صفحه 4 از 23 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 221

موضوع: مباحث مرتبط به دیکشنری ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به Dictionary

Hi
    To buy the Longman dictionary you can call Zabankadeh and talk to Amirkhan. They have the original one with discount(Paper Dic with excellent paper+2 original cds). The other way is just waiting for Internatinal Book Fair in Ordibehesht at Parkway to have better discount from their publications.
    Zabankadeh: 66402367
    take care
    www.ilce.ir

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    ممنونم
    مشكل از همون بود سي دي رايتي بود
    ببينم مي تونم اصلشو گير بيارم يا نه
    ممنونم از كمكهاتون
    موفق باشيد

سلام دوستان
    كسي ديكشنري آمريكايي ميشناسه كه فونتيك ها رو درست نوشته باشه ؟
    ممنون

فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

به نظر من دیکشنری longman contemprory خیلی خیلی دیکشنری خوبیه. روی کامپیوترتون نصبش کنید و نه تنها فونتیکش خوبه (با voice هم دار ه) بلکه related words خوبی هم بهتون میده و دامنه لغاتتون رو وسیع می کنه.

american heritage دیکشنری خوبی هست .
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

همون طور که دوستان گفتن Longman و Heritage هر دو خوب هستند. اگر دسترسی به نسخه کامل heritage دارین حتی etymology رو هم به شما میگه. البته نوع نوشتن فونتیک ها در دیکشنری های مختلف کمی متفاوته.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

برای اینکه کپی رایت رعایت بشه بهتره لینک اصلی رو بدم

http://teamdownload.com/other/3950-o...ictionary.html

http://teamdownload.com/ebook-tutori...onary-for.html

نمیدونم شاید مربروط به اینجا نباشد.

دیکشنری خوب برای کترادفها کرام است. اگر CD داشته باشه که خیلی خوبه. میخواهم با خودم ببرم.

مرسی
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

اطلس سخنگو را تا حالا شنیدین. به اندازه ماشین حسابه 6جلدی آریانپور، فارسی به انگلیسی آریانپور، چند دیکشنری انگلیسی به انگلیسی شامل Oxford، American Herritage و ... را داره. همچنین قابلیت اضافه کردن لغت هم داره. مدلهای مختلف داره که دیکشنریها تو همه مدلها مشترکند. فقط یه سری چیزهخا مثل زنگ اخبار و از این قبیل تو مدلهای بالاتر هست. تو google اسمش رو بزنید تا اطلاعات بیشتر بگیرید. مرکزش تو هفت تیره و قیمتهاش از 80000 تا 350000 هست. فکر میکنم به درد بخوره. من هنوز نگرفتم ولی قصدشو دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

متاسفانه قیمت این دستگاههای سخنگو خیلی بیشتر از قابلیت های اونهاست (دلیلش هم اینه که هم برای سخت افزار و هم برای نرم افزار و دیکشنری های نصب شده از شما پول می گیرن). راه حل بهتر خریدن یک دستگاه PDA هست که اونطرف می توند Online با قیمت مناسب یکی بخرید. با قیمت بین 200 الی 400 دلار. بعد می تونید همین دیکشنری های که روی این دستگاهها هست رو مجانی Download کنید و روی PDA نصب کنید (توی این برنامه های File Sharing پیدا میشه). علاوه بر نسخه فارسی برای دوستانی که به کشورهای اروپایی میرن دیکشنری های زبانهای اروپایی (آلمانی، فرانسوی، سوئدی و ...) هم هست که می تونن رو هم روی PDA نصب کنند. حسن PDA اینه که اگه GPS داشته باشه می تونین روش نقشه نصب کنید و آدرسها رو و جاده ها رو تو مملکت غریب پیدا کنید. امکان پخش/ضبط صدا و ویدیو و خوندن و نوشتن فایلهای Word و PDF و ... وصل شدن به شبکه و اینترنت و خیلی کارهای دیگه هم امکان پذیره.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)