صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: اعتبار موسسه برگزار کننده کنفرانس و Index ها در اعتبار paper

پیش فرض پاسخ : اعتبار موسسه برگزار کننده کنفرانس و Index ها در اعتبار paper

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام دوستان شما دربازه ی world academy of science شنیدید؟ هرسال یه سری کنفرانس ها علمی تو رشته های فنی و علوم تو کشورهای مختلف برگزار میکنن میخوام بدونم چقد معتبرن؟ مرسی از کمکتون در واقع منظور من این کنفرانسه

http://www.waset.org/conference/2014/02/istanbul/ICOR

سایت اصلیشون هم اینه

http://www.waset.org/
    دوست عزیز کنفرانس های Waset از بی اعتبار ترین کنفرانس های بین المللی هستن و با عرض پوزش به جای کار علمی و آکادمیک دنبال تجارت و سو استفاده از شرکت کننده ها هستن. کافیه نگاهی به Chairman های این کنفرانس داشته باشید تا پی به عمق قاجعه ببرید: اساتیدی از تانزانیا، کویت و امارات و فقط یک استاد از آمریکا که اونم مشکوکه ! وقت و پولتون رو هدر نکنید و به دنبال کنفرانس های معتبر باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام دوستان شما دربازه ی world academy of science شنیدید؟ هرسال یه سری کنفرانس ها علمی تو رشته های فنی و علوم تو کشورهای مختلف برگزار میکنن میخوام بدونم چقد معتبرن؟ مرسی از کمکتون در واقع منظور من این کنفرانسه

http://www.waset.org/conference/2014/02/istanbul/ICOR
    سایت اصلیشون هم اینه
    http://www.waset.org/
    سلام
    اين مجله مچله بدي نيست حتي خوب هم هست. هم كنفرانس چاپ ميكنه هم مقاله تكي ميشه سابميت كرد كه داوري بشه و ....
    بنظرم جاي خوبيه. تا اونجايي هم كه ميدنم آي اس آي نيست. اما جاي باارزشي هست
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    اين مجله مچله بدي نيست حتي خوب هم هست. هم كنفرانس چاپ ميكنه هم مقاله تكي ميشه سابميت كرد كه داوري بشه و ....
    بنظرم جاي خوبيه. تا اونجايي هم كه ميدنم آي اس آي نيست. اما جاي باارزشي هست
    البته نظرات ممکنه متفاوت باشه در مورد اینکه ارزش فرستادن داره یا نداره، منتها بنده هیچوقت حاضر نیستم 400 یورو بابت چاپ شدن مقاله ام در یک مجله معمولی هزینه کنم! خود کنفرانس که بی اعتباره، مجله هم یک مجله معمولی هستش. اگر کار ایشون خوبه چرا 400 یورو بدن به WASET؟ مقاله شون رو به یک ژورنال معمولی که سریع داوری می کنه ارسال کنند تا به صورت رایگان چاپ بشه، اگر هم دنبال کنفرانس هستید خب اینهمه کنفرانس معتبر هست که خیلی هم مبلغ Register پائین تری دارند...

دوستان این کنفرانس توی مالزی اعتبار داره
    International Conference Image Processing, Computers and Industrial Engineering (ICICIE'2014)

http://www.iieng.org/2014/01/15/42

من باید تا 2 روز دیگه پول بریزم واسه ثبت نام، لطفا اگر راهی میشناسید راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    دوستان این کنفرانس توی مالزی اعتبار داره
    International Conference Image Processing, Computers and Industrial Engineering (ICICIE'2014)

http://www.iieng.org/2014/01/15/42

من باید تا 2 روز دیگه پول بریزم واسه ثبت نام، لطفا اگر راهی میشناسید راهنمایی کنید

کنفرانس درجۀ 3 و کاملاً معمولی.

اعتبار کنفرانس از روی آیتم های مختلفی قابل تشخیص هست: سنوات برگزاری، برگزاری منظم، روال داوری، محل برگزاری، هزینۀ انتشار مقاله، دیتابیس های ایندکس کنندۀ مقالات، ادیتورهای کنفرانس، سخنران های کلیدی، تخصصی یا گسترده بودن حوزۀ پذیرش مقاله

در کل من اعتبار ویژه ای برای این کنفرانس قائل نیستم؛ البته اگر مقالۀ اول یا نهایتاً دوم شماست، شاید بد نباشه برای شروع کار. همیشه خاطرتون باشه که جایی مقاله بدید که طوری ایندکس بشه که یک سال دیگه هم بشه با جستجو در اینترنت، مقالۀ شمارو پیدا کرد.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

بچه ها وقتی کنفرانسی میگه بدون حضور شما برای پرزنت مقاله پابلیش نمیشه یعنی ایندکس هم نمیشه؟
    یعنی اصلا بهتره اون کنفرانس رجیستر نکنیم؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    بچه ها وقتی کنفرانسی میگه بدون حضور شما برای پرزنت مقاله پابلیش نمیشه یعنی ایندکس هم نمیشه؟
    یعنی اصلا بهتره اون کنفرانس رجیستر نکنیم؟؟
    بعضی کنفرانس ها اگر هزینه ثبت نام رو پرداخت کنی میتونی ازشون بخوای مقاله رو برات تو proceding چاپ کنند. اما بعضی ها هم چاپ مقاله رو به حضور فرد منوط می کنن. مستقیم ازشون بپرسید بهتر جواب می گیرید. بهشون بگید پول رجیستری رو پرداخت می کنید. حتی اگه نیاید.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سلام

مقاله من به تازگی در کنفرانس ISITA استرالیا پذیرفته شده. ولی باتوجه به هزینه زیاد ثبت نام (750$) و احتمال عدم کسب ویزا ممکنه نتونم برای ارائه برم. بنابراین از دوستان چندتا سوال داشتم:

1- به نظر شما اعتبار این کنفرانس تا چه حده؟ ارزش داره که این هزینه زیاد و پرداخت کنم ؟ (البته به گفته استادم این کنفرانس از معتبرترین های تئوری اطلاعات هست!)
    http://www.isita.ieice.org/2014/

2- اگر فقط هزینه ثبت نام رو پرداخت کنم آیا اسمم در ieee xplore ایندکس میشه؟

3- از بین دوستان کسی هست که در این کنفرانس مقاله اش پذیرفته شده باشه؟ چون توی سایت گفته شده هرکس میتونه حداکثر 3 مقاله رو ارائه بده. بااین وجود اگر 3 نفر باهم ثبت نام کنن هزینه خیلی کمتر میشه .

باتشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    با سلام

مقاله من به تازگی در کنفرانس ISITA استرالیا پذیرفته شده. ولی باتوجه به هزینه زیاد ثبت نام (750$) و احتمال عدم کسب ویزا ممکنه نتونم برای ارائه برم. بنابراین از دوستان چندتا سوال داشتم:

1- به نظر شما اعتبار این کنفرانس تا چه حده؟ ارزش داره که این هزینه زیاد و پرداخت کنم ؟ (البته به گفته استادم این کنفرانس از معتبرترین های تئوری اطلاعات هست!)
    http://www.isita.ieice.org/2014/

2- اگر فقط هزینه ثبت نام رو پرداخت کنم آیا اسمم در ieee xplore ایندکس میشه؟

3- از بین دوستان کسی هست که در این کنفرانس مقاله اش پذیرفته شده باشه؟ چون توی سایت گفته شده هرکس میتونه حداکثر 3 مقاله رو ارائه بده. بااین وجود اگر 3 نفر باهم ثبت نام کنن هزینه خیلی کمتر میشه .

باتشکر
    سلام

1- کنفرانس هایی که زیر نظر IEEE فعالیت دارند عموما شناخته شده و معتبر هستند... خصوصا اگه دوره های زیادی هم از برگزاری اون ها گذشته باشه... این کنفرانس هم با توجه به این نکات و steering commity که داره معتبر به نظر میاد.

2- این غیر ممکنه... هدف از برگزاری کنفرانس در این سطح، هم نشینی و مباحثه محققین در کنار هم درباره مسائل به روز دنیای علم در fieldی خاص هست... اصولا حضور و present مقاله کاملا الزامی هست.

3- این کار مجاز و قابل قبول و عملی هست.

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی شما

خواستم بپرسم شما اطلاع ندارین چه طور میشه افرادی که در این کنفرانس مقاله شون پذیرفته شده رو پیدا کنم؟ از طریق سایتهایی مثل لینکدین و... اقدام کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم.
    باتوجه به اینکه هنوز از بین دانشجویان داخل کشور کسی رو پیدا نکردم، به نظر شما دانشجویان خارجی مایل به همکاری هستن؟ یعنی میشه به آنها ایمیل زد؟

با تشکر
    به session chair ایمیل بزنید ببینید امکانش هست از طریق ویدیو کنفرانس ارائه کنید یا اینکه ارائه از پیش ضبط شده بفرستید. چند مورد دیده ام که موافقت کرده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)