صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

یک سوال دیگه:
    Boarding Pass پرواز از واشنگتن تا Columbus رو توی فرودگاه واشنگتن می دن (باید Check-in کرد)؟
    می خوام بدونم که برای این کار هم باید وقت در نظر بگیریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan150
    یک سوال دیگه:
    Boarding Pass پرواز از واشنگتن تا Columbus رو توی فرودگاه واشنگتن می دن (باید Check-in کرد)؟
    می خوام بدونم که برای این کار هم باید وقت در نظر بگیریم!
    معمولا" شما اگر بلیطتون رو تا مقصد با هم خریدید همون ابتدا تمام boarding pass ها رو بهتون میدن
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

من با قطر ایرویز اومدم ، Boarding card ها رو جدا جدا گرفتم !! تهران فقط پرواز تهران - دوحه رو دادند . توی قطر هم قطر - واشنگتن ... واشنگتن هم پرواز داخلی
    معمولا اینطور نیست ! ولی به هر حال ممکنه !

سفارت به من یه برگه داده که designated ports of departure رو توش نوشته ولی خیلی از فرود گا ه های بین المللی که تو سایت DHS هست توش نیست مثل Atlanta
    مگه Ports of entry با ports of departure فرق داره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط TANIA.FARNOOD
    سفارت به من یه برگه داده که designated ports of departure رو توش نوشته ولی خیلی از فرود گا ه های بین المللی که تو سایت DHS هست توش نیست مثل Atlanta
    مگه Ports of entry با ports of departure فرق داره؟؟
    تا جایی که من اطلاع دارم شما وقتی برای یک مسیر خاص بلیط برگشت میخرید امکان depart هم خواهید داشت!
    این لینک رو هم ببینید:
    http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/id_visa/nseers/

تو فرودگاه امریکا اونم ژانویه که شلوغه واقعا چقدر کارمون طول میکشه....2 ساعت کمه؟!! یکی میگه ممکنه 1 ساعته هم تموم شه یکی میگه شاید 4-5 ساعت...میدونم نمیشه حکم کلی داد ولی مثه مصاحبه سفارت یک دیتابیبس از وضعیت پورت های ورودی مختلف میشه درست کرد حداقل یه تخمینی زد .....مثلا بیشتر دوستای من رو تو Houston خیلی معطل کردن.. مخصوصا نیگه داشتن تا به پرواز کانکشن نرسن....میخوام ببینم میرزه بلیط رو بگیرم یا نه....اونا که رفتن لطفا بگن

Junior Member

.....مثلا بیشتر دوستای من رو تو Houston خیلی معطل کردن.. مخصوصا نیگه داشتن تا به پرواز کانکشن نرسن....
    چرا مخصوصا این کار رو کردن؟ چه سودی می بردن که دوستانتون به پرواز بعدی نرسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bzn
    چرا مخصوصا این کار رو کردن؟ چه سودی می بردن که دوستانتون به پرواز بعدی نرسن؟
    به همون دلیل که خیلیا رو الکی ریجکت میکنن!!!
    یکیشون میگفت یارو نگهم داشت بعد میرفت دنباله کارای خودش...میگفتم بیا کارای منو انجام بده میگفت حالا بشین....آخر سر درست لحظه اخر ولش کرده بره...دم بزنگاه رسیده به هواپیما

تو فرودگاه امریکا اونم ژانویه که شلوغه واقعا چقدر کارمون طول میکشه....2 ساعت کمه؟!! یکی میگه ممکنه 1 ساعته هم تموم شه یکی میگه شاید 4-5 ساعت...میدونم نمیشه حکم کلی داد ولی مثه مصاحبه سفارت یک دیتابیبس از وضعیت پورت های ورودی مختلف میشه درست کرد حداقل یه تخمینی زد .....مثلا بیشتر دوستای من رو تو Houston خیلی معطل کردن.. مخصوصا نیگه داشتن تا به پرواز کانکشن نرسن....میخوام ببینم میرزه بلیط رو بگیرم یا نه....اونا که رفتن لطفا بگن
    سلام
    گاهی این اتفاق پیش میاد متاسفانه
    بار اول که من از شیکاگو وارد شدم این مورد برای من هم پیش اومد. افسر ساعت پرواز من رو پرسید و در نهایت گفت آنقدر نگهت میدارم تا پروازت رو از دست بدی.
    مهم ترین نکته به نظر من اینه که حتی در این حالت هم خودتون رو کنترل کنید تا اوضاع وخیم تر نشه.
    بعد از چند ساعت پرواز دیگری رو برام arrange کردند

من از JFK در سپتامبر 2008 وارد شدم و هیچ مشکلی پیش نیامد. فقط یک فرم را گفتند پر کن که بر اساس I-20 پر کردم. بعد هم راحت رفتم.

اول من را بردند به یک اتاق که در آنجا یک ایرلندی را به خاطر گشت زدن در عراق به مدت یک ماه کامل دیپورت کردند ولی پرونده من را برداشتند گفتند برو یک سرباز سیاه که اصلا تو باغ نبود برات تو کامپیوتر وارد کنه. آون هم من هر چی گفتم نوشت تو کامپیوتر و تمام شد. در ضمن دو تا پیرمرد و پیرزن ایرانی - کلیمی بودند که بنده خداها خیلی ترسیده بودند چون انگلیسی بلد نبودند و طرف فکر می کرد اینها فرانسوی اند و نگه داشته بود تا یک فرانسوی پیدا کنه. ولی من براشون فرم پر کردم و اون سیاهه زد تو کامپیوتر و تمام شد. خیلی سریع تمام شد. کل پروسه با تمام معطلی یک ساعت بیشتر طول نکشید.

اسم و تاریخ تولد پدر و مادر در فرمها بود که اگه بلد هم نبودی مهم نبود و سال تولد کافی بود. آنچه مهم بود این بود که مشخصات و آدرس و تماس کسی که در آمریکا ملاقات می کنی را بنویسی که بر اساس I-20 نوشتم.

یک اتفاق مهم برای من این بود که در فرودگاه امام یک پیرمرده کیف دستی من را که I-20 در آن بود و هم لندن و هم JFK آن را چک کردند، اشتباهی برداشته بود. پس سعی کنید یک کپی رنگی از I-20 بگیرید که در چنین مواردی کپی را نشان بدهید. خیلی مواظب پاسپورت، بلیط هواپیما و I-20 باشید.

البته در JFK افسره گفت که فرم SEVIS را بدهی کافیه ولی من I-20 را دادم و اون هم گفت که عالیه. جالب بود افسره دانشگاه من را کامل می شناخت و با هیجان حرف می زد.

سیستم اینه که کارها سریع راه بیفته و از شر شما خلاص بشند برید سر درس و مشقتون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)