صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: Organic Chemistry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Organic Chemistry

سلام. من هم ارشد آلی با2تامقاله ISIهستم. تا 6ماه دیگه باید برم سربازی و مدرک زبان هم دارم. میشه جایی اقدام کنم.ممنون!

سلام دوستان
    من فوق آلی دارم ولی می خوام برا دکترا در زمینه دارو ادامه بدم میخواستم راهنماییم کنید چه رشته هایی غیر از شیمی دارویی متونم پذیرش بگیرم وتو کدوم دپارتمان دنبالش باشم؟

Junior Member

سلام
    لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره کمکم کنه.
    همونطور که میدونید نتایج اولیه ارشد چند روزیه اعلام شده و من هم با توجه به رتبه ام میتونم از همه گرایشهای شیمی دانشگاه تبریز قبول بشم.
    میخواستم برای دکترا آلمان یا کانادا اپلای کنم (ترجیحا کانادا) به نظرتون کدوم گرایش شانس پذیرش بیشتری در اپلای داره؟ (اگه همه شرایط مثل زبان و مقاله و توصیه نامه و ... را تا آن روز ردیف کنم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی فردوسی مشهد

از رشته شیمی کاربردی یا محض به چه رشته هایی میشه رفت؟نانو-داروسازی و ...

سلام
    برای فوق لیسانس میتونید نانو شیمی رو انتخاب کنید البته تعداد نفراتی که می گیرند خیلی کمه و محض و کاربردی هم فرقی نمی کنند و یا بعد از فوق لیسانی آلی می تونید برای دکترا، شیمی دارویی یا داروسازی هسته ای بخونید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط فافا نمایش پست ها
    منم شیمی آلی خوندم. برای دکترا هم از آلمان پذیرش گرفتم هم از کانادا هردو هم فول فاند.
    اگه اطلاعاتی لازم داشتین بگید...
    سلام میتونم بپرسم شما برای تافل IBT چه راهی رو رفتین؟
    من فوق آلی دارم تازه می خوام برای سال دیگه یعنی 5 یا 6 ماه دیگه تافل بدم اما نمیدونم از کجا شروع کنم
    زبانم متوسطه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط فافا نمایش پست ها
    منم شیمی آلی خوندم. برای دکترا هم از آلمان پذیرش گرفتم هم از کانادا هردو هم فول فاند.
    اگه اطلاعاتی لازم داشتین بگید...
    سلام من هم شیمی آلی خوندم و می خواستم ببینم چه طوری باید اقدام کنم . چون اطلاعات خیلی کمی دارم . ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

با سلام سارا هستم
    من لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه پیام نور هستم، معدلم 14.65 هست، لطفا راهنمایی بفرمایید برای ادامه تحصیل در رشته شیمی آلی و یا داروسازی کدوم کشور و دانشگاه مناسب است!؟ لطفا اطلاعات کامل رو در اختیار من بزارید ممنون

سلام دوستان در مورد پذیرش در گرایش آلی خوب اول از همه میتونید با دیدن Faculty دانشگاه و دیدن از home page شون با زمینه مورد علاقه شون یا به اصطلاح Research Interest هاشون آشنا شید و در صورت تمایل از وضعیت خودتون و شرایطتون بهشون ایمیل کنید و در صورت موافقت از استاد کار اپلای در اون دانشگاه رو شروع کنید
    ویرایش توسط goody_good : April 24th, 2012 در ساعت 11:50 PM دلیل: تایپ پست پینگلیش به فارسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد شیمی خواجه نصیر

سلام
    از دوستان کسی اینجا هست که از دانشگاههای استرالیا Scholarship گرفته باشه ( برای دکتری شیمی آلی )؟من یه کم کمک درباره نوشتن پروپوزال می خوام. ممنون می شم اگه کسی بهم کمک کنه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)