صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

سلام دوستان عزيزم نمي دونم سوالم رو جاي درستي ميپرسم يانه
    من ترم شش در مقطع فوق ليسانس هستم ودرارديبهشت سال نود وهفت فارغ التحصيل ميشم،ومي دانم يكسال پس از فراغت التحصيل وقت دارم كه خودم رو به نظام وظيفه معرفي كنم وهم چنين ددلاينه اكثر دانشگاه هاي خارج از كشور واسه آذر ماه تا دي ماه هست،براي اپلاي كردن نياز به ريزنمرات واحيانااخرين مدرك تحصيلي هست،باتوجه به اين كه من دراذرماه نودوهفت ديگه دانشجو نيستم وبه من ريزنمرات ومدرك رو نميدند براي اپلاي مجبورم دفترچه نظام وظيفه رو پست كنم؛اگه تاريخ اعزام من واسه ارديبهشت ياتير بيفته ونامه ي پذيرش از دانشگاه تا قبل از اعزام بياد به من معافيت تحصيلي ميدند(وديگه اعزام نميشم؟) كه من برم واسه كارهاي گذرنامه و ويزا يا اين كه بايد برم خدمت،دراصل سوالم اينه كه واسه ي نظام وظيفه نامه پذيرش دانشگاه خارجي ملاك هست يا تاريخ شروع به تحصيل در خارج از كشور؟

Junior Member

سلام خسته نباشید
    من سربازی نرفتم ولی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هستم میخوام اقدام کنم برای ویزای زبان فرانسه، ویزایی هم که بهم میدن ۶ ماه اس خواستم بدونم با این که دانشجوام تو ایران و معافیت تحصیلی دارم به من اجازه خروج از کشور برای ویزای زبان شیش ماهه رو میدن؟
    مرسی

سلام
    من الان در حال تحصیل در خارج از کشور مقطع دکتری هستم، یک ترم بیشتر نیست ک دارم درس میخونم و تازه ترم دوم رو شروع کردم (سه هفته).
    سال اول فاند نداشتم و الان بخاطر مشکلات مالی نمیتونم ادامه بدم و از طرفی هم سربازی معافیت تحصیلی گرفته بودم اومدم.
    من اگر نامه انصراف از تحصیل بخام بگیرم چون یه ماهه پول خابگاه رو ندادم، فک کنم برام مشکل ایجاد بشه و نامه بهم ندن.
    بدون نامه انصراف از تحصیل اگر برگردم ایران برام مشکل ایجاد میشه؟
    ویرایش توسط arshia2020 : March 30th, 2018 در ساعت 05:05 PM

این نامه انصراف از تحصیل واقعا مهمه؟ بدون اون مثلا برگردم ایران چی میشه؟
    من حالا میخام بیام ایران دوباره اچلای کنم، دانشگاه هم خیلی ضعیفه! ازرش نداره.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    من الان در حال تحصیل در خارج از کشور مقطع دکتری هستم، یک ترم بیشتر نیست ک دارم درس میخونم و تازه ترم دوم رو شروع کردم (سه هفته).
    سال اول فاند نداشتم و الان بخاطر مشکلات مالی نمیتونم ادامه بدم و از طرفی هم سربازی معافیت گرفته بودم اومدم.
    من اگر نامه انصراف از تحصیل بخام بگیرم چون یه ماهه پول خابگاه رو ندادم، فک کنم برام مشکل ایجاد بشه و نامه بهم ندن.
    بدون نامه انصراف از تحصیل اگر برگردم ایران برام مشکل ایجاد میشه؟
    سلام
    معافيت چي گرفته بودين موقع رفتن؟ دائم يا تحصيلي؟
    تا حالا انصراف داده بودين توي كل دوران تحصيلتون چه در ايران چه در خارج؟
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arvin7321 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من سربازی نرفتم ولی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هستم میخوام اقدام کنم برای ویزای زبان فرانسه، ویزایی هم که بهم میدن ۶ ماه اس خواستم بدونم با این که دانشجوام تو ایران و معافیت تحصیلی دارم به من اجازه خروج از کشور برای ویزای زبان شیش ماهه رو میدن؟
    مرسی
    درود بر شما
    خير به اين دوره ها معافيت خاصي تعلق نمي گيره و مدت خارج بودن از كشورتون هم نهايتا 2 هفته است تا جايي كه يادمه اگر بيشتر بشه غيبت ميخورين و وديعه رو ميگيرن.

