صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    سلام
    من ميخوام براي دانشگاه برم دالاس. مشكلي نداره بليت براي نيويورك بگيرم و يكي دو روزي اونجا باشم و بعد با پرواز داخلي امريكا AA برم دالاس؟ چون ارزونترين چيزي كه پيدا كردم تركيش اير به مقصد JFK بود. يك ميليون و صد و پنجاه. براي دالاس ميگفت زير 2 ميليون نيست.
    ممنونم.
    نه هيچ مشكلي پيش نمياد

دوستان پورت ورودی من مینیاپلیس خواهد بود، ایا این مشکلی بوجود میاره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    دوستان پورت ورودی من مینیاپلیس خواهد بود، ایا این مشکلی بوجود میاره؟!
    خیر دوست عزیز،هیچ مشکلی نیست

دوستان لطف کنید ببینید این لینکی که گذاشتم دسته؟ فکر کنم لیست فرودگاههایی که میشه وارد شد بر طبق همین هست
    http://www.cbp.gov/xp/cgov/toolbox/contacts/ports/

Junior Member

سلام دوستان.من این لیستی که برای فرودگاههای ورودی آمریکاست رو دیدم ولی برای ایالت فلوریدا چیزی نداشت.میشه دوستان منو راهنمایی کنند که من که میخوام برم شهر TAMPA تو فلوریدا از کجا بفهمم که نزدیکترین و بهترین پورت ورودی کجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_bkh نمایش پست ها
    سلام دوستان.من این لیستی که برای فرودگاههای ورودی آمریکاست رو دیدم ولی برای ایالت فلوریدا چیزی نداشت.میشه دوستان منو راهنمایی کنند که من که میخوام برم شهر TAMPA تو فلوریدا از کجا بفهمم که نزدیکترین و بهترین پورت ورودی کجاست؟
    سلام خود فرودگاه tampa،point of entry هستش و مشکلی نیست ولی نمیدونم که پروازی هست که اولین فرودگاه ورودیتون این شهر باشه.میتونید اورلاندو یا هر شهر دیگه ای لند کنید و با یه پرواز داخلی خودتون رو برسونید این شهر.
    موفق باشید

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

دوستان کسی میدونه فرودگاه Detroit(Wayne county) پرت ورود دانشجوهای خارجی هست یا نه؟ متاسفانه به دلیل گرون شدن دلار اکثر پروازها به این فرودگاه تو ایالت میشیگان نزدیک به 1500 دلار هزینه دارند.. اما چند تا از شرکت ها برای شیکاگو special offer حدود 900 دلار دارند.. برا من که دانشگاهم شهر Ann Arbor میشیگان هست امکانش هست که از شیکاگو وارد بشم؟ چجوری میشه از ایران ( اگه بشه) پروازهای داخلی آمریکا رو رزرو کرد؟ مرسی پیشاپیش

Junior Member DaaDaa آواتار ها

دوستانی که الان در امریکا مشغول تحصیل خستن یا اطلاع دارن لطفا من رو راهنمایی کنن:
    من باید حداکثر تا 14 اگوست کنتاکی باشم.

ایا port of entry رو میشه هر جایی انتخاب کرد؟
    ایا می تونم از تهران بلیت برای نیویورک یا شیکاگو بگیرم و بعد ا.نجا که رسیدم از توی فرودگاه پر.از داخلی برای کمتاکی بخرم برم؟ با immigratioj یا customs به مشکل نمیخورم؟ گیر نمیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DaaDaa نمایش پست ها
    دوستانی که الان در امریکا مشغول تحصیل خستن یا اطلاع دارن لطفا من رو راهنمایی کنن:

ایا می تونم از تهران بلیت برای نیویورک یا شیکاگو بگیرم و بعد ا.نجا که رسیدم از توی فرودگاه پر.از داخلی برای کمتاکی بخرم برم؟ با immigratioj یا customs به مشکل نمیخورم؟ گیر نمیدن؟
    فکر نمی کنم که مشکلی برای ورود به شهرهایی که گفتید داشته باشید، اما خرید بلیط از فرودگاه چندان معقول نیست به چند دلیل:
    1- ممکنه که بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتون رو ظرف 2-3 ساعت پیدا نکنید و مجبور بشید حتی 24 ساعت در فرودگاه معطل بمونید
    2- ممکنه که پروازهای موجود خیلی خیلی گرون باشن یا اینکه مجبور بشید با 1 یا 2 استاپ به شهر مورد نظر برید.
    3- همه این مراحل خستگی و اضطراب زیادی به شما می ده.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط DaaDaa نمایش پست ها

به نظر من بهتره با ایرلاین هایی مراجعه کنید که با خطوط داخلی آمریکا هم قرارداد دارند..و میتونند از همینجا به عنوان سگمنت آخر پروازتون، پرواز داخلی آمریکا رو هم بزنند..من قطر رو میدونم که اینکارو میکنه و واقعا هم به صرفه هست با توجه به شرایط
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)