صفحه 19 از 21 نخستنخست ... 9101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    خودم موقعی که اداره اعزام بودم، یادمه شخصی اومده بود با این شرایط و ازش نامه ای خواستن که نشون دهنده ی انصراف از دانشگاه باشه
    منطورتون کسی بوده ک پذیرش داشته از یه دانشگاه دیگه و اومده بوده تغییر دانشگاه بده هستش؟

من تو نت سرچ کردم، کیس من ترک تحصیل حساب میشه فک کنم.
    بعد نوشته بود ک کسایی ک انصراف، ترک تحصیل، اتمام تحصیل کردن، باید ظرف حداکثر یکسال از تاریخ این اتفاقا بیان و بگن.
    من الان نمیدونم، چون اوضاع مالی خانواده م خوب نیست، مثلا وایستم با پذیرش چدید یه سر برم یا اینکه الان برم بگم ترک تحصیل کردم و هر موقع پذیرش جدید اومد برم بگم.

چون الان خوب ما پول کارایه محضر بابت وثیفه ملکی دادیم ک حولحوشه 450 در اومد و داستانای دیگه م داشت. بخام برم ترک تحصیل بزنم و دوباره وارد فرایند بشم دوباره داستان داره و باید هزینه بدیم ک خانواده میتونن
    ولی خوب هزینه الکی نمیخام بتراشم. این دفعه میخام پذیرش بورسیه دار بگیرم و تا دو ماه نیم دیگه جواب خیلی از اپلای هام میاد.

نمیدونم با این وضعیت چیکار کنم؟ یع موقع اذیتم نکنن؟ من تو پاسپورتم برم بیام ثبت میشه، من دیگه بر نمیگردم دانشگاه قبلیم و کشورش، مشخصا.

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    منطورتون کسی بوده ک پذیرش داشته از یه دانشگاه دیگه و اومده بوده تغییر دانشگاه بده هستش؟

من تو نت سرچ کردم، کیس من ترک تحصیل حساب میشه فک کنم.
    بعد نوشته بود ک کسایی ک انصراف، ترک تحصیل، اتمام تحصیل کردن، باید ظرف حداکثر یکسال از تاریخ این اتفاقا بیان و بگن.
    من الان نمیدونم، چون اوضاع مالی خانواده م خوب نیست، مثلا وایستم با پذیرش چدید یه سر برم یا اینکه الان برم بگم ترک تحصیل کردم و هر موقع پذیرش جدید اومد برم بگم.

چون الان خوب ما پول کارایه محضر بابت وثیفه ملکی دادیم ک حولحوشه 450 در اومد و داستانای دیگه م داشت. بخام برم ترک تحصیل بزنم و دوباره وارد فرایند بشم دوباره داستان داره و باید هزینه بدیم ک خانواده میتونن
    ولی خوب هزینه الکی نمیخام بتراشم. این دفعه میخام پذیرش بورسیه دار بگیرم و تا دو ماه نیم دیگه جواب خیلی از اپلای هام میاد.

نمیدونم با این وضعیت چیکار کنم؟ یع موقع اذیتم نکنن؟ من تو پاسپورتم برم بیام ثبت میشه، من دیگه بر نمیگردم دانشگاه قبلیم و کشورش، مشخصا.
    دیگه جزئیات کارهای ایشون رو نمی دونم به چه صورت بود
    این که حداکثر یکسال بعد از این تاریخ باید اعلام بشه رو چه جوری شما می خواین نشون بدین؟ فرض کنین شخصی معافیت تحصیلی ۳ ساله برا ارشد اش می گیره و همون ترم اول از دانشگاه انصراف بده. بعد از مثلا دو سال و نیم بره اداره اعزام و بگه مثلا همین هفته پیش انصراف داده و می خواد یه دانشگاه دیگه درس بخونه و دنبال یه معافیت تحصیلی ۳ ساله ی دیگه هم باشه. همین جوری چند سال سربازای رو به تعویق میندازه
    خودم که معافیت تحصیلی رو عوض کردم، قبل از شروع دوره بود و اصلا از کشور هم خارج نشده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    دیگه جزئیات کارهای ایشون رو نمی دونم به چه صورت بود
    این که حداکثر یکسال بعد از این تاریخ باید اعلام بشه رو چه جوری شما می خواین نشون بدین؟ فرض کنین شخصی معافیت تحصیلی ۳ ساله برا ارشد اش می گیره و همون ترم اول از دانشگاه انصراف بده. بعد از مثلا دو سال و نیم بره اداره اعزام و بگه مثلا همین هفته پیش انصراف داده و می خواد یه دانشگاه دیگه درس بخونه و دنبال یه معافیت تحصیلی ۳ ساله ی دیگه هم باشه. همین جوری چند سال سربازای رو به تعویق میندازه
    خودم که معافیت تحصیلی رو عوض کردم، قبل از شروع دوره بود و اصلا از کشور هم خارج نشده بودم
    خوب اینو تو پاسپورت هستش دیگع.
    مهر ورود و خروجتون و تاریخش. اگر ک بخاید خارج بمونید و ایران کلا نیاید ک هیچ و لی برای رفت امد نیاز به مهر سفارت ایران دارید.
    من احتمالا تو این هفته برم و بگم، میترسم دردسر بشه. گرچه احتمالا تو این یه ماه دوماه پذیرشم میاد از جایه دیگه.

