نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اکثر مقالات موجود در زمینه پروپوزال دکترام، از کشور چینه. آیا این نگران کننده است؟

پیش فرض اکثر مقالات موجود در زمینه پروپوزال دکترام، از کشور چینه. آیا این نگران کننده است؟

سلام دوستان
    موضوعی توسط اساتید راهنمام(ایران) برای پروپوزال دکترام پیشنهاد شده که هر چی مقاله پیدا می کنم( در ژورنالهای مختلف) از دانشگاه های چینی هست.
    قبلا که با اساتیدم مقالات رو مرور می کردیم، یکی از اساتید به شوخی میگفت: اینم که چینیه، به چینیا نمیشه اعتماد کرد...
    حالا خودم دارم دقیق تر بررسی می کنم می بینم تعداد مقالات چینی در زمینه مد نظر من (نسبت به دیگر کشورها) خیلی بالاتره( حتی با احتساب جمعیت ملیاردی شون!!)
    و این امر منو نگران کرده که مقالاتی که قراره بهشون استناد کنم، همشون چینی هست! از طرفی من قصد دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام کنم و طبیعتا باید استادی پیدا کنم که در زمینه کاری من باشه.
    با این حساب مجبورم به اساتیدی از دانشگاه های چین ایمیل بزنم که ترجیح میدم کشورهای دیگه رو امتحان کنم. ( خیلی از دانشگاه ها شون هم تو گروه ممتاز وزارت علوم نیست)
    به نظر شما این مسئله رو به استادم بگم و ازش بخوام تو این فرصت کم تا قبل دفاع پروپوزال موضوعمو تغییر بدم؟

Member FARSHAD_CANADA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : اکثر مقالات موجود در زمینه پروپوزال دکترام، از کشور چینه. آیا این نگران کننده

اگر این مقالاتی که شما میخواهی بهشون استناد کنی در ژورنالهای معتبر مثل الزویر هستند که نگرانی نداره. اگر معنی حرف استاد شما اینه که اعتبار علمی اون مقالات مورد شک و تردید هست، باید با مدرک حرف بزنه و مثلا به صورت experimental نشون بده که فلان مساله اشتباه هست. همین جوری که نمیشه کسی رو زیر سوال برد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)