صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 204

موضوع: معا فیت تحصیلی

پیش فرض پاسخ : معا فیت تحصیلی

دوستان من در حال حاضر در حال خوندن ارشد در یکی از دانشگاه های تهرانم ایا میتوانم برای خواندن دوباره یک ارشد در خارج از کشور معافیت تحصیلی بگیرم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2117 نمایش پست ها
    دوستان داخل سایت نشا برای ثبت نام نوشته اصل پذیرش غیر مشروط از دانشگاه های مورد تایید...این غیر مشروط یعنی چی دقیقا؟

یعنی پذیرش قطعی.
    پذیرش شما وابسته به شرایطی نباشه که بتونه نقض بشه.
    برای مثال اگه نوشته باشه: "به شرطی که 1 ترم زبان بخواند و نمره A دریافت کند ما دانشجو را پذیرش میکنیم". دیگه میشه پذیرش مشروط و قابل قبول نیست. چون معلوم نیست شما بتونی نمره A بگیری.

Junior Member

سلام دوستان،

من پذیرش دانشگاه تگزاس آستین رو دارم با فاند. مدرک تافلم زیر 70 هست اما کاندیشن نشدم.

توی سایت نشا که ثبت نام کردم نوشته بود حداقل 45 باید باشه مدرک. اما وقتی رفتم امور دانشجویان به خاطر نمره زبانم، نامه معافیت تحصیلی به من نداد. چه کنم؟؟

Junior Member

سلام دوستان،

من وسط سربازی ارشد قبول شدم و از خدمت ترخیص شدم. بعد در حین تحصیل از ارشد "انصراف" دادم و وارد یک ارشد دیگه شدم.
    آیا من باز هم میتونم برای ارشد برم خارج با حتما باید برای دکترا اقدام کنم که بتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من وسط سربازی ارشد قبول شدم و از خدمت ترخیص شدم. بعد در حین تحصیل از ارشد "انصراف" دادم و وارد یک ارشد دیگه شدم.
    آیا من باز هم میتونم برای ارشد برم خارج با حتما باید برای دکترا اقدام کنم که بتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    سلام،
    خیر، فقط برای مقطع بعدی (دکترا) می تونید از کشور خارج بشید.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال برام پیش اومد اگه معافیت تحصیلی بگیری و از کشور خارج بشی هر چند وقت چند وقت میتونی بیای ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ مثلا میشه سالی یکی دو دفعه بیای ؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabs نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال برام پیش اومد اگه معافیت تحصیلی بگیری و از کشور خارج بشی هر چند وقت چند وقت میتونی بیای ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ مثلا میشه سالی یکی دو دفعه بیای ؟؟
    به طور معمول: سالی 2 بار، مجموعا به مدت 3 ماه.
    (در شرایط خاص، تعداد و زمان بیشتر با اجازه ی مراجع ذیصلاح).

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم آخر کارشناسی هستم و آخرین امتحانم اول تیر ماه است و الان i20 و ویزام رو گرفتم. برای معافیت تحصیلی تو سامانه نشا باید گواهی فراغت از تحصیل هم آپلود کرد در حالی که گواهی فراغت از تحصیلم شهریور صادر میشه و من باید مرداد ماه آمریکا باشم. میشه راهنمایی کنید که الان باید چیکار کنم

سلام.
    دوستان من یه مشکلی دارم.
    توس سایت نشا خوندم که حداکثر معافیت تحصیلی برای دکترا 5 سال هست. در صورتی که توی I-20 من ذکر شده طول دوره 6 سال هست. کسی با شرایط مشابه من دیدید که آیا تونسته معافیت بگیره؟ اگه تونسته، برای 5 سال یا 6 سال؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AhRMoghim نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من یه مشکلی دارم.
    توس سایت نشا خوندم که حداکثر معافیت تحصیلی برای دکترا 5 سال هست. در صورتی که توی I-20 من ذکر شده طول دوره 6 سال هست. کسی با شرایط مشابه من دیدید که آیا تونسته معافیت بگیره؟ اگه تونسته، برای 5 سال یا 6 سال؟
    برای دکترا ۷ ساله. الان نامه‌ی معافیت رو تا سال ۱۴۰۲ می‌زنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)