صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

سلام ببخشید میخواستم بدونم واسه گرفتن معافیت تحصیلی دانشجویی حتما نیاز به پذیرش اولیه دانشگاه هست یا ثبت نام نهایی باید حتما انجام شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tardis نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم بدونم واسه گرفتن معافیت تحصیلی دانشجویی حتما نیاز به پذیرش اولیه دانشگاه هست یا ثبت نام نهایی باید حتما انجام شده باشه؟
    سلام!

نامه‌ی پذیرش قطعی و غیرمشروط (unconditional) (در مورد آمریکا نامه‌ی I-20) کفایت می‌کنه و نیازی به ثبت نام نهایی نیست.

موید باشید.

Junior Member

سلام، ببخشید سوالی داشتم. من تیرماه سال آینده (تیر 98) مقطع لیسانس رو تموم می کنم. چون میخوام سال بعدش (مهر 99) اپلای کنم نه امسال، آیا یکسال مهلت معرفی به نظام وظیفه برای من تا شهریور 99 هست یا تا تیر 99؟ و اینکه من میتونم برای یکسال آینده از همین یکسال مهلت استفاده کنم یا این که بهتر هست که یک دوره ارشد (مثلا مجازی) رو شروع کنم و بعد انصراف بدم تا یکسال مهلت من از موقع انصراف حساب بشه و غایب حساب نشم؟؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان این اولین بارمه که دارم از این سایت استفاده میکنم من اطلاعات خودمو میگم فقط یکی بگه که آیا میتونم برگردم ایران با این شرایط یا نه . من الان 18 سال و 8 ماه سن دارم و 9 ماهه که ساکن انگلستان هستم اواسط مهر وارد دانشگاه میشم آیا میتونم واسه کریسمس معافیت دانشجویی بگیرم از طریق سامانه تاک و برگردم ایران ممنون میشم اگه جواب بدید.

Junior Member

سلام دوستان . من الان 18 سال و 8 ماه سن دارم و 9 ماهه که ساکن انگلستان هستم و قبل از این ایران زندگی میکردم و اواسط مهر وارد دانشگاه میشم آیا میتونم واسه کریسمس معافیت دانشجویی بگیرم از طریق سامانه تاک و برگردم ایران ممنون میشم اگه جواب بدید.

سلام دوستان
    من شهريور ٩٧ در ارشد فارغ التحصيل شدم ، مي خام شهريور ٩٨ دفترچه خدمت رو پست كنم كه غيبت نخورم ، بعد مهر ٩٨ هم برم دكتري ثبت نام كنم، بعد از حدود يك ماه انصراف بدم و اقدام كنم واسه دكتري امريكا ، ايا بعد از انصراف من يكسال فرصت دارم و مي تونم درخواست معافيت تحصيلي واسه خارج بدهم؟؟ايا نمي گند كه تو فرصت يكسال بعد از فراغتت رو استفاده كردي و ديگه بعد از انصراف نمي توني معافيت بگيري؟؟؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد من رو

سلام دوستان.روز همگی بگیر.من فردا بلیط دارم و عازم ایرانم.گواهی اشتغال به تحصیل رسمی از طرف دانشگاه دارم.ولی به تایید سفارت ایران تو ایتالیا نرسوندم.تو ایران باید چی کار کنم؟ممنون از همگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

با سلام خدمت دوستان

میخواستم بپرسم کسی اطلاع داره هیچ راهی برای گذروندن مستر دوم خارج از کشور در صورت مشمول بودن وجود داره؟ براساس سایتها که ظاهرا امکانش نیست. میخواستم بدونم که آیا هیچ قانونی تبثره ای تو این زمینه وجود داره یا خیر.

ممنون.

Junior Member

سلام.در سایت نظام وظیفه اطلاعیه ای زده کسانی که برای معافیت تحصیلی خارج از کشور مشکلاتی دارند، مشکلشون رو بنويسن شاید نظام وظیفه بتونه کمک کنه و راهکاری بده(شاید).در ضمن با کلیک روی این اطلاعیه نوشته بهتر هست تا تاریخ 12 اسفند مشکل رو بنويسين. این اطلاعیه در پایین صفحه اول سایت نظام وظیفه تحت عنوان ( جمع آوری اطلاعات متقاضیان تحصیل خارج از کشور) اومده.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد رو گرفتم و می‌خواستم برای دکترا خارج از کشور اقدام کنم. سوالم این هست که اگر من پذیرش دکترا گرفتم و واردش شدم و حالا وسط دکترا بخوام از دکترا به ارشد تغییرش بدم، بحث معافیت تحصیلی من چجوری میشه؟ تا چند سال نمی‌تونم برگردم ایران؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)