صفحه 58 از 61 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hi_my_sky نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم اعتبار گواهی موقت دانشگاه سراسری چند ماه هست؟ ممنون
    سلام

تا زمانی که اصل مدرک خودتون رو به هر دلیل موجهی نگرفته باشید اعتبار دارد. این را در نامه انگیزشی یا در سفارت توضیح بدهید.

ارادت

سلام بچه ها کمک کنید .. میخواهم سرمو بزنم تو دیوار از دست این قوانین احمقانه

دوستان من ترم هشتم ازاد قزوینم 9 واحد درسم مونده قصد جدی برای ادامه تحصیل در خارج دارم ... امروز کلا نابود شدم .. تازه فهمیدم بله اصلا اینا بهت مدرک نمیدن تا پایان خدمت نداشته باشی !! ...
    بعد تازه میگفت الان فقط میتونی ریز نمرات بگیری تا هنوز نمره هات کامل نیومده ...
    ..یعنی اگرم ریز نمرات داشته باشمم ناقصه ...
    این یعنی کلا نابود شدم...
    دوستان چیکار کنم ... خواهش میکنم کمک کنید... ؟؟
    1- پس این همه دانشجو بدون سربازی میرن چطوری میرن و اپلای میکنن؟ 2-بدون مدرک مگه میشه اپلای کرد باریز نمرات اونم ناقص 9 واحد مونده ؟؟؟ ... 3-دوستان اصلا راهی داره چیکار باید کرد بهترین راه چیه ؟
    4-بعد کلا 1 سال وقت داریم انگاری برای September میخواهم اقدام کنم ..!

خیلی ناراحتم کلی زبان خوندم ...دوست ندارم برم سربازی واقعا الان شرایطشو ندارم..
    کمک کنید دوستان .. چه باید کرد اصلا مگه میشه با ریز نمرات .. اونا نیومده ردت میکنن

در مورد راه حل اینکه برم ارشد بعد اپلای کنم هم بعید میدونم بدردم بخوره چون باز با قانون مسخره و ظالمانه شنیدم فقط 1 بار میتونی تو کل تاریخ تحصیلیت دانشگاهتو عوض کنی که متاسفانه
    بدلیل مشکلی که برام در کارشناسی پیش اومد مجبور شدم یک انصرافی ا ز دانشگاه داشته باشم ..

خواهش میکنم کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من چیزی راجع به گواهی موقت انگلیسی شنیدم که ظاهرا واحد بین الملل سازمان مرکزی میده. کسی تا حالا این مدرک رو گرفته؟ اگر‌ آره شرایط گرفتنش چه طوره؟
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کمک کنید .. میخواهم سرمو بزنم تو دیوار از دست این قوانین احمقانه

دوستان من ترم هشتم ازاد قزوینم 9 واحد درسم مونده قصد جدی برای ادامه تحصیل در خارج دارم ... امروز کلا نابود شدم .. تازه فهمیدم بله اصلا اینا بهت مدرک نمیدن تا پایان خدمت نداشته باشی !! ...
    بعد تازه میگفت الان فقط میتونی ریز نمرات بگیری تا هنوز نمره هات کامل نیومده ...
    ..یعنی اگرم ریز نمرات داشته باشمم ناقصه ...
    این یعنی کلا نابود شدم...
    دوستان چیکار کنم ... خواهش میکنم کمک کنید... ؟؟
    1- پس این همه دانشجو بدون سربازی میرن چطوری میرن و اپلای میکنن؟ 2-بدون مدرک مگه میشه اپلای کرد باریز نمرات اونم ناقص 9 واحد مونده ؟؟؟ ... 3-دوستان اصلا راهی داره چیکار باید کرد بهترین راه چیه ؟
    4-بعد کلا 1 سال وقت داریم انگاری برای September میخواهم اقدام کنم ..!

خیلی ناراحتم کلی زبان خوندم ...دوست ندارم برم سربازی واقعا الان شرایطشو ندارم..
    کمک کنید دوستان .. چه باید کرد اصلا مگه میشه با ریز نمرات .. اونا نیومده ردت میکنن

در مورد راه حل اینکه برم ارشد بعد اپلای کنم هم بعید میدونم بدردم بخوره چون باز با قانون مسخره و ظالمانه شنیدم فقط 1 بار میتونی تو کل تاریخ تحصیلیت دانشگاهتو عوض کنی که متاسفانه
    بدلیل مشکلی که برام در کارشناسی پیش اومد مجبور شدم یک انصرافی ا ز دانشگاه داشته باشم ..

خواهش میکنم کمک کنید

سلام، دوست عزیز شما چاره ای جز ارشد خواندن داخل کشور فعلا نداری...به نظر من شما اگر در دوره ارشد بتونی معدلتو بالا نگه داری از قانون جوایز بنیاد ملی نخبگان میتونی استفاده کنی و این شامل سربازی هم میشه
    کلش حذف نمیشه ولی نصف میشه
    اینجوری اگر زمان از دستتون بره شاید ارشد هم داخل نتونید بخونید و یک راست برید سربازی
    یک مزیتی داره ارشد داخل خوندن:
    1- برای دکترا شانس داشتن فاند را دارید...توی اروپا که دکترا شغل حساب میشه و قطعا حقوق میگیرید پس مثل ارشد زیر بار شهریه نمیرید
    2- خیلی راحت میشه تو ارشد معدل بالا اورد اب خوردنه.... یعنی درس انچنان هم نخونی معدلت بالا 17 میشه..پس میتونی از جوایز سربازی بنیاد نخبگان استفاده کنی.
    3- با تسلطی که به زبان داری قطعا عرض دوماه مقالتو مینویسی میدی میره...مثل بقیه برات سخت نیست.

