صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 221

موضوع: مباحث مرتبط به دیکشنری ها

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط به دیکشنری ها

سلام

یک سایت جالب که میتونین با استفاده ازش تمام کلمات یک صفحه رو قابل ترجمه بکنین. برای خوندن مطالب مختلف به انگلیسی تو نت از جمله ریدینگ های مختلف خیلی کارآمد هست.

Enter a website address to make all word on that page clickable

http://lingro.com/

موفق باشین
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

Banned

من دنبال یک دیکشنری هستم که کامل باشه افلاین مترادف ها و متضادها و... داشته باشه
    مثلا نوشته باشه اسم habilitate چیه؟و....
    اندروید پیشنهاد چی میکنید؟

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

دوست عزیز ، به صورت آفلاین چیز زیادی نمیتونم بهتون معرفی کنم ، اما دوتا دیکشنری خوب هستش برای اندروید که آفلاین هستند و به نسبت قوی هستند.در این لینک شما میتونید تعداد زیادی دیکشنری پیدا کنید، که از بین اونها من خودم با این لینک و این یکی، بیشتر موافقم. اولی شما را در یافتن معناها جانبی و وابسته ، هم معنی ها و .... غیره کمک میکنه ، و دومی به شما در زمینه یافتن معنی کلمات بیشتر کمک میکنه.(البته هردو انگلیسی به انگلیسی هستند.

و احتمالا همونجور که مطبع هستید یکی از قویترین دیکشنری های فارسی به انگلیسی و بر عکس هم FASTDIC هستش که لینکش را برای شما در اینجا میگذارم.

اگر امکان کار آنلاین براتون مهیا باشه ، یا برای مواقعی که در منزل مشغول مطالعه هستین ، در اینجا و اینجا میتونید بهترین database از اصطلاحات انگلیسی را داشته باشید که اولی بسیار قوی تر هستش.

امیدوارم به کارتون بیاد.

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام

دوستان نرم افزار و یا دیکشنری مثل لانگمن که برای لغات مختلف جملاتی رو داره که شامل تلفظ اون جمله هم هست اما با تلفظ و لهجه آمریکایی سراغ دارید؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید.

سپاس
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

Paulo Coelho

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط elixir نمایش پست ها
    سلام

دوستان نرم افزار و یا دیکشنری مثل لانگمن که برای لغات مختلف جملاتی رو داره که شامل تلفظ اون جمله هم هست اما با تلفظ و لهجه آمریکایی سراغ دارید؟ ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید.

سپاس
    سلام

بله؛ Macmillan English Dictionary 2nd Edition
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام

سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

برای دانلود رایگان هم میتونید از یکی از دو لینک زیر استفاده کنید:

لینک 1

لینک 2

من خودم روی سیستمم نصب کردم و در مورد مفید و مؤثر بودن این دیکشنری، به اندازۀ دیکشنری لانگمن اطمینان دارم. البته دیکشنری لانگمن هم روی سیستم من نصب هست و تنها تفاوت مک میلان و لانگمن در این هست که لانگمن نسخۀ مناسب برای اندرویدش هم در اختیار من هست اما برای مک میلان نتونستم مورد مناسب اندروید پیدا کنم.

موفق باشید

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

سلام

بسیار ممنونم از راهنماییتون. این دیکشنری شامل تلفظ جملات هم هست .درسته؟ من قسمت help دیکشنری رو هم دیدم ولی متوجه نشدم چطوری باید جمله رو play بکنم. لطف میکنین اگر توضیحی در این باره بدین .

سپاس

Paulo Coelho

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام

بسیار ممنونم از راهنماییتون. این دیکشنری شامل تلفظ جملات هم هست .درسته؟ من قسمت help دیکشنری رو هم دیدم ولی متوجه نشدم چطوری باید جمله رو play بکنم. لطف میکنین اگر توضیحی در این باره بدین .

سپاس
    سلام

الان که چک کردم دیدم چنین آیتمی در مک میلان نیست در حالی که در نسخۀ اندرویدی لانگمن وجود داره. در مک میلان فقط واژه تلفظ امریکایی و بریتانیایی داره.

Junior Member ellna آواتار ها

دوستان من دارم jmemorize می نویسم و تصمیم دارم هروقت کامل شد اون را با بقیه به اشتراک بگذارم میشه لطفا یه دیکشنری خیلی خوب بهم معرفی کنید که روی سیستمم داشته باشم الان دارم از بابیلون استفاده می کنم ولی دوستش ندارم مثلا اگه یه دیکشنری باشه که هم عکس داشته باشه و هم فایل صوتی و تلفظ آمریکایی و مثال و جمله مترادف و متضاد خیلی خوبه. در هر صورت اگه دیکشنری نزدیک به ویژگی هایی که گفتم هست اون را معرفی کنید ممنون میشم. چون دارم وقت می گذارم jmemorize می نویسم خیلی حیفه که دیکشنریم خوب نباشه.

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    دوستان من دارم jmemorize می نویسم و تصمیم دارم هروقت کامل شد اون را با بقیه به اشتراک بگذارم میشه لطفا یه دیکشنری خیلی خوب بهم معرفی کنید که روی سیستمم داشته باشم الان دارم از بابیلون استفاده می کنم ولی دوستش ندارم مثلا اگه یه دیکشنری باشه که هم عکس داشته باشه و هم فایل صوتی و تلفظ آمریکایی و مثال و جمله مترادف و متضاد خیلی خوبه. در هر صورت اگه دیکشنری نزدیک به ویژگی هایی که گفتم هست اون را معرفی کنید ممنون میشم. چون دارم وقت می گذارم jmemorize می نویسم خیلی حیفه که دیکشنریم خوب نباشه.
    سلام

اگر دارید بابیلون استفاده میکنید که میتونید از گلاسوری های متنوعش بهره ببرید. نکته مثبت اش هم اینه که میتونین چندین دیکشنری خوب رو کنار هم یه جا داشته باشید. تمام دیکشنری های معروف و جامع هم گلاسوری هاشون موجوده.

لیستی از بهترین هاش:

-Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition

Cambridge Advanced Learner's Dictionary

-Oxford Advanced Learner's Dictionary -8th Edition

-Oxford American Writer's Thesaurus

اینا به جرات میتونم بگم کارآمدترین ها هستن.

اما اگر دیکشنری جداگانه میخواین که همین موارد1 و 2 و 3 بهترین هاشون هستن. شامل تلفظ , معنی , مثال , کالوکیشن و .... . معمولا از لانگمن استفاده میکنن و در جایی که جواب نمیده میرن سراغ دوتا قضیه بعدی( لانگمن تعداد کمی از لغات سطح بالا رو نداره. ولی واقعا دیکشنری

خوبی هست.)

موفق باشید

Paulo Coelho

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)