موفق باشيد.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan1896 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيزم نمي دونم سوالم رو جاي درستي ميپرسم يانه
    من ترم شش در مقطع فوق ليسانس هستم ودرارديبهشت سال نود وهفت فارغ التحصيل ميشم،ومي دانم يكسال پس از فراغت التحصيل وقت دارم كه خودم رو به نظام وظيفه معرفي كنم وهم چنين ددلاينه اكثر دانشگاه هاي خارج از كشور واسه آذر ماه تا دي ماه هست،براي اپلاي كردن نياز به ريزنمرات واحيانااخرين مدرك تحصيلي هست،باتوجه به اين كه من دراذرماه نودوهفت ديگه دانشجو نيستم وبه من ريزنمرات ومدرك رو نميدند براي اپلاي مجبورم دفترچه نظام وظيفه رو پست كنم؛اگه تاريخ اعزام من واسه ارديبهشت ياتير بيفته ونامه ي پذيرش از دانشگاه تا قبل از اعزام بياد به من معافيت تحصيلي ميدند(وديگه اعزام نميشم؟) كه من برم واسه كارهاي گذرنامه و ويزا يا اين كه بايد برم خدمت،دراصل سوالم اينه كه واسه ي نظام وظيفه نامه پذيرش دانشگاه خارجي ملاك هست يا تاريخ شروع به تحصيل در خارج از كشور؟

درود بر شما

شما مي تونين يكسال صبر كنيد بعد يك دوره هم عقب بندازين اعزامتون رو ...تا اونموقع پذيرشتون هم معلوم مي شه و مشكلي ندارين.

موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    سلام
    معافيت چي گرفته بودين موقع رفتن؟ دائم يا تحصيلي؟
    تا حالا انصراف داده بودين توي كل دوران تحصيلتون چه در ايران چه در خارج؟
    معافیت تحصیلی برای دکتری.
    نه تا بحال انصراف ندادم هیچ جایی انصرفا ندادم.
    الان نمیتونم نامه انصراف بگیرم. برای ترم اولمم نامه اشتعال به تحصیل نگرفتم و اپلود نکردم هیچی. میخام بدونم بدون نامه انصرفا اگر برگردم ایران، چی میشه؟

من اومدنی با یورو 3900 تومنی پارسال اومدم، الان 6200 و هیچ کاری نمیتونم بکنم! پدرمم شعلشو از دست داده.

من میخام برگردم ایران، و دوباره اپلای کنم برای جاهای دیگه! ولی نمیخام اینجا بمونم، چون هزینه های زندگی اینجا بالاست.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    معافیت تحصیلی برای دکتری.
    نه تا بحال انصراف ندادم هیچ جایی انصرفا ندادم.
    الان نمیتونم نامه انصراف بگیرم. برای ترم اولمم نامه اشتعال به تحصیل نگرفتم و اپلود نکردم هیچی. میخام بدونم بدون نامه انصرفا اگر برگردم ایران، چی میشه؟

من اومدنی با یورو 3900 تومنی پارسال اومدم، الان 6200 و هیچ کاری نمیتونم بکنم! پدرمم شعلشو از دست داده.

من میخام برگردم ایران، و دوباره اپلای کنم برای جاهای دیگه! ولی نمیخام اینجا بمونم، چون هزینه های زندگی اینجا بالاست.
    درود مجدد خدمت شما

نه ديگه ول كنين كلا بياين معادل انصراف از تحصيل تلقي مي شه ديگه...مي تونين هم از قانون يكبار انصراف استفاده كنيد.
    مشكلي نداره.

موفق باشيد.

یه سوال
    اگر بعد یک سال تحصیل در مقطع دکترا در یک کشور، از یه دانشگاه دیگه در اون کشور پذیرش بگیریم و دکترا رو مجددا در دانشگاه ثانویه شروع کنیم،چه اتفاقی واسه معافیت تحصیلی ما میفته؟

اگر تو ایران باشه که خب میگن یه بار حق انصراف داری، میخواستم ببینم اونجا چجوریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)