه كم اروم شيم
    من کاملا با شما موافقم، فقط تعجبم از اینه که بقیه چطور انقدر راحت میشینن تا چند نفر راحت حقشونو بخورن، اگر خواستید هماهنگ کنید پیام خصوصی بفرستید لطفا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

من موندم این افرادی که میان با اسم برگزاری ازمون ایلتس کلاهبرداری میکنند و هر کاری دوست دارن میکنند پس نقش سازمانهایی که اینا با صطلاح زیر نظرشون هستند چیه ؟! مثل سازمان سنجش که خودش برگزار کننده ی ازمونهای زیادیم هست در ضمن چرا این مشکل فقط برای ازمون ایلتس پیش میاد و ازمونهای بین الملل دیگه مثل تافل و غیره همچین مسائلیرو ندارند. برای چندمین بار متوالی هستش که ازمون ایلتس با این مشکلا ت روبرو میشه الان دیگه وقتشه که سازمان سنجش به عنوان یک سازمان عملکردشو نشون بده.

Junior Member

بچه ها یه سری از ماها شرایط مشابه داریم که واسه آزمون های آینده این موسسه ثبت نام کرده بودیم و وقتی دیدیم شرایطشون نا به سامانه تصمیم گرفتیم پولمونو پس بگیریم و تو یه موسسه معتبر ثبت نام کنیم که مجوز داره و نیاز نیست هر روز نگران مجوز گرفتن و کنسل شدن و نشدنش باشیم. اما اینا تو این شرایط هم حاضر نشدن پولمونو کامل بدن، حالا بیاین یه هماهنگی کنیم همه ی کسایی که به جای 700 تومن، 490 تومن گرفتن ، اینجا یه اعلام حضور بکنن تا یه آمار خودمون بگیریم و هماهنگ بشیم برای اعتراض. نطرتون چیه؟
    برای بعضی ها مثل ما که دو یا سه آزمون ثبت نام کردن قضیه پول اهمیت بیشتری داره ولی فکر میکنم برای همه اینکه حقشون بیخودی خورده نشه مهم هست.

Junior Member

هر روز و هرساعتي كه بگيد من پايه ام
    ٤٢٠ تومن پول منو خوردن

Junior Member

بقيه هم اعلام امادگي كنن تا يك روزو انتخاب كنيم

Junior Member

منم اعلام آمادگی میکنم. منتها تهران نیستم متاسفانه. ولی روی اعتراض یا شکایت منم حساب کنید که اگر بقیه پولمو ندن حتما ازشون شکایت میکنم.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

ولی من یا شانسم گرفته یا اینجوری بود نمیدونم.
    من همون فردای آزمون سریع زنگ زدم و ایمیل رو فرستادم براشون و اونام فرداش صبح کامل پولو ریختن 700 تومن
    البته فکرشو می کردم که هرچی دیرتر بشه چون حجم کنسل کنندگان زیاد میشه احتمالا بخوان بازی در بیارن
    ویرایش توسط kasek : July 3rd, 2014 در ساعت 11:35 AM

Junior Member

بچه ها لطفا بقیه هم اعلام آمادگی کنن. من الان از استادم شنیدم که به یکی از شاگرداش که شرایط مارو داشته پولو کامل پس دادن. این یعنی به بعضی ها پس میدن و به بعضی ها نه. اصلا نباید از حقمون بگذریم. بچه ها یه زمان انتخاب میکنیم و از طریق پیام خصوصی به هم اطلاع میدیم. چون خود عوامل این موسسه نباید از زمان رفتنمون مطلع بشن.

Junior Member

سلام
    من هم مثل شما آزمونم کنسل شده بود و کلی زنگ زدم به دفتر idp استرالیا و ایمیل فرستادم اینم نامه من:
    Dear Sir/Madam,

I am writing to you to inform me about currently test centers in Iran that hold IELTS exams. I want especial information about IELTS Kharazmi institute in Tehran. This institute has a website that is related to IELTS and it has hold IELTS exams (General and Academic) since six months ago. In the past when we wanted to register for IELTS exams in this institute the register link went to British council center , but unfortunately , now they want us to send our documents and book our exam by using email. I tried to find the name of this center in your website and British council website, but I could not .We had an IELTS exam in this insitute on 21 June , but they cancelled that .They called me 3 days ago and told me : "we send your application for IDP center and your exam will held in 10 of July" . Now, this is my question : Do you confirm this institute?

This is the website of this center : http://www.ieltskharazmi.com

In advance , I really appreciate your kind cooperation and I am looking forward to hearing from you promptly.
    Sincerely yours,
    الان بعد از 5 روز این جواب رو برای من فرستادند:

Dear Saghar,

Yes we can confirm that there are IELTS tests scheduled in Kharazmi on July 10th and July 12th to be run by IDP: IELTS Australia.

Regards,
    IELTS Further Assist

راستی یادم رفت بگم اسمشون هم داخل سایت idp آمده می تونید لینک زیر رو ببینید دوستان . فکر کنم دیگه خیالمون راحت شد

http://www.ieltsessentials.com/test_...st_centre.aspx
    ویرایش توسط kasek : July 3rd, 2014 در ساعت 11:46 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)