صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

سلام دوستان
    می گم تنها فرودگاهی که اول وارد می شیم مهمه دیگه؟ به شهر بعدی در آمریکا هم آیا مهمه؟(‌پرواز داخلی رو منظورمه)
    بعد تعویض ترمینال که مشکلی نداره؟ منظورم وقتیه که مثلا به ترمینال ۵ وارد می شیم بعد باید از ۳ بریم شهر بعدی؟
    ممنون از پاسختون!

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می گم تنها فرودگاهی که اول وارد می شیم مهمه دیگه؟ به شهر بعدی در آمریکا هم آیا مهمه؟(‌پرواز داخلی رو منظورمه)
    بعد تعویض ترمینال که مشکلی نداره؟ منظورم وقتیه که مثلا به ترمینال ۵ وارد می شیم بعد باید از ۳ بریم شهر بعدی؟
    ممنون از پاسختون!
    از چه لحاظ مهمه دوست من؟!
    اگر منظورتون چک کردن مدارک (مثل i20 و ...) باشه، بله فقط در فرودگاه اول اون مدارک بازرسی میشه.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام

من قراره از فرودگاه آتلانتا به آمریکا وارد شم.

ممنون میشم بفرمایید اگه فرم خاصی داره که باید پر کنم بهم اطلاع بدید (البته اگه جایی هست که بتونم پرینت ش کن یا اونجا از کدوم قسمت فرودگاه باید بگیرم پر کنم؟)
    دوم اینکه مدارکی که لازمه ببریم همونایی هست که برای مصاحبه سفارت بردیم؟ دیگه چیز اضافه ای لازم نیست؟
    سوم اینکه، این فرودگاه به چه چیزاهایی تو بار گیر میده؟ یا ممکنه بخاطر بررسی ش معطل شم؟ من میخواستم خشکبار و سبزی خشک با خودم ببرم آیا بخاطر اینا ساک م رو باز میکنن ؟ اگه آره، نبرم.

با تشکر

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

من قراره از فرودگاه آتلانتا به آمریکا وارد شم.

ممنون میشم بفرمایید اگه فرم خاصی داره که باید پر کنم بهم اطلاع بدید (البته اگه جایی هست که بتونم پرینت ش کن یا اونجا از کدوم قسمت فرودگاه باید بگیرم پر کنم؟)
    دوم اینکه مدارکی که لازمه ببریم همونایی هست که برای مصاحبه سفارت بردیم؟ دیگه چیز اضافه ای لازم نیست؟
    سوم اینکه، این فرودگاه به چه چیزاهایی تو بار گیر میده؟ یا ممکنه بخاطر بررسی ش معطل شم؟ من میخواستم خشکبار و سبزی خشک با خودم ببرم آیا بخاطر اینا ساک م رو باز میکنن ؟ اگه آره، نبرم.

با تشکر
    شما از هر فرودگاهی بخوای وارد امریکا بشی، داخل هواپیما یک فرم به شما میدن که باید اقلامی رو که داری در اون فرم مشخص کنی، در ارسال های پیشین به طور مفصل در مورد این فرم صحبت شده، بنظرم برای آشنایی یه نگاهی بهش بنداز
    مدارکی رو که زمان ورود چک میکنند، شامل پاسپورت + i20 است، دیگه به SOP یا RP شما کاری ندارند
    بستگی به آفیسر داره که بخواد وسایل شما رو بررسی کنه یا نه، بنابراین نمیشه یک نسخه واحد پیچید؛ زمانی که من از ATL وارد شدم، وسایلم رو اصلا نگشت ولی در پرواز ما یک زوج ایرانی بودند که همه وسایلشون رو از چمدونشون خالی کرده بودند و جز به جز میگشتند
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

فرودگاه دیترویت (port of entery) دو و نیم ساعت در ساعت 3 بعد از ظهر قبل از پرواز بعدی کافیه؟ یا ریسکی حساب میشه؟(بعدیش 5ونیم ساعت بعد)

دوستان در مورد فرودگاه سیاتل در صورت امکان نظراتتون رو بفرمایید ...

Junior Member

سلام

من می خوام اول برم سانفرانسیسگو و بعد از چند روز از اونجا برم دانشگاه که توی یه ایالات دیگه هست. به نظر مشکلی پیش نمی یاد؟ دوستان لطف نظراتتون را بفرمایید

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aramroshan نمایش پست ها
    سلام

من می خوام اول برم سانفرانسیسگو و بعد از چند روز از اونجا برم دانشگاه که توی یه ایالات دیگه هست. به نظر مشکلی پیش نمی یاد؟ دوستان لطف نظراتتون را بفرمایید

ممنون
    خیر مشکلی نداره. پلیس مربوطه اگه پرسید راستشو بگو. کاری ندارن

سلام
    من قراره از پورت /Los angles/ Tom Bradley International Terminal وارد شم اما اسمش تو لیست سایت نیس
    راهنماییم میکنین؟ لطفا

سلام
    من میرم ویچیتا در ایالت کانزاس، من در 16 سوال آنکارا برای پورت ورودی فرودگاه بین المللی کانزاس رو زدم. الان متوجه شدم که در ایالت کاتزاس فقط خود ویچیتا پورت ورودی داره، میتونم برم ویچیتا، مشکلی پیش نمیاد؟ آیا میشه اول برم نیویورک و از اونجا برم ویچیتا؟ ممنون میشم راهنماییم بکنبن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)