صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

خب برای دوره زبان چطوره به نظرتون میتونم بگیرم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

نقل قول نوشته اصلی توسط Zavh55 نمایش پست ها
    و آیا من میتونم با استفاده از سفر تفریحی برم قبرس و اونجا درس بخونم و برنگردم
    و آیا با استفاده از پاسپورت دانشجویی اجازه سفر به اونجا رو مبدن و اگر میدن چ شرایطی داره؟؟؟
    پاسپورت دانشجویی و غیردانشجویی نداره. همه پاسپورتا یه شکله. در مورد اینکه کسی بره و دیگه برنگرده حداقل چیزی که از دست میده اون 15میلیون تومن وثیقه نقدی هست. ولی حالا از تنبیهی که نظام وظیفه انجام میده دقیق خبر ندارم

برای انجام کار‌ها حتما باید به نظام وظیفه تهران مراجعه کرد؟ من رفتم شهر خودمون گفتن اینجا انجام نمی‌دیم.

با این سایت چقدر از کار‌ها غیر حضوری می‌شه؟ چقدر حضوری؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

برای گرفتن پاسپورت (گرفتن نامه وزارت علوم برای نظام وظیفه) ایا باید دانشگاهی که پریرش میده جزو لیست وزارت علوم یعنی همون عالی خوب متوسط باشه؟

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

دوستان، یک سوال خیلی حیاطی، من الان دارم ارشد میخونم، ممکنه نتونم به وقت از ایران خارج بشم.
    میخواستم بدونم، اگر من برم یه رشته دیگه، ازین دانشگاههایی که راحت میشه وارد شد درس خوند، مثلا علمی کاربردی و ...، اگر اینجور جاها وارد بشم که یه لیسانس دیگه بگیرم، معاف تحصیلی میشم؟، یا اینکه نه، مشمول میشم؟

اگر تاپیک اشتباه هست، ممنون میشم تاپیک اصلی را بهم معرفی کنید

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

من ترم دو کارشناسی ارشد هستم و پذیرشم از ساپینزا ایتالیا اومده حالا میخواستم بدونم اگه انصراف بدم چقدر فرصت دارم اقدام کنم برا ویزا؟ منظورم اينه اگه انصراف بدم مستقيم نفرستنم سربازي؟
    و یا انصراف بدم بیوفتم دنبال کار های ویزا یا ویزا بگیرم بعد انصراف بدم؟

.Comfort is the enemy of achievement

Junior Member

سلام
    ترم دوم ارشد هستم (سال فروردین 96)
    و طبق قانون من تا مهر 98 معافیت تحصیلی سه ساله برای دوره ارشدم دارم
    ایا میتونم بعد از ارشد یکسال برم سراغ زبان و مدارک و زمستون 97 اقدام کنم پذیرش بگیرم تا 98 از کشور خارج بشم ؟ یا اونموقع من سرباز محسوب میشم و اجازه خروج بهم نمیدن
    اگر نمیشه راه دور زدنش چیه

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام

ارسال های خلاف مقررات یا مصادیق تقلب بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفا قوانین فروم را در نظر داشته باشید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام. من پذیرش از سوئد دارم برای دکترا ... اصلا از من مدرک زبان نخواستن و هیچ جا ننوشته که مدرک زبان اجباریه یا اونجا دوره ای باید گذرانده بشه و من کاملا نامه پذیرش دارم. آیا باید مدرک زبان داشته باشم برای دریافت معافیت تحصیلی ؟ یعنی اونا قبول کردن وزارت علوم ما قبول نمیکنه ؟؟؟؟؟ یا من اشتباه میکنم!؟

Junior Member

سلام دوستان.من یه سوالی واسم پیش اومده که حتی آموزش دانشگاهمون هم نتونست جواب قطعی بهم بده.ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من 31شهریور 95 دوره کارشناسیم تموم شد و از 1 مهر 95 دانشجوی ارشد شدم و الان ترم دو هستم.پاییز میخام اقدام کنم واسه پذیرش گرفتن ولی با مدرک کارشناسیم میخام اقدام کنم.حالا سوال من اینه که اگه الان که ترم دوم ارشدم تموم نشده انصراف بدم(با توجه به اینکه اون یه سال معافیت تحصیلیم رو استفاده نکردم و دارمش) و بعد برم دنبال گذاشتن وثیقه برای سربازی و بعد ازاون آزاد کردن مدرک کارشناسیم بهتره؟
    یا اینکه بدون انصراف از ارشد یه وثیقه بزارم دانشگاه مقطع ارشد و مدرک موقت و اشتغال به تحصیل بگیرم و با استفاده از اون اشتغال به تحصیل مدرک اصلیم رو بگیرم واسه ترجمه و بقیه کارها؟
    مدیران محترم اگه سوال رو جای اشتباهی مطرح کردم ممنون میشم راهنماییم کنید تا قوانین رو بهتر رعایت کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)