صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

Junior Member

Question معا فیت تحصیلی

سلام به همگی ....من 31/4/92 فارق التحصیل شدم(فوق دیپلم) یعنی تا 31/4/93 وقت دارم.....به دلایلی نتونستم دانشگاه ثپت نام کنم
    1.راهی هست که بشه ترم مهر ثپت نام کنم.....
    2.من برای معافیت کفالت هم اقدام کردم...
    سوال اولی خیلی برام مهم ....اگه کسی اطلاع داره جواب بده ممنون....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط donkman نمایش پست ها
    سلام به همگی ....من 31/4/92 فارق التحصیل شدم(فوق دیپلم) یعنی تا 31/4/93 وقت دارم.....به دلایلی نتونستم دانشگاه ثپت نام کنم
    1.راهی هست که بشه ترم مهر ثپت نام کنم.....
    2.من برای معافیت کفالت هم اقدام کردم...
    سوال اولی خیلی برام مهم ....اگه کسی اطلاع داره جواب بده ممنون....

برور اقدام كن برگه سبز بگير ميتوني ثبت نام كني
    كلا پرونده راه بندازي ميشه ثبت نام كرد

Junior Member

پیش فرض معا فیت تحصیلی

سلام دوستان
    من با استفاده از معافیت تحصیلی برای دوره کاشناسی ارشد تو خارج مشغولم. پایانامه ارشد من زیاد طول کشید و الان ترم هفتم. میخواستم بدونم وضعیت نظام وظیفه من چی میشه. ایا برای ترم ۷هم میشه از معافیت تحصیلی استفاده کرد؟

Junior Member

با سلام . من شهریور 93 فارغ التحصیل شدم (کارشناسی ارشد) . الان تو فرجه 1 سالم . آیا میتونم دوباره کارشناسی ارشد در خارج از ایران بخونم؟!یا باید برای دکتری اقدام کنم؟؟!

Junior Member

با سلام.

من الان در حال تحصیل کارشناسی ارشد هستم و برای فال 2015 هم اقدام کردم (ارشد-دکترا مستقیم). میخواستم ببینم اگه نتیجه پذیرش من بیاد، میتونم از ایران انصراف بدم و برای تحصیل برم خارج از کشور؟
    یه سوال دیگه هم اینکه من تیر ماه از کارشناسی فارغ التحصیل شدم و مهر ارشد رو شروع کردم. این فاصله زمانی جز اون مدت زمان یک ساله حساب میشه؟ ممکنه برام مشکلی تو خروج پیش بیاد؟

با تشکر

سلام دوستان،
    این اولین پست من در اینجاست، اگر باید چای دیگری مطرحش کنم لطفا بگید.

من از 27 ژانویه که مدیکالم رو ارسال کردم در انتظار ویزام، 35 روز!
    از اونجایی که دانشگاه تنها یک هفته بهم فرصت داده که خودم رو برسونم، 9 مارچ، احتمالش خیلی زیاده که تو این چند روز ویزام نرسه و مجبور شم دیفر کنم.
    تو همون روزای اول گرفتن معافیت تحصیلی، وزارت علوم (پاداشی) ازم خواست تو یه کاغذ نصفه نیمه و با خط خودم تعهد بدم که تو به موقع برای شروع تحصیلم از کشور خارج میشم، چون چند روز از فرصت یک سالم گذشته بود.
    الان اگر بخوام دیفر کنم، و تقریبا 3ماه دیگه برای ترم دوم برم، وزارت علوم بهم گیر میده؟ مگه منی که معافیت تحصیلی دارم 6ماه فرصت برای خروج ندارم؟
    ممنونم از شما

Junior Member

سلام دوستان، طبق قانون جديد هركس فقط يكبار ميتونه انصراف بده و دوباره از معافيت تحصيلي استفاده كنه
    من الان دارم فوق ميخونم و ترم اخر هستم ويه پذيرش گرفتم واسه مستر،من تو ليسانس كه قبول شدم بعد ٢ ماه يه شهر ديگه در تكميل ظرفيت قبول شدم وانصراف دادم تا برم همون شهر دوم،ميخواستم ببينم كسي ميدونه اين انصراف چون تكميل ظرفيت بوده و من دوباره كنكور ندادم شامل اين قانون ميشم يا نه؟

سلام من 21 سال دارم یه ترمم مونده فوق دیپلم بگیرم

میخواستم برای کارشناسی برم ترکیه اونم انگار مدرک فوق دیپلم ما بی ارزشه اونجا .میخوام از اول اونجا شروع کنم دانشگاه رو

ولی انگار مشکل سربازی پیدا خواهم کرد

میشه برای رفع این مشکل کمکم کنید یا تبصره ای چیزی نداره

Junior Member

دوستان هیچ مشکلی برای تحصیل مجدد در مقطع ارشد وجود نداره به شرطی که شما فقط 1 بار ارشد رو ثبت نام کرده باشید و یا بهتر بگم 1 بار میتونه هر کس انصراف بده و مجدد ثبت نامه کنه چه در ایران و چه در کشورهای خارجی
    سوالی باشه در خدمتم

Junior Member

سلام،
    نامه پذیرش رو برای من ایمیل کردن. وزارت علوم کپی این مدرک رو قبول میکنه یا اصلش رو باید برام پست کنن؟
    سوال بعدیم اینه که این نامه خطاب به سفرات نوشته شده و هیچ حرفی از دوره پی اچ دی زده نشده توش و فقط حقوق و مزایا رو نوشته و چیزی شبیه به یه قرارداد می مونه. این مورد قبول وزارت علوم هست یا نه؟

صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)