صفحه 11 از 61 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

من بهمن 87 از دانشگاه آزاد فارق میشم. مدارکم رو واسه mmu utm usm فرستادم که شامل زیر نمرات و گواهی تعداد دروس پاس کرده و ....
    گواهی موقتی که دانشگاه به من میده تا اوایل اسفند آماده میشه ، ارزش ترجمه داره یا نه ؟
    گواهی اصلی رو هم که تا سربازی نرم نمی دن (فکر کنم ) یا اگه بدن هم لا اقل 6 ماه طول میکشه .
    پس من باید چه خاکی تو سرم بریزم. اگه دانشگاه برای پذیرش از من گواهی پایان تحصیلات بخاد ( فکر کنم میل میزنن میگن حداکثر تا تاریخ فلان بفرس بیاد اون مدرکتو) چه کار باید بکنم؟
    شاید این جمعه بیاید شاید  (نامه پذیرش)

سلام دوستان،

من دانشجوی مشمول سربازی هستم. به عبارتی هنوز سربازی نرفتم.
    من یک درس معرفی به استاد را هفته آینده پاس کنم فارغ التحصیل میشم از داشنگاه آزاد علوم و تحقیقات رشته مهندسی مکانیک طراحی جامدات

درس معرفی به استاد را برای گرفتن ریز نمرات نگه داشته بودم که موفقیت آمیز بود.
    ریز نمرات را گرفنتم با امضای آقای مایلی و ترجمه کردم و Apply هم کردم برای دانشگاه های استرالیا.
    لازم به ذکره که پاسپورتم را چند ماه پیش گرفتم و 5 سال اعتبار داره (پاسپورت 5 ساله معتبر) - این پاسپورت را از طریق درخواست زیارتی گرفتم که البته یک پاسپورت کامل و 5 ساله هست که تا 2013 اعتبار دارد.
    مدرک تافل هم فوریه 2008 گرفتم. امتیاز: 105 از 120

یکی از دانشگاه های استرالیا (University of Wollongong) به من در رشته Master of Business Administration Advanced with Information and Communication Technology Major دو ساله پذیرش داده.

پذیرشی که داده مشروط به ارسال مدرک تافل از Princeton و ارسال ریز نمرات ترجمه شده و تائید شده به همراه مدرک یا گواهی اتمام تحصیلات است.

مدرک تافل که مشکلی نداره. کارش 17 دلار است.

سؤال من اینه که با توجه به اینکه دانشگاه مذکور برای من Offer of Admission به صورت الکترونیکی فرستاده من در حال حاضر باید چه کار کنم در زیمنه های زیر:

1. گرفتن گواهی موقت؟ کی میتونم این را بگیرم و تحت چه شرایطی. جملات ضد و نقیضی در انجمن دیده میشه. یه سری میگن میدن، یه سری میگن نمیدن؟ با توجه به اینکه من از دانشگاه خارجی Offer دارم بایدچه کار کنم؟ فراموش نکنید من پس از انجام امور فارغ التحصیلی سرباز هستم.
    2. برای اخذ ویزای دانشجویی با همین نسخه الکترونیکی Offer میتونم اقدام کنم؟ یا باید درخواست بدم اصلش را بفرستن؟

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

دوستان این تاپیک یه مقداری نیاز به همت داره تا از این حالت در بیاد، مشکل اصلی و اساسی هم نبود شفافیت در کار سازمان مرکزی، این که چرا ریزنمرات و مدرک 6 ماه طول می کشه و ...

یه سوال مهم آیا در سازمان مرکزی کسی هست که درست جواب بده و بپرسیم که جواب دقیقی به ما بده؟
    مثلا من خودم واقعا این مسئله برام مشکل ساز شده که اگر تیر ماه فارغ بشم، آیا تا ابان ماه ریزنمرات قابل ترجمه و مدرک اصلی دستم میاد؟؟

When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

N!MA
    Guest

من 31/4/87 فارغ التحصیل شدم بعد 2 ماه مدرک موقتم اومد چون ارشد همون دانشگاه قبول شده بودم با ثبت نام موقت هم ریز نمرات با مهر اموزش گرفتم هم مدرک موقتو بعدش هم ثبت نام رو کنسل کردم تو ماه دی رفتم دنبال دانشنامه خفن پیگیری کردم تا رسیدم به جایی که گفتن هولوگرام نداریم بزنیم رو دانشنامت که بهت بدیم باید صبر کنی تا هولوگرام (لیبل) بیاد > گفتم بدون هولوگرام بدین ترجمه کنم بعد بهتون میدمش قبول نکردن
    فعلا در انتظار هولوگرام به سر میبرم
    حالا این ریز نمره ای که من گرفتم قابلیت ترجمه داره ؟
    بعد فرم پذیرشی که از دانشگاهی تو لندن گرفتم باید دوتا استاد تایید کنن و مهروموم بشه این کارم سازمان مرکزی انجام میده؟

من بهد از این که از گرفتن ریز نمرات نا امید شدم تصمیم گرفتم همون طور که بعضی از دوستان گفتن با کارنامه اقدام کنم،2،3 هفته پیش رفتم یک نسخه از کارنامم و با هزار خواهش و تمنا دادم آموزش مهر و امضا کنه، می گفتن تا گواهی موقتت نیاد مهر نمی کنیم حالا که گواهی موقتم آمده رفتم به خیا این که دیگه اذیتم نمی کنن، ولی بازم امضا نکردن و گفتن همون یه دفعه هم اشتباه کردیم امضا کردیم ، می گم خب من بدبخت که 4 ماهه تسویه حساب کردم و 6 ماه دیگه ریز نمراتم میاد آخه چه گناهی کردم به من میگن برو همون یکی رو کپی بگیر برابر اصