صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: همسفران فرانسه Fall 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفران فرانسه Fall 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط benicho نمایش پست ها
    سلام خیلی خوشحال شدم
    بالاخره شاید شما اولین نفری باشه که ویزاش رو گرفته باشه امسال
    برای ما ها هم دعا کنین
    موفق و سربلند باشین

اگر بتونین از تجربیاتتون و مسایل و مشکلات و یا خوبی ها و خاطرات خوب مرحله گرفتن ویزا بگید برای ما هم که هم بیشتر آشنا بشیم با مسایل و هم امیدوار بشیم.

ولی در هر صورت ازینکه اومدین و خوشحالیتون رو با ما درمیون گداشتین ممنونیم ازتون
    خیلی ممنون لطف دارید
    راستش من ویزام رو خیلی وقته گرفتم (۳ ژوییه) درست یه هفته بعد از مصاحبه کنسولی!

نمیدونم منظورتون از تجربه و مسائل و‌خاطرات چیه، اما اگه سوالی دارید یا کمکی از دستم بر میاد خوشحال میشم در خدمت دوستان باشم

دوست عزیز شما شرایط خاصی داشتی یا مدرک اضافه ای گذاشتین که انقدر زود ویزاتونو گرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    دوست عزیز شما شرایط خاصی داشتی یا مدرک اضافه ای گذاشتین که انقدر زود ویزاتونو گرفتین؟
    نه، مدرک اضافه ای نداشتم، همون مدارکی که تو لیست بود رو ارائه دادم.
    تنها تفاوتی که ممکنه باشه اینه که من از طریق موسسه n+i اقدام کردم، که اون هم فکر نمی کنم تو روند ویزا تأثیری داشته باشه. چون سالهای گذشته هم کسانی که از این طریق پذیرش گرفتن ویزا شون مثل بقیه متقاضی ها بررسی شده و حتی خیلی ها هم ریجکت شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط iKasra نمایش پست ها
    نه، مدرک اضافه ای نداشتم، همون مدارکی که تو لیست بود رو ارائه دادم.
    تنها تفاوتی که ممکنه باشه اینه که من از طریق موسسه n+i اقدام کردم، که اون هم فکر نمی کنم تو روند ویزا تأثیری داشته باشه. چون سالهای گذشته هم کسانی که از این طریق پذیرش گرفتن ویزا شون مثل بقیه متقاضی ها بررسی شده و حتی خیلی ها هم ریجکت شدن.
    آقای کسرا ضمن تبریک به خاطر ویزا و اینکه فک کنم ما تو یه روز مصاحبه داشتیم(june 26 ). می خواستم بپرسم شما وقتی رفتی ویزاتو بگیری بلیط یا رزور به همراه داشتی؟ من تا این فروم ها رو نخونده بودم نمی دونستم همچین چیزی لازمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_oghalai نمایش پست ها
    آقای کسرا ضمن تبریک به خاطر ویزا و اینکه فک کنم ما تو یه روز مصاحبه داشتیم(june 26 ). می خواستم بپرسم شما وقتی رفتی ویزاتو بگیری بلیط یا رزور به همراه داشتی؟ من تا این فروم ها رو نخونده بودم نمی دونستم همچین چیزی لازمه.
    خیلی ممنونم
    راجع به بلیط خیلی مطلب نوشته شده که اکثرا هم نادرست یا ناقصه. پروسه رو توضیح میدم تا دوستان دیگه هم جواب سوالشون رو بگیرن.
    وقتی جواب ویزاتون بیاد از سفارت باهاتون تماس میگیرن میگن رزرو بلیط بیارید تا ویزا تو پاستون بخوره و بهتون داده بشه. کاری که شما می کنید اینه که میرید یه آژانس هواپیمایی، واسه تاریخ مورد نظرتون یه بلیط یک طرفه «رزرو» می کنید. برای این کار لازم نیست مبلغی پرداخت بشه. بعد برگه رزرواسیون بلیط رو قبل از ساعت ۱۱:۳۰ میبرید سفارت تحویل میدید و فرداش ساعت ۱۴ میرید پاستون رو تحویل می گیرید.
    بعد دوباره میرید آژانس هواپیمایی و بلیطی رو که رزرو کرده بودید رو میخرید (مبلغ بلیط رو به طور کامل پرداخت میکنید) و بلیطتون رو میگیرید. رزرو شما فقط تا چند روز یا حداکثر یک هفته اعتبار داره (بسته به مقررات ایرلاین) و شما تو این مدت باید بلیط رو‌ بخرید.
    شما تا زمانی که ویزای فرانسه رو نداشته باشید نمیتونید بلیط رو بخرید و تا زمانی هم که بلیط رو رزرو نکرده باشید نمیتونید پاسپورتتون که حاوی ویزا هست رو از سفارت بگیرید، پس راهکار فقط همینه که عرض کردم.
    اگر باز سوال یا ابهامی هست در خدمتتون هستم

خیلی ممنونم
    راجع به بلیط خیلی مطلب نوشته شده که اکثرا هم نادرست یا ناقصه. پروسه رو توضیح میدم تا دوستان دیگه هم جواب سوالشون رو بگیرن.
    وقتی جواب ویزاتون بیاد از سفارت باهاتون تماس میگیرن میگن رزرو بلیط بیارید تا ویزا تو پاستون بخوره و بهتون داده بشه. کاری که شما می کنید اینه که میرید یه آژانس هواپیمایی، واسه تاریخ مورد نظرتون یه بلیط یک طرفه «رزرو» می کنید. برای این کار لازم نیست مبلغی پرداخت بشه. بعد برگه رزرواسیون بلیط رو قبل از ساعت ۱۱:۳۰ میبرید سفارت تحویل میدید و فرداش ساعت ۱۴ میرید پاستون رو تحویل می گیرید.
    بعد دوباره میرید آژانس هواپیمایی و بلیطی رو که رزرو کرده بودید رو میخرید (مبلغ بلیط رو به طور کامل پرداخت میکنید) و بلیطتون رو میگیرید. رزرو شما فقط تا چند روز یا حداکثر یک هفته اعتبار داره (بسته به مقررات ایرلاین) و شما تو این مدت باید بلیط رو‌ بخرید.
    شما تا زمانی که ویزای فرانسه رو نداشته باشید نمیتونید بلیط رو بخرید و تا زمانی هم که بلیط رو رزرو نکرده باشید نمیتونید پاسپورتتون که حاوی ویزا هست رو از سفارت بگیرید، پس راهکار فقط همینه که عرض کردم.
    ولی من و خیلی دیگه از کسایی که میشناسمشون بلیط رو خریدیم بدون این که هنوز ویزا داشته باشیم..شما ویزاتون زود اومده، کسایی که دیرتر از شما واسه ویزا اقدام کردن و پروسه ویزا گرفتنشون طولانی تره نمیتونن این کار رو کنن چون ممکنه اون موقع همه پرواز ها پر شده باشه. واسه همین ریسکه دیر بلیط گرفتن..

دوست عزیز بدون برچسب ویزا هم میشه بلیط خرید یا رزرو کرد

Junior Member

خیلی ممنونم
    سلام
    با تبریک بابت ویزاتون خواستم بدونم که چه ساعتی باهاتون تماس گرفتن و اینکه خودشون گفتن رزو بلیط رو برامون بیارید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negneg69 نمایش پست ها
    سلام با تبریک بابت ویزاتون خواستم بدونم که چه ساعتی باهاتون تماس گرفتن و اینکه خودشون گفتن رزو بلیط رو برامون بیارید ؟
    سلام
    مرسی

معمولا ساعت 15 با شماره همراهتون تماس میگیرن، با این حال بهتره تو ساعت های اداری همیشه در دسترس باشید. ضمنا توضیحات لازم در مورد بلیط رو خودشون بهتون میدن.

در مورد خرید بلیط بدون ویزا هم که دوستان اشاره کردن، من چند تا آژانس معتبر و معروف تهران که رفتم، همه ویزا رو برای خرید بلیط (نه برای رزرو) می خواستن و اسکن می کردن. حالا نمیدونم برای ایرلاین لازم بوده یا برای محکم کاری خودشونه!

به هر حال اگه دوستان اطلاعاتشون موثق تره من عذرخواهی می کنم.
    ویرایش توسط iKasra : July 20th, 2014 در ساعت 01:49 PM

Junior Member

امروز از دانشگاه (مسول اسکان دانشجویان بود فکر کنم) ایمیلی گرفتم که CRUS فقط برای دانشجویان زیر 28 سال هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)