صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 221

موضوع: مباحث مرتبط به دیکشنری ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به Dictionary

نقل قول نوشته اصلی توسط mahgh123 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای دانلود
    American Heritage Dictionary کسی لینکی داره؟

با سپاس.
    http://www.kardoonline.com/%D8%A8%D8...4%D9%88%D9%86/

از این لینک مجموعه کامل دیکشنری ها را میشه دانلود کرد.
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

یک دیکشنری تصویری 5 زبانه (از جمله آلمانی) با فرمت PDF با 650 صفحه بنام Firefly وجود داره، که امیدوارم کمک کننده باشه.

اینم PDF یک دیکشنری تصویری دو زبانه آلمانی-انگلیسی بنام (German-English Visual Bilingual Dictionary (DK Bilingual Dictionaries با کیفیت عالی و 364 صفحه.
    ویرایش توسط Simon : November 9th, 2013 در ساعت 08:27 AM

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به Dictionary

این تمام تجربیات من در مورد دیکشنری های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و فرانسوی است:

در مورد دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی، من شخصا از این سه تای اول بیشتر به کارم می یاد (برای دانلود روی اسامی دیکشنری ها کلیک کنید):

1) Merriam-Webster (برای کامپیوتر، همراه با تلفظ و کم حجم): شما خیلی راحت می تونید download را انتخاب و دیکشنری را دانلود و سپس نصب کنید.
    اگه برای موبایل هم خواستید می تونید به این لینک سری بزنید (ممکنه نیاز به سریال داشته باشید).
    کاملترین بسته نرم افزاریش، Unabridged هست. همینطور دیکشنری تخصصی پزشکی، دیکشنری انگلیسی-فرانسوی و انگلیسی-اسپانیایی هم قابل دانلودند.
    فقط بعضی وقتها که روی تلفظ کلید می کنید از شما می خواد تا سریال نرم افزار را وارد کنید. اگه وارد نکنید هیچ اتفاقی نمی افته و دوباره می تونید تلفظ کنید!
    اگه آنلاین هم خواستید به آدرس www.merriam-webster.com یا m-w.com مراجعه کنید.

2) Oxford Advanced Learner's Dictionary 8th (برای کامپیوتر و همراه با تلفظ بریتیش و آمریکن)

3) Cambridge Advanced Learner’s Dictionary (برای کامپیوتر و همراه با تلفظ بریتیش و آمریکن)

4) OXFORD Collocation Dictionary (برای کامپیوتر و همراه با تلفظ)

در مورد کسانیکه با زبانهای آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی سر و کار دارند، فقط تونستم دیکشنری آنلاین Collins را پیدا کنم که تلفظ خوبی هم دارد.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به " Dictionary‌ " به زبانهاي رايج دنيا!

اینجا هم می شه چند تا از بهترین دیکشنری ها برای نصب روی کامپیوتر یا تلفن همراه را پیدا کرد.

اول سیستم عامل مورد نظر را انتخاب کنید (من فقط روی ویندوز امتحان کردم). پایین نام هر دیکشنری (دقت به زبان دیکشنری بکنید) گزینه Download را بزنید. در صورت وجود دیکشنری به زبانهای مختلف، شما می بایست از بین لیست، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در هر بار اجرا، نرم افزار از شما می خواد که یکی از سه گزینه Enter the Registration code ، Buy و Trial Mode را انتخاب کنید. شما روی Trial Mode کلیک کنید. تا جایی که من کار کردم محدودیت زمانی ندارد. واقعا خدا خیرشون بده .

ممکنه با جستجوی چند حرف اول Registration code در گوگل، بتونید پسورد کامل را پیدا کنید. این کار را برای دیکشنری های قابل نصب روی سیستم عامل symbian انجام دادم.
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

رشته و دانشگاه

ظاهرا موقتا این لینک از کار افتاده اما برای دانلود دیکشنری موبایل هنوز این لینک کار می کنه. براساس نوع سیستم عامل موبایل، این امکان وجود داره تا دیکشنری و زبانهای مورد نظر را دانلود و نصب کنید. (گزینه Download را انتخاب کنید نه Buy)
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

بهترین دیکشنریهایی که تا الان من دیدم:

• نرم افزاری: Longman Dictionary of Contemporary English بهمراه Language Activatorش که عالیه.
    • کتاب: Longman Advanced English Dictionary و Oxford Dictionary of Synonyms and Antonyms.