Junior Member

سلام کسی که جواب مارو نداد ولی تجربه ای که کردم رو میگم شاید بدرد کسی خورد!!
    بله امکانش هست و باید با اداره امور دانشجویان صحبت کنید و اونارو قانع کنید. در واقع هیچ کسی چک نمیکنه و وقتی هم که ویزاتون اومدش از هر کشور دیگه هیچکسی نمیگه تو چرا دانشگاهت فلان کشوره ولی ویزای فلان کشور رو داری

سلام

جهت اطلاع دوستان بگم که معافیت های تحصیلی برای سپتامبر باز شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام

جهت اطلاع دوستان بگم که معافیت های تحصیلی برای سپتامبر باز شده.
    lممنونم از اطلاع رسانی
    وثیقه همون 23 تومن هست؟
    یه سری شایعات که نمیدونم منشاش کجاست میگفتن قراره مقدارش زیاد شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    lممنونم از اطلاع رسانی
    وثیقه همون 23 تومن هست؟
    یه سری شایعات که نمیدونم منشاش کجاست میگفتن قراره مقدارش زیاد شه!
    سلام

خواهش میکنم. من در مورد وثیقه سوالی نکردم ولی تا اونجایی که میدونم همون 20 میلیون هست که اگر میخواین بهش سود تعلق بگیره باید 22.5 بزارید.

Junior Member

سلام دوستان لطفا کمک کنید،

ببینید قبولی من ژانویه ۲۰۱۸ بوده،
    چون دانشگاه کاردانی من منحل شده بود نتونستم مدارکم رو به موقع جمع کنم و برای ویزا اقدام کنم و به همین دلیل دیر به انگشت نگاری رسیدم،
    فروردین انگشت نگاریم انجام شد.
    (اون خانومی که توی سازمان امور دانشجویانه بهم گفت اگر نتونم سر وقت ویزام رو بگیرم اجازه خروجم رو باطل میکنه)
    حالا دانشگاهم میگه فقط یک بار دیگه میتونم دیفر کنم پس زمانی رو باید از بین سپتامبر ۲۰۱۸ یا ژانویه ۲۰۱۹ رو انتخاب کنم که مطمئنم اونجا هستم،
    نکته اینکه من معافیت تحصیلیم ۳ ساله هست و درسم ۲ ساله تموم میشه،
    سوالم اینه آيا وزارت علوم برای خروج من برام مشکل ایجاد میکنه که بگه با تاخیر داری میری و نگذاره که برم؟ کسی در جریان هست؟

ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

دوستان سلام
    معافیت تحصیلی یکی از مدارک مورد نیاز سفارت خونه ها هست یا میشه اول برای ویزا اقدام کرد، بعد برای معافیت؟

Junior Member m09 آواتار ها

Question برای سپتامبر سال بعد میتونم معافیت تحصیلی رو بگیرم؟

سلام،

من شهریور امسال از کارشناسی فارغ التحصیل میشم. توی مستر برای دوره هایی که از سپتامبر یا اکتبر ۲۰۱۹ ترم تحصیلیشون شروع میشه آیا گرفتن معافیت تحصیلیم دیر نمیشه و به مشکل نمیخورم؟
    اصولا وقتی قراره ترم تحصیلیت شروع بشه معافیت رو میدم یا از قبلش که پذیرش رو میگیری؟ بچه ها جواب این سوال خیلی برام مهمه لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنماییشون رو دریغ نکنن.
    مرسی، کشور مورد نظرم هم انگلستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)