صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد فرودگاهها و پروازهای آمریکا!

مثل اینکه بگیر نگیر داره!بعضی اوقات راحتند و بعضی اوقات خیلی سخت میگیرند!به نظر من به ریسکش نمی ارزه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

سلام
    من خودم از ممفیس اومدم و نیم ساعته کارهامو کرد. از خود آژانس های هواپیمایی بپرسید هم می گن. در ممفیس یک لیست به من داده که فرودگاه های مجاز خروج هست که احتمالا همون فرودگاه های مجاز ورود باشند.
    Dallas/Fort Worth International Airport هم یکی از آنها هست.
    موفق و شاد باشید

Junior Member

سلام

در مورد شهر Houston کسی چيزی مي‌دونه؟ مستقيم ميشه وارد اين شهر شد. دو تا هم فرودگاه داره:
    ۱- George Bush Intercontinental Airport ( :-X)
    ۲- William P. Hobby. Intercontinental Airport
    من ویزای F1 دارم و اولین باره می‌خوام برم آمريکا. تو این دو تا فرودگاه امکان ثبت‌ کردن مشخصات و FBI Check وجود داره؟

با تشکر

Junior Member

از George Bush Intercontinental Airport می تونین وارد شین.

منبع: http://psa.tamu.edu/index.php?q=new

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

DFW va IAH می تونین بیاین... HOU برای پروازهای ارزون قیمت داخلیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط m7817121
    سلام
    من خودم از ممفیس اومدم و نیم ساعته کارهامو کرد. از خود آژانس های هواپیمایی بپرسید هم می گن. در ممفیس یک لیست به من داده که فرودگاه های مجاز خروج هست که احتمالا همون فرودگاه های مجاز ورود باشند.
    Dallas/Fort Worth International Airport هم یکی از آنها هست.
    موفق و شاد باشید
    نزدیک ترین فرودگاه به دانشگاه من هم ممفیسه. شما مستقیم رفتین ممفیس؟! مگه ممفیس FBI check داره؟ به من گفتن اول باید برم شیکاگو!
    Qui ne risque rien n'a rien

elham124
    Guest

من یه برنامه برایه pick up و رفتن به امریکا دارم.اگر فکر میکنید اشتباهی توش هست.لطفا بهم بگید
    من می خوام این بلیطو بگیرم:
    Tehran-Dubi-Larnaca-Dubi-Newyork-Dayton
    یعنی برم لار ناکا pick up کنم.برگردم دبی و از اونجا برم نیویورک

چه عجله ای هست واسه این که دقیقا بعد از pick up از لارناکا برید آمریکا. من اگر جای شما بودم از لارناکا بر می گشتم ایران و از ایران می رفتم. البته شاید حتما نیاز دارید در یک تاریخ خاص در آمریکا باشید که عجله می کنید.

در مورد New York فکر نمی کنم مشکلی باشه. بهتره بیشتر پرس و جو کنید. می تونید از خود US department of state بپرسید.

در زیر متنی رو قرار می دم که توصیه می کنم حتما بخونید قبل از این که به آمریکا سفر می کنید. بسیار مفید خواهد بود. جزئیات پیاده شدن از هواپیما و مراحل بعدی رو میگه. کمکتون می کنه.

At the U.S. airport, when you leave the airplane, you will be directed to the Immigration(BCBP) station. There, a U.S. inspector will ask to see your passport, visa stamp, and your SEVIS I-20 or DS-2019. They may also ask to see proof of financial support.

IF YOU LOST OR MISPLACED YOUR I-20 OR DS-2019, DO NOT PANIC. ASK THE INS INSPECTOR TO ISSUE YOU AN I-515. That would allow you to enter the U.S. as an F-1, but for only one month. Don't worry, we will take care of that form when you check-in with my office.

Once cleared by immigration, INS will give you an I-94 card. Retain all forms as permanent records.

Then you will be directed to the "Baggage Claim" area. Your "checked-in" baggage will be placed on a carousel marked with your flight number. Do not worry if you do not see your luggage at first. Sometimes it takes a while to have all bags placed on the carousel. There might be carts available to rent to use carrying your bags to the Customs desk and to the ground transportation area. Sometimes these carts are free or could cost about $2.

At the U.S. Customs desk, you will show your passport and the customs declaration form that your flight attendant gave you. Customs regulations will not allow you to bring fresh foods or plants into the country, so you should leave such items at home. The officer might ask you to open your bags for a random check.

AFTER YOU HAVE ARRIVED IN THE COUNTRY AND FOUND A TEMPORARY RESIDENCE PLEASE CHECK IN AT OUR OFFICE.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

پیش فرض فرودگاههاي مجاز براي ورود به آمريكا

كسي مي دونه براي ورود به آمريكا به چه فرودگاههايي ميشه وارد شد؟!

من New York، Chicago و Washington رو مي دونم. غير از اينها چه فرودگاههايي مجازه؟

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : فرودگاههاي مجاز براي ورود به آمريكا

فکر نکنم محدودیتی داشته باشه! آتلانتا، LA، Portland و... هم میشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)