صفحه 57 از 61 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه چجوري سريع تر دانشنامه به دستم برسه؟ قبل از فارق التحصيلي ريز نمره نگرفتم عجله دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

سلام
    یک نسخه از نامه پذیرشتون رو پرینت کنید ببرید. 4 -5 روزه دانشنامتون حاضر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

یک کپی از ویزاتون ببرین سازمان مرکزی - بلوک اول- طبقه اول- امور ریزنمرات

سلام ميخواستم بدونم اگر با معافيت تحصيلي گواهي موقت رو گرفته باشيم براي گرفتن اصل مدرك باز هم نياز به گواهي اشتغال به تحصيل داريم يا خير

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alishafaghi نمایش پست ها
    سلام ميخواستم بدونم اگر با معافيت تحصيلي گواهي موقت رو گرفته باشيم براي گرفتن اصل مدرك باز هم نياز به گواهي اشتغال به تحصيل داريم يا خير
    سلام
    خیر قبل ازینکه گواهی موقت رو بگیرین داشتن اشتغال به تحصیل ضروریه
    ولی برای گرفتن دانشنامه همون گواهی موقت کافیه البته من برای احتیاط بیشتر یه گواهی دیگه هم گرفته بودم که اصلا لازم نشد !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه

سلام دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    آیا با داشتن نامه پذیرش از دانشگاه میشه گواهی موقت را (برای افراد مشمول خدمت سربازی) از دانشگاه آزاد گرفت یا تا زمان ثبت نام در سامانه نشاء و طی کردن مراحل اخذ معافیت تحصیلی برای مقطع بالاتر این کار امکان پذیر نیست....؟؟؟

سپاس

Junior Member

سلام دوستان. من ارشد فارغ التحصیل شدم ولی دانشنامه ارشد و نگرفتم و دانشگاهی هم که میخوام اپلای کنم، میخوام برم دوباره ارشد بخونم و میخوام دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی و ریزنمرات ارشدمو بگیرم بفرستم برای دانشگاه اونطرف که به ددلاین برسم. به نظر ما راهی داره تا دانشنامه ارشدم نیامده ریزنمراتمو بگیرم؟

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

دوستان من در تاریخ 95/12/15 از دانشگاه آزاد کرج در کارشناسی مهندسی مکانیک فارغ التحصیل شدم. با توجه به پذیرش گرفتنم از انگلیس و اینکه شاید بدونید انگلیس در ایران سفارت داره ولی ویزای تحصیلی نمیده و حداقل باید 3 ماه قبل از شروع کورس کارشناسی ارشدم ویزا رو در امارات یا ترکیه بگیرم تونستم طی 3 هفته کاری دانشنامم رو بگیرم.

کارهایی که کردم :

1- جمع کردن امضاها و اعلام فارغ التحصیلی به آموزش دانشگاه
    2-گرفتن برگه تسویه حساب از امور دانشجویی دانشگاه
    3-گرفتن نامه ی اتمام دوره تحصیل برای پلیس +10 از طرف اداره مشمولین دانشگاه
    4-ورود و ثبت نام در سامانه نشا
    5-اخد نامه ی تسریع در صدور مدرک پس از طی اداری از وزارت علوم
    (مراحل اخذ نامه تسریع بصورت مفصل در این لینک موجود است) تاپیک جامع مراحل گرفتن معافیت تحصیلی، گذاشتن وثیقه، گرفتن اجازه ی خروج و پاسپورت
    6-مراجعه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واقع در حصارک تهران به بخش دانش آموختگان (بلوک1-طبقه1) که مسئول دفتر آن خانم بهرامی میباشد و تحویل نامه وزارت علوم و دریافت نامه تسریع در صدور مدرک با سربرگ و مهر دانشگاه آزاد
    7-مراجعه به اداره فارغ التحصیلان واحد دانشگاهی و تحویل نامه تسریع و درخواست ارسال سریعتر مدارک تحصیلی و مدرک موقت به سازمان مرکزی تهران برای تائید و صدور دانشنامه
    8-گرفتن شماره بسته پستی ارسالی از دانشگاه واحد خود به سازمان مرکزی جهت ردیابی مرسوله از طریق دبیرخانه واحد دانشگاهی خودتون
    9-مراحعه به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد وافع در حصارک تهران (بلوک 1-طبقه همکف-واحد دبیرخانه) و اعلام شماره مرسوله پستی و اطمینان از رسیدن مرسوله به دبیرخانه سازمان مرکزی ( حتما شماره پرونده ی اداری مرسوله خود را از مسئول دبیرخانه بگیرید)
    10-مراجعه به بخش دانش آموختگان (بلوک1-طبقه1) که مسئول دفتر آن خانم بهرامی میباشد
    11-تحویل دادن فتوکپی نامه تسریع که در مرحله 6 گرفتید به خانم بهرامی و پر کردن فرم درخواست تسریع صدور دانشنامه که خانم بهرامی به شما میدهند ( شماره پرونده ای که از دبیرخانه گرفتید را هم در فرم ذکر نمائید )
    12-پیدا کردن پارتی...
    (روند عادی به این صورت هست که بعد از پر کردن فرم خانم بهرامی به شما میگن که برید منتظر بمونید تا 1.5 ماه آینده خودمان مدرک را به دانشگاه واحد خودتان ارسال میکنیم... در واقع در این مرحله باید فقط برای یک امضای آقای آقاجانی که مدیر دانش آموختگان هستند صبر کنید )
    که بنده یکی از آشنایانم شاغل در دانشگاه مرکز بودند که پروسه ی 1.5 ماهه به 24 ساعت کاهش یافت.
    13-و در انتها شما میتوند با شماره ای که از دبیرخانه واحد دانشگاهی شما ( در مرحله 8 توضیح داده شد ) گرفتید هر چند وقت به دبیرخانه واحد دانشگاهی خودتون سر بزنید و با دادن شماره مرسوله رسیدن دانشنامه به واحد دانشگاهی رو پرس و جو کنید

بعد از دریافت دانشنامه بلافاصله از طریق واحد آموزش دانشکده محل تحصیلتون درخواست ریز نمره قابل ترجمه کنید.
    بعد از چاپ و گرفتن و ریز نمرات باید برای مهر قابل ترجمه شدن مدارک ریز نمره را به دانشگاه آزاد مرکزی واقع در حصارک پیش خانم بهرامی ببرید که اگر ساعت 8 اونجا باشید بهتون میگن ساعت 9.5 بیاید تحویل بگیرید.

این پروسه پیچیده بلاخره تموم شد و میتونید برید دارالترجمه رسمی برای ترجمه

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم اعتبار گواهی موقت دانشگاه سراسری چند ماه هست؟ ممنون

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasi_1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ارشد فارغ التحصیل شدم ولی دانشنامه ارشد و نگرفتم و دانشگاهی هم که میخوام اپلای کنم، میخوام برم دوباره ارشد بخونم و میخوام دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی و ریزنمرات ارشدمو بگیرم بفرستم برای دانشگاه اونطرف که به ددلاین برسم. به نظر ما راهی داره تا دانشنامه ارشدم نیامده ریزنمراتمو بگیرم؟
    سلام

دوست عزیز اگر برای ارشد می خواهید اقدام کنید لطفا نمرات و مدرک ارشد خودتان را برای دانشگاه ارسال نکنید!!!. فرستادن نمرات و مدرک لیسانس کفایت می کند.

ارادت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)