صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

پیش فرض پاسخ : فرودگاههاي مجاز براي ورود به آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط BahmanAb
    كسي مي دونه براي ورود به آمريكا به چه فرودگاههايي ميشه وارد شد؟!

من New York، Chicago و Washington رو مي دونم. غير از اينها چه فرودگاههايي مجازه؟

شما وقتی از کشور دیگری وارد آمریکا می شین فرودگاهتون بین المللی ست و در نتیجه بخش immigration داره. اگر این بخش رو نداشته باشه که اصلا" port ورودی نخواهد بود
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

یعنی مثلا از minneapolis‌در minnesota هم می‌شه وارد شد؟ من شنیدم که همه‌ی فرودگاه‌ها پورت ورودی دانشجو نیست.

اين لينك پورت هاي ورودي است. به تفكيك ايالت اسم air port هارو نوشته . اميدوارم به دردتون بخوره

http://www.dhs.gov/xtrvlsec/programs...rial_0685.shtm

Junior Member

فکر می کنم این به ابرلابنی که باهاش سفر می کنید هم ربط داشته باشه. مثلا من وقتی می خواستم با ایر فرانس رزرو کنم که در پاریس توقف داشت مسئولاش بهم گفتن که چون ویزات دانشجوییه باید حتما از آتلانتا وارد بشی. البته چون شهری که من می خوام برم فرودگاهه بین المللی نداره و حتما باید اول یه توقف داسته باسم. ولی گفت که نمی تونم جای دیگه ای توقف داسته باشم. ولی وقتی از طریق ایرلان UA که ماله خود آمریکاست رزرو کردم دیگه چنین قانونی نبود.

1- آيا دانشجويان ايراني ميتونن از فرودگاه Washington/Dulles وارد بشن؟
    2- اگه بخوام پرواز داخلي در آمريكا هم بگيرم و از واشينگتون به PennState برم (يه راست) ميتونم از ايران براي همه راه بليط بگيرم ديگه. مشكلي كه وجود نداره؟
    Do not mistake coincidence for fate

amirsaman2008
    Guest

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

سلام دوستان.
    کسی می داند من اگر بخواهم به ایالت نیومکزیکو شهر لاس کروزه بروم از کدام فرودگاه راحت تر است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    در لینک زیر می‌تونید پورت‌های ورودی آمریکا رو ببینید:

همون طور که در این لینک می‌بینید اگر می‌خواهید مستقیم به دالاس پرواز کنید باید از طریق Fort Worth International Airport وارد بشید.
    اين سايت تقريبا 70 الي 80 فرودگاه را ذكر كرده. شما مطمئنيد كه از همه اونها مي شود وارد آمريكا شد؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2

همون طور که در این لینک می‌بینید اگر می‌خواهید مستقیم به دالاس پرواز کنید باید از طریق Fort Worth International Airport وارد بشید.
    اين سايت تقريبا 70 الي 80 فرودگاه را ذكر كرده. شما مطمئنيد كه از همه اونها مي شود وارد آمريكا شد؟
    همون طور که می‌بینید این وب سایت، سایت رسمی Homeland Security آمریکاست و هیچ منبع مطمئن‌تری از این وب‌سایت برای این موضوع نمی‌شه پیدا کرد. ضمن این که ۷۰ یا ۸۰ تا پورت ورودی برای کشوری به پهناوری آمریکا با ۵۰ ایالت و هزاران پورت و فرودگاه عدد غیرمنطقی‌ای نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2

همون طور که می‌بینید این وب سایت، سایت رسمی Homeland Security آمریکاست و هیچ منبع مطمئن‌تری از این وب‌سایت برای این موضوع نمی‌شه پیدا کرد. ضمن این که ۷۰ یا ۸۰ تا پورت ورودی برای کشوری به پهناوری آمریکا با ۵۰ ایالت و هزاران پورت و فرودگاه عدد غیرمنطقی‌ای نیست.
    آخه اين يك مقداري متفاوت با چيزيه كه بقيه مي گن. مثلا حتي شهري كه من دارم ميرم و 100 هزار نفر هم بيشتر جمعيت نداره هم تو اين ليست هست. شايد همه اينها FBI check نداشته باشند(؟)

Junior Member

جمعیت شهر، نمی تونه تنها عامل تعیین کننده برای port of entry بودن اون شهر باشه. عوامل دیگه ای مثل موقعیت جغرافیایی، َAviation Hub بودن و .. نیز موثره. به نظر منم، وب سایت معرفی شده تا حدود زیادی قابل اطمینانه، چون وب سایت رسمی Homeland security یه. با وجود این، اگه هنوز شک دارین می تونین، به وب سایت اون فرودگاه خاص مراجعه کنید. به اون فرودگاه یا به email داده شده تو وب سایت homelandُ Security ایمیل بزنی و بپرسین. از بچه هایی که به همون شهر یا ایالت رفتن بپرسین یا حتی از آژانش های تو ایران اطلاعات بگیرین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)