شما زبانتو اصلا ترک نکن...مرور کن...نزار از یادت بره...چیزی هم از دست ندادی..گاهی بعضی چیزا شاید از نظر ما ضرره ولی باور کن گاهی یک چیز بزرگتر خدا جلو راحت میزاره...
    سعی کن از هر چیزی تمام استفاده رو بکنی
    من یکی از دوستانم بعد از سربازی عصرها تو موسسه میره تدریس زبان میکنه
    کلی پس انداز جمع کرده

براتون ارزو موفقیت میکنم.
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

من سوالم ربطی به اپلای درخارج از کشور نداره ولی راجع به فارق التحصیلیه، من درسم به ترم تابستون کشیده و ارشد هم شرکت کردم میخوام بدونم بدون گواهی موقت میشه رفت ارشد موقتا تا کار فارق شدنم تموم بشه؟ نمراتم شهریور میاد و فکر نکنم به گواهی موقت گرفتن برسم، کسی اگه میدونه راهنمایی بکنه!

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد دانشگاه آزاد کرج بودم. برای ریز نمره اقدام کردم . یک شماره نامه به من دادند. ولی برای پیگیری اش شماره تماس سازمان مرکزی رو ندادند گفتند نمی دونم!!! کسی آیا می دونه چطوری پیگیری کنم؟؟؟ شماره تماس و آدرس دارید؟ توی اینترنت هر جا یه چیز نوشته، خ بوستان و گلستان و نیستان...!

من کارشناسی دانشگاه الزهرا خوندم. موقع ثبت نام برای ارشد، ریز نمره اصل را دانشگاه آزاد گرفت. الان اونو نمیده ببرم برای ترجمه کنم. میگه برو از الزهرا بگیر. دانشگاه الزهرا هم میگه شما تصفیه کردی ما دیگه بهت ریز نمره نمیدیم. چی کار کنمممم؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان ميشه لطفا كمكم كنيد
    ايا براي اپلاي كردن واسه مثلا ٤ تا دانشگاه بايد از دانشگاه ازاد ٤ سري ريزنمرات قابل ترجمه بگيرم؟
    نميشه يك سري بگيرم اما بدم ٤ سري ترجمه كنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindo نمایش پست ها
    سلام دوستان ميشه لطفا كمكم كنيد
    ايا براي اپلاي كردن واسه مثلا ٤ تا دانشگاه بايد از دانشگاه ازاد ٤ سري ريزنمرات قابل ترجمه بگيرم؟
    نميشه يك سري بگيرم اما بدم ٤ سري ترجمه كنن؟
    چرا میشه.. یکبار از دانشگاه بگیرید کافیه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    چرا میشه.. یکبار از دانشگاه بگیرید کافیه..
    بعد اگر بگن حالا اصل مدارك رو ارسال كن ( دي اچ ال) همون ترجمه رو فقط ارسال كنم كافيه يا بايد اصل ريز نمره هم بفرستم چه كار كنم ميشه لطفا واضح و كامل بگيد ممنون از كمكتون
    اين قضيه مهر و موم يكم برام مبهمه

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindo نمایش پست ها
    بعد اگر بگن حالا اصل مدارك رو ارسال كن ( دي اچ ال) همون ترجمه رو فقط ارسال كنم كافيه يا بايد اصل ريز نمره هم بفرستم چه كار كنم ميشه لطفا واضح و كامل بگيد ممنون از كمكتون
    اين قضيه مهر و موم يكم برام مبهمه
    خیلی از دانشگاه ها که موقع اپلای فقط اسکن مدارک رو لازم دارن (اسکن اصل مدرک فارسی+ ترجمه رسمی).

اما برای دانشگاه هایی که نیاز به پست مدارک دارن: شما اصل مدرک (فارسی) رو که نمیفرستی (بدردشون هم نمیخوره چون متوجه نمیشن)، بلکه مدرک رو ترجمه و برابر اصلی میکنی (+مهر دادگستری و وزارت خارجه) و اونا رو میفرستی (خیلی وقتا حتی کپی این مدارک کافیه).

ترجمه مدارک رسمی شده همه جا معتبره، حالا ممکنه بعضی کشورها (مثل آلمان) ازتون بخوان که علاوه بر ترجمه رسمی و مهر دادگستری و وزارت خارجه، مدرک رو ببرید سفارت مهر بزنن یا بعضی کشورهای دیگه (مثل استرالیا) میگن که از طریق Agent ها مدرکتون رو Certify کنید. ولی در حالت کلی با همون فرآیند رایج (ترجمه-->مهر برابر اصل-->مهر دادگستری و وزارت خارجه) کارتون پیش میره.

بنظرم مدارک مورد نیاز از سایت دانشگاه رو با دقت بخونید تا دستتون بیاد دقیقن چی میخوان یا اینکه به دانشگاه ایمیل بزنید و بپرسید.

---
    فرستادن اصل مدرک خطرناکه و توصیه نمیشه.. معلوم نیست اونجا کجا بره و دست کی بیفته. ممکنه حتی گم بشه. حالا ریزنمره که اهمیت نداره و راحت میشه از دانشگاه دوباره گرفت ولی اصل دانشنامه رو اصلن نفرستید.

موفق باشید..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)