اما بسته به سلیقه گزینه های دیگه هم هست:

نرم افزاری:

• Oxford Advanced Learner's Dictionary
    • Cambridge Advanced Learner's Dictionary
    • Collins COBUILD Advanced Dictionary
    • Merriam-Webster References و Stardic

کتاب:
    • Longman Advanced Learner's Dictionary
    • Longman Dictionary of Contemporary English
    • Oxford Advanced Learner's Dictionary
    • Cambridge Advanced Learner's Dictionary
    • Collins COBUILD Advanced Dictionary
    • Merriam-Webster References و Stardic
    • Merriam-Webster Collegiate Dictionary
    • American Heritage Dictionary
    • ...
    ::Never say never::

سلام دوستان
    کسی نرم افزار این دیکشنری رو داره؟
    http://www.whsmith.co.uk/products/lo.../9781408252260
    یا یه نرم افزار دیکشنری برای collocation البته آمریکایی، برای تافل میخوام
    سپاس

Junior Member spring64 آواتار ها

دوستانی که با دیکشنری Webster’s New World College Dictionary آشنایی دارند؛ ممکنه بفرمایید چه تفاوت هایی با دیکشنری هایی مثل American Heritage Dictionary یا Merriam-Webster داره؟ آیا مثل American Heritage Dictionary کلمات رو همراه با مثال داخل جمله آورده؟ و آیا هیچ برتری نسبت به این دیکشنری ها داره یا خیر؟ ممنون.
    If you're going to San Francisco, Be sure to wear some flowers in your hair

نقل قول نوشته اصلی توسط spring64 نمایش پست ها
    دوستانی که با دیکشنری Webster’s New World College Dictionary آشنایی دارند؛ ممکنه بفرمایید چه تفاوت هایی با دیکشنری هایی مثل American Heritage Dictionary یا Merriam-Webster داره؟ آیا مثل American Heritage Dictionary کلمات رو همراه با مثال داخل جمله آورده؟ و آیا هیچ برتری نسبت به این دیکشنری ها داره یا خیر؟ ممنون.
    البته بحث زیاد داره ولی من نظر خودمو میگم.

این دیکشنری رو من یه بار تو یه کتابخونه دیدم، خیلی خاص نیست! این وبستر اون وبستر نیست! این واسه یه شرکت دیگس. دیکشنری آمریکاییه. ریشه شناسی هم داره که اگه به درد دانشجوهای انگلیسی میخوره؛ هرچند منبع قابل اعتماد و در واقع استاد فن در زمینه etymology همون MWه. MW‌ دیکشنری بسیار جامعیه! بیشتر برای کسانی که تخصصی انگلیسی میخونن بدرد میخوره چراکه برای کسانی که در حال آموختن زبان انگلیسی ان بهتره از دیکشنری های learner's استفاده کرد. دیکشنری AH از MW مفهوم تره. بخشهایی که AH رو از MW جدا میکنه و چند پله جلو میندازه usage، background، synonym و بقیه است که به شکل خوبی جمع آوری شده. از لحاظ ارئه مثال MW مثال های زیادی داره ولی خود جمله که عموما از منابع ادبی زبان انگلیسی گرفته شدن شما رو به کلمات دیگه‌ای ارجاع میده. AH مثال فراوانی نداره.

از تمام دیکشنری هایی که من دیدم:
    بهترین: Longman Dictionary of Contemporary English
    خیلی خوب: Longman Advanced Learner's Dictionary و Oxford Advanced Learner's Dictionary
    خوب: Cambridge Advanced Learner's Dictionary و Collins و AH
    سایر: فراوان...

بهتره که یک دیکشنری thesaurus هم تهیه بشه به عنوان دیکشنری مکمل. منبع خیلی حالبی که من دیدم Longman Language Activatorه.
    ::Never say never::

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست مشاوره در زمينه منابع مطالعاتي GRE

سلام دوستان
    یک دیکشنری خوب که کامل باشه (مثلا synonym و ... هم داشته باشه) به نظرتون کدومه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)