صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

Junior Member Rodriquez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

با سلام، دوستان برای مستر مجدد، معافیت تحصیلی صادر نمیکنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rodriquez نمایش پست ها
    با سلام، دوستان برای مستر مجدد، معافیت تحصیلی صادر نمیکنن؟
    خیر.
    باید برای مقطع بالاتر اقدام کنید (دکترا)

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

سلام بر همه نمیدونم سوالم جاش اینجاست یا نه ولی خواهش میکنم محبت کنید جواب بنده رو بدید چون واقعا دچار سر در گمی شدم . من دانشجوی ترم آخر کارشناسی دانشگاه آزاد ام و خرداد ۹۶ امتحاناتو که‌ بدم تمامی واحد هامو گذروندم و عملا تموم شده . من از پلیس به اضافه ی ده که‌ برگه ی معافیت تحصیلیو گرفته بودم برای مقطع کارشناسی نوشته بود تا بهمن ۹۷ معاف هستم . خواستم بپرسم حالا که من سال ۹۶ درسم تموم شده آیا با تموم شدن درسم معافیتم همه تموم میشه با یک سال فرجه دارم ؟؟ در ضمن من ورودی بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه آزادم و مهر تا بهمن ۹۲ ( یک ترم ) توی دانشگاه دولتی بودم منتها از اونجا انصراف دادم و اومدم دانشگاه آزاد . ممنونم ازتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام بر همه نمیدونم سوالم جاش اینجاست یا نه ولی خواهش میکنم محبت کنید جواب بنده رو بدید چون واقعا دچار سر در گمی شدم . من دانشجوی ترم آخر کارشناسی دانشگاه آزاد ام و خرداد ۹۶ امتحاناتو که‌ بدم تمامی واحد هامو گذروندم و عملا تموم شده . من از پلیس به اضافه ی ده که‌ برگه ی معافیت تحصیلیو گرفته بودم برای مقطع کارشناسی نوشته بود تا بهمن ۹۷ معاف هستم . خواستم بپرسم حالا که من سال ۹۶ درسم تموم شده آیا با تموم شدن درسم معافیتم همه تموم میشه با یک سال فرجه دارم ؟؟ در ضمن من ورودی بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه آزادم و مهر تا بهمن ۹۲ ( یک ترم ) توی دانشگاه دولتی بودم منتها از اونجا انصراف دادم و اومدم دانشگاه آزاد . ممنونم ازتون
    تا جايي كه من ميدونم شما هروقت تحصيلتون تموم شه يك سال فرجه دارين.

سلام دوستان
    برای معافیت تحصیلی دکتری در روسیه با وزارت علوم تماسی که گرفتم گفتن باید مدرک زبان اون کشور داشته باشی، خب دوره های آمادگی زبان در روسیه قبول نمیکنن؟ اگر مدرک زبان روس میخوان پس این همه دانشجو چطوری رفتن؟

Junior Member

سلام عزیزان خسته نباشید ، دوستان من دانشجو ارشد هستم ، و پذیرش ارشد گرفتم ، میدونم که باید انصراف بدم از ارشد و معافیت تحصیلی مجدد بگیرم برای خارج ، سوال من اینه که نامه پذیرش وقتی رسید به دستم ، حتما باید در سامانه نشا ثبت نام کنیم ، من نه ارز میخام نه خدماتی فقط میخوام وزارت علوم تایید کنه مدرک پذیرش رو و بعد با نامه انصراف برم نظام وظیفه که معافیت مجدد بگیرم ، دوستانی که میدونن ممنون میشم کمک کنن ، سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingr2r2 نمایش پست ها
    سلام عزیزان خسته نباشید ، دوستان من دانشجو ارشد هستم ، و پذیرش ارشد گرفتم ، میدونم که باید انصراف بدم از ارشد و معافیت تحصیلی مجدد بگیرم برای خارج ، سوال من اینه که نامه پذیرش وقتی رسید به دستم ، حتما باید در سامانه نشا ثبت نام کنیم ، من نه ارز میخام نه خدماتی فقط میخوام وزارت علوم تایید کنه مدرک پذیرش رو و بعد با نامه انصراف برم نظام وظیفه که معافیت مجدد بگیرم ، دوستانی که میدونن ممنون میشم کمک کنن ، سپاس
    دوست عزيز من هم شرايط شما رو دارم.
    من ترم ١ ارشد هستم و ميخوام ترم بعد انصراف بدم.
    من مستقيم از نظام وظيفه پرسيدم گفتن بعد اينكه پذيرش اومد شما انصراف ميدين و دوباره معافيت تحصيلي ٣ ساله براي ارشد صادر ميشه. فقط چند تا شرط داره.
    اينكه قبلا تو هيچ مقطعي انصراف نداده باشين.
    و از دانشگاه تا به حال اخراج نشده باشين.
    در طول تحصيل فقط يك بار حق انصراف دارين. ً

Junior Member

مرسی که پاسخ دادی عزیز ، اما من سوالم چیز دیگه ای بود ، من سوالم اینه که نامه پذیرش که داره میاد الان با پست ، چطوری باید به تایید وزارت علوم برسه ؟ چون باید وزارت علوم تایید کنه بعد نظام وظیفه معافی مجدد میده ، آیا باید از طریق نشا اقدام کرد ،چون نشا من دیدم مدرک زبان میخواد ، اما من دانشگاهم اصلا نمیخواست و از طرفی اینهمه آدم بدون مدرک زبان رفتن ، یعنی ما باید فقط مدرک رو ببریم وزارت تایید کنه یا نشا ؟ اینو خبر داری چجوریه عزیز ؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز , من یکبار در دوره کارشناسی انصراف دادم و باز ثبت نام کردم ولی الان قصد تحصیل در قبرس رو دارم و پذیرش دانشگاهم جور شده آیا اجازه یکبار دیگه معافیت تحصیلی رو برای تحصیل در اونجا رو دارم
    لطفا سریع پاسخ بدید عالی میشه خیلی واجبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zavh55 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز , من یکبار در دوره کارشناسی انصراف دادم و باز ثبت نام کردم ولی الان قصد تحصیل در قبرس رو دارم و پذیرش دانشگاهم جور شده آیا اجازه یکبار دیگه معافیت تحصیلی رو برای تحصیل در اونجا رو دارم
    لطفا سریع پاسخ بدید عالی میشه خیلی واجبه
    اگر پذیرش برای همون کارشناسی دارین به هیچ وجه امکانش نیست ، شما فقط یکبار حق انصراف در تمام مقاطع رو دارین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)