صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: Organic Chemistry

پیش فرض Organic Chemistry

کسی از دوستان تو این فروم هست که شیمی آلی یا حتی از گرایش های دیگه ی شیمی (منظورم دقیقاً science هست) باشه و تجربه ی apply برای دانشگاه های آمریکا و کانادا یا اروپا رو داشته باشه یا این که از اونجاها پذیرش گرفته باشه؟!؟!؟!؟!؟

تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Organic Chemistry

سلام
    من هم از کانادا و هم از آمریکا واسه PhD شیمی پذیرش گرفتم

ااااااااااااااااااااااااا ا (به قول یکی از بچه ها با کسره بخونید) خدا رو شکر یکی پیدا شد!

سلام دوست عزیز، تبریک می گم واقعاً...............................
    شما گرایشت آلیه؟ از کدوم دانشگاه ها پذیرش گرفتی؟ از کدوم دانشگاه و کی فارغ التحصیل شدین؟ شرایطتون چه طوری بود (نمره ی زبان یا GRE، رزومه، توصیه نامه)؟ چند وقت اپلای کردین؟

ببخشید که این قدر سوال پرسیدم
    ممنون از جوابتون
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Junior Member

سلام

تبريك ميگم soufi يك نفر پيدا كردي.ا
    hamidrm منم شديدا نيازمند اطلاعاتت هستم.

ممنونم از راهنمائيت

سلام
    من شيمي معدني خوندم و الان هم براي Phd توي 4 تا از دانشگاههاي كانادا اپلاي كردم و هنوز هم جواب نگرفتم. البته 2 تا از دانشگاهها استاد موافقت كرده. دانشگاههاي كه من اپلاي كردم كنكورديا، وسترن انتاريو، مانيتوبا و ويكتوريا هستش.
    اگه سوالي در رابطه با فرايند و نحوه اپلاي داري بگو، سعي مي كنم جواب كاملي بهت بدم.

Junior Member

مجددا سلام

تا اونجائي كه من تحقيق كردم بيشتر دانشگاههاي usa&canada ابتدا بهت master ميدن اگر راضيشون كردي ميتوني phd رو بخوني.
    تقريبا western ontario را مطمئنم.ميخواستم ببينم چقدر حقيقت داره؟
    اگراطلاعاتي در مورد رزومت بدي كه با چه شرايطي apply كردي ممنون ميشم؟

اميدوارم اونجا ببينمت

good luck

Junior Member

سلام
    من گله دارم از بر وبچ شيميدان .خواهش مي كنم سوالات رو جواب بدين.گاهي فردي واقعا لنگ يه جواب ميمونه.
    اگه كسي وارد شد و جوابي براي سوالات داشت لطفا بگه.
    آيا اين قضيه كه دوستمون گفتن صحت داره:[quote=esiii ]

تا اونجائي كه من تحقيق كردم بيشتر دانشگاههاي usa&canada ابتدا بهت master ميدن اگر راضيشون كردي ميتوني phd رو بخوني.
    تقريبا western ontario را مطمئنم.

تا اونجایی که من از سایتهای دانشگاههای کانادا خوندم شما میتونید هم برا فوق و هم برا دکترا پذیرش بگیرید.اگه برا فوق پذیرش گرفتید و خواستید برا دکترا هم همون دانشگاه اقدام کنید یه سری امتحان و مصاحبه دارن که اگه تو اونا موفق بوذین برا دکترا پذیرفته میشین.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_p58
    تا اونجایی که من از سایتهای دانشگاههای کانادا خوندم شما میتونید هم برا فوق و هم برا دکترا پذیرش بگیرید.اگه برا فوق پذیرش گرفتید و خواستید برا دکترا هم همون دانشگاه اقدام کنید یه سری امتحان و مصاحبه دارن که اگه تو اونا موفق بوذین برا دکترا پذیرفته میشین.
    موفق باشید.
    In most universities you as an international student should begin from M.Sc. nad in the next 2 years you should pass the qualifying exam after that you become a Ph.D. student and those two years become a part of your Ph.D. studies,sodon't worry you wouldn't missanything.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Junior Member

يه سوال ديگه:
    اگه ما fund واسه PHD بگيريم، تو اون دو سال اون fund قابل استفاده س ديگه؟ يا fund اون جداست؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)