صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 153

موضوع: ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا از طریق یک سری فرودگاههای خاص در آمریکا ؟!!!

اینم لینکیه که گفته برای یه سری کشورها باید از طریق یه اداره دیگه به نام DHA Secretary انجام می شه و اون فرودگاهی که وارد می شی باید این اداره رو داشته باشه

http://www.ice.gov/pi/specialregistration/index.htm

کسی می دونه که آیا دیترویت این قسمت رو داره یا نه ؟

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirnimaa
    اینم لینکیه که گفته برای یه سری کشورها باید از طریق یه اداره دیگه به نام DHA Secretary انجام می شه و اون فرودگاهی که وارد می شی باید این اداره رو داشته باشه

http://www.ice.gov/pi/specialregistration/index.htm

کسی می دونه که آیا دیترویت این قسمت رو داره یا نه ؟

ممنون
    اکثر فرودگاههاي امريکا کار دانشجوها رو انجام ميدن. ديترويت هم يکي از بزرگترين فرودگاههاي امريکا رو داره.خيلي بعيده که نتونين از اونجا وارد شين.

Junior Member

موقع دادن ویزا یه چن تا فرم دادن که توش نوشته بود اگه تغییر آدرس بدیم در امریکا، حداکثر تا ده روز باید یه دفتر INS اطلاع بدیم؟ این قضیه اش چطوریه؟

Junior Member

سلام
    توی فرم RA من نوشتن که باید ظرف 48 ساعت پس از ورود به خاک آمریکا، خودم رو به International Students Affairs Office معرفی کنم. ولی من میخوام اول یه 10 روزی برمLA و بعد برم شهر دانشگاه. یه دوستی اونجا دارم که رفته با مسوول اداره صحبت کرده، اونم گفته خیالی نیست.
    به نظرتون به همین حرف شفاهی بسنده کنم یا ریسک نکنم؟؟؟؟

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط arash79_00 نمایش پست ها
    سلام
    توی فرم RA من نوشتن که باید ظرف 48 ساعت پس از ورود به خاک آمریکا، خودم رو به International Students Affairs Office معرفی کنم. ولی من میخوام اول یه 10 روزی برمLA و بعد برم شهر دانشگاه. یه دوستی اونجا دارم که رفته با مسوول اداره صحبت کرده، اونم گفته خیالی نیست.
    به نظرتون به همین حرف شفاهی بسنده کنم یا ریسک نکنم؟؟؟؟
    نه آقا مشکلی نیست برو LA
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

Junior Member

... و یک سوال دیگه. چمدانها در کجا چک میشن؟ در فرودگاه اول؟ مثلا اگه کسی بعد از شیکاگو یا نیویورک فرودگاه دیگه ای میره، مثلا Iowa، فرمهایی مثل I-94 رو که باید در port of entry پر کنه، پس باید یکبار چمدانها رو بگیره دوباره بفرسته تو بار؟

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط msfoghani نمایش پست ها
    ... و یک سوال دیگه. چمدانها در کجا چک میشن؟ در فرودگاه اول؟ مثلا اگه کسی بعد از شیکاگو یا نیویورک فرودگاه دیگه ای میره، مثلا Iowa، فرمهایی مثل I-94 رو که باید در port of entry پر کنه، پس باید یکبار چمدانها رو بگیره دوباره بفرسته تو بار؟
    Only in the first point of entry you have to claim your luggage and deliver it to the custom. after that there is no other check point

Junior Member

عليرغم اينكه دوستان گفته بودن كه در اين آدرس- http://www.dhs.gov/files/programs/editorial_0685.shtm- ليست محل هاي ورود مجاز مشخص شده، خيلي دوست دارم واقعا يكي از دوستاني كه اين تجربه را شخصا داشته بيان كنه كه آيا از اين ليست بوده يا نه.
    دوم اينكه با توجه به اينكه معمولا ما در پروازهايي كه ثبت نام مي كنيم، پرواز مستقيم به اين شهرهاي كوچكتر وجود نداره،‌ و احتمالا ما اولا بايد وارد يك فرودگاه ديگه مثه نيويورك يا واشنگتن بشيم و بعد بريم توي فرودگاه شهر خودمون، مراحل مربوط به بررسي مداركi-20 و ... و اصطلاحاً check-in l كجا انجام مي شه ؟ توي فرودگاه نيويورك يا واشنگتن يا توي فرودگاه نهايي ؟
    بليط واسه مقصد نهايي را ميشه ايران گرفت يا بايد برسيم اونجا و بگيريم ؟‌

من می خواستم بدونم می تونم با ویزای دانشجویی از تورنتو به نیویورک بلیط بگیرم؟ و چند روز نیویورک بمونم و بعدا زمینی به طرف شهر مقصد حرکت کنم؟ یا باید بلیط داشته باشم؟
    دوم اینکه برای خروج از امریکا با ویزای دانشجویی آیا می شه مثلا زمینی به کانادا رفت؟ یا باید حتما با پرواز باشه؟ ار فرودگاه خاص؟

سلام
    اول کلا می خواستم بپرسم که برای ایرانی ها فرودگاههای خاصی برای port of entry مشخص شده؟ (با توجه به اینکه دیدم تو فروم بعضی بچه ها نوشته بودن که موقع گرفتن ویزا سفارت یه سری جاهای خاص رو برای ورودشون مشخص کرده)
    +1. با توجه به این مسئله از فرودگاه Detroit Metropolitan می شه وارد شد؟
    +2. من مطمئن نیستم که وارد پیج درستی شدم برای چک کردن port of entry (اون لینک قدیمی که تو این تاپیک هست باز نمی شه)، چون فرودگاه O'Hare International تو شیکاگو که احتمالا خیلی ها از طریقش وارد می شن رو توش پیدا نکردم... http://www.cbp.gov/xp/cgov/toolbox/contacts/ports اون دوستایی که تجربشون بیشتره می شه بگن که آیا این سایت درسته و اگه نیست لینک درست رو بگذارن لطفا.
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)