صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 221

موضوع: مباحث مرتبط به دیکشنری ها

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به Dictionary

اسم دقیق و کاملش چیه و اگه فایلش رو میتونید تهیه کنید لطفا upload کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marYam_m
    ديكشنري Long Man كامپيوتري (كامل ترين sourceاي كه تا به حال ديدم)كه از دوستم گرفتم و نمي دونم ديگه چه جوري ميشه تهيش كرد ;D
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

اسمش کاملش اینه Longman Dictionary of Contemporary English که در حال حاضر دیکشنری الکترونیک کاملتر از این وجود نداره.

البته نسخه کاغذی هم داره (هم افست و هم ارجینال). که همراه نسخه ارجینال CD هم هست. فکر کنم حدود 14 یا 15 هزار تومان اگه اشتباه نکنم. البته CD کپی شده رو تو بازار هم می شه تهیه کرد با قیمت همون یکی دو هزار تومان. قیمت نسخه افست رو نمی دونم. اما قویاً توصیه می کنم که از نسخه کاغذی دیکشنری استفاده نکنید و خودتون را عادت بدید که از نسخه الکترونیک اون استفاده کنید (چون کاملتره). اگه هم اصرار دارید که نسخه کاغذی رو هم داشته باشید حتماً ارجینال رو بخرید نه افست. چون نسخه افست خیلی سنگین تره وزنش!

اگه بتونید یه PDA بخرید و یک دیکشنری مناسب روی اون نصب کنید این حسن رو داره که علاوه بر دوران یادگیری زبان در ایران، بعد از رفتن از ایران هم می تونید همه جا همراه داشته باشید و ازش برای فهمیدن معنای کلمات استفاده کنید (علاوه بر استفاده های متنوع دیگه که PDA می تونه براتون داشته باشه). اما خوب خرجتون یکم می ره بالا.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Senior Member saheb آواتار ها

Longman contemperary is teh best dic which i have ever seen in my life belive in me!!)
    HAPPINESS

Junior Member

با سلام . بستگي به اين داره كه ميخواي از ديكشنري چه استفادهاي بكني اگه ميخواي از لحاظ لغت غني و جامع باشه همون webster و American Heritage خوبن . ولي اگه ميخواي كاربرد لغات رو هم ياد بگيري فك كنم Oxford Advanced Learner خيلي خوبه . به نظر من از Oxford استفاده كن . موفق باشي

دوست عزیز Longman Dictionary خیلی عالیه. مثالهای خیلی خوبی داره و در کل کاملتره.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

لانگمن خیلی دیکشنری خوب و کاملیه ولی به نظره من مشکل بزرگش توضیحه لغاتشه که ادم احساس میکنه که برای بچه دو ساله نوشته شده! هر چند تنوع مثالش خیلی عالیه.
    من به طور کلی oxford advanced learner رو ترجیح میدم بابت همه چیزش. در ضمن american heritage هم حرف نداره از لحاظ معانی ولی مشکلش اینه که مثال نداره. اگه نوع جیبی دیکشنری رو می خواید این از همه بهتر و کاملتره.

سلام دوست عزيز

اسمش همونه كه mehrdad1976 هم گفتن يعني : LONGMAN Dictionary of Contemporary English و حتماً CDش رو مي تونيد گير بياريد.

درصورتيكه فايل crack موجود نيست از لينك زير براي download كردن اين فايل استفاده كنيد:

http://rapidshare.com/files/49768406...iebook.com.rar

موفق باشيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar287
    دوست عزیز Longman Dictionary خیلی عالیه. مثالهای خیلی خوبی داره و در کل کاملتره.
    دوست عزيز من دانشجوي فوق ليسانس زبان (TEFL) از دانشگاه علامه طباطبايي هستم . شايد بگم 10 سال كه از Oxford Advanced Learner استفاده مي كنم . و معموله اساتيد هم نظرشون همينه چون ديكشنري Learnerهست ! البته شما مي تونيد از هر ديكشنري بهترين استفاده رو بكنيد ! ولي من به شخصه خيلي مواقع ديدم كه سوالات آزمونهاي استاندارد ( TOEFL , IELTS ....) از همون Oxford و يا بسيار مشابه به ان بوده . Oxford بيشتر به بسامد(Frequency)
    واژه توجه داره و مثالهاش Well_chosen هستند. اما باز مي گم شايد شما سالهاست كه با Longman كار مي كنيد . پس در اين حالت Longman براي شما كارايي بيشتري داره . موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من نرم افزارlongman dictionary advanced american رو نتونستم نصب كنم
    وقتي درايو مجازي رو مي سازه ريستارت مي كنم ولي daemon نميتونه اون فايل image رو بخونه و پيغام ميده كه سي دي اوريجينال رو بذار كسي مي تونه كمكم كنه؟؟؟

shohreh61
    Guest

من نرم افزارlongman dictionary advanced american رو نتونستم نصب كنم
    وقتي درايو مجازي رو مي سازه ريستارت مي كنم ولي daemon نميتونه اون فايل image رو بخونه و پيغام ميده كه سي دي اوريجينال رو بذار كسي مي تونه كمكم كنه؟؟؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در پاسخ به این سوال : من فکر میکنم minimum software requirement رو باید ببینید کامپیوتر تون داره و یا نسخه اوریجیناله؟ چون من اوریجینالشو حدودا 18 تومن از نزدیک دانشگاه تو انقالب گرفتم و خیلی راحت و سریع نصب شد.
    در ضمن این دیکشنری فقط رو یک کامپیوتر باید نصب بشه ( در آنه واحد) من حتی با user دیگه رو لپ تاپ نمیتونم به بعضی optionهاش مثلا study center دسترسی داشته باشم
    یک قسمت خیلی جالب این دیکشنری همین study center اش هست که بعد از نصب باید به اینترنت وصل بشید تا از سایت longman یه نرمافزار download بشه .(flash player اگه اشتباه نکنم) و برای تمرین Listening.writting.speaking.grammar .readingخوبه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)