صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

دوستان كسايي كه از پورت washington dc و يا پورت san fransisco وارد آمريكا شدن لطفا بگن كه راحت بودن؟ معطلي نداشتن؟
    ممنون
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Senior Member sara123 آواتار ها

من میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه فرودگاه سانفرانسیسکو را داشته؟ چقدر گیر می دن و معطلی داره؟ به دارو، سبزیجات، خشکبار گیر میدن؟
    ممنون
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد فرودگاهها و پروازهای آمریکا!

نقل قول نوشته اصلی توسط xsaeed نمایش پست ها
    من یه ماه پیش با همون پرواز ترکیش-شیکاگو اومدم و مقصدم هم یه ایالت دیگه بود. برای من شیکاگو عالی بود، چون کمتر از 20 دقیقه معطل شدم (به جز نیم ساعتی که توی صف بودم) و فقط یه فرم مشخصات پر کردم و تموم. حتی از ورود به قبرس هم ساده تر بود.
    پس با اين حساب پرواز ورودي به chicago را با پرواز turkish توصيه ميكنيد . ممنون از ارائه تجربه تان .

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

یه سوال از دوستانی که تجربه دارن:

من برای آگست بلیت گرفتم فرودگاه ورودیم به آمریکا شیکاگو هستش و بعدشم یه پرواز داخلی دارم. این پرواز داخلی من میتونه 4 ساعت بعد از پرواز ورودی باشه و هم میتونه 6 ساعت باشه. من خودم از آزانس خواستم که اون 6 ساعته رو بگیره برام. به نظرتون با همون 4 ساعت توقف توی شیکاگو کارم راه میوفته؟ من به این خاطر خواستم که بیشتره رو بگیره چون خیلی از دوستان گفته بودن بین پرواز ورودی و پرواز داخلی زمان کافی داشته باشید که معمولا چک کردن ایرانیا طول میکشه. حالا اگه فکر میکنید همون 4 ساعت کافیه من تا دیر نشده برم بلیتمو تغییر بدم. !!!
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

Junior Member

سلام دوستان من برای ۵جولای با پرواز امارات به سیاتل بلیط گرفتم. می خواستم بدونم که آیا فرودگاه سیاتل برای من که برای اولین بار وارد خاک آمریکا با ویزای دانشجویی دارم می رم آیا مجاز است؟؟؟
    از آقای PEARSON و بقه دوستان البته خواهشم می کنم جواب بدن! خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط faridparsa نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ۵جولای با پرواز امارات به سیاتل بلیط گرفتم. می خواستم بدونم که آیا فرودگاه سیاتل برای من که برای اولین بار وارد خاک آمریکا با ویزای دانشجویی دارم می رم آیا مجاز است؟؟؟
    از آقای PEARSON و بقه دوستان البته خواهشم می کنم جواب بدن! خیلی ممنونم.
    با اجازه pearson عزیز من جواب میدم.بله مشکلی نداره میتونید اونجا لند کنید.موفق باشید

Junior Member

مرسی از جوابتون فقط یکی از ارانسها به من گفته بود باید جایی فرود بیام برای اولین بار که توی پاسپورتم خورده یعنی اوهایو. پس اشکالی ایجاد نمیکنه من سیاتل بشینم؟ ممنون میشم بازم زود جواب بدین که اگه مشکلی هست بلیطمو عوض کنم.

خیر مشکلی نداره دوستان تو همین فروم بودن که یک ایالت دیگه لند کردن و بعدش رفتن دانشگاه مقصد.فقط باید فرودگاه ایترنشنال باشه که سیاتل هست.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    یه سوال از دوستانی که تجربه دارن:

من برای آگست بلیت گرفتم فرودگاه ورودیم به آمریکا شیکاگو هستش و بعدشم یه پرواز داخلی دارم. این پرواز داخلی من میتونه 4 ساعت بعد از پرواز ورودی باشه و هم میتونه 6 ساعت باشه. من خودم از آزانس خواستم که اون 6 ساعته رو بگیره برام. به نظرتون با همون 4 ساعت توقف توی شیکاگو کارم راه میوفته؟ من به این خاطر خواستم که بیشتره رو بگیره چون خیلی از دوستان گفته بودن بین پرواز ورودی و پرواز داخلی زمان کافی داشته باشید که معمولا چک کردن ایرانیا طول میکشه. حالا اگه فکر میکنید همون 4 ساعت کافیه من تا دیر نشده برم بلیتمو تغییر بدم. !!!
    دوست عزیز ، بهترین فرودگاه برای ورود به خاک امریکا به نظر من شیکاگو هست، به تجربه خودم همون ۶ ساعت رو بگیر .خیلی شلوغ بود موقعی که من وارد شدم ۲ ساعت بیشتر تو صف بودم ،مرتب پرواز خارجی میشنست، بعد هم پرواز داخلیش یک قسمت دیگه هست که با قطار باید بری ،اگر وقت داشته باشی استرس نداری . ازاین لحاظش هم خوب هست که اصلا کاری به بارت ندارند وساکتو باز نمیکنند همه جا همه وسایلتو دونه دونه چک میکنند.

سلام
    من ميخوام براي دانشگاه برم دالاس. مشكلي نداره بليت براي نيويورك بگيرم و يكي دو روزي اونجا باشم و بعد با پرواز داخلي امريكا AA برم دالاس؟ چون ارزونترين چيزي كه پيدا كردم تركيش اير به مقصد JFK بود. يك ميليون و صد و پنجاه. براي دالاس ميگفت زير 2 ميليون نيست.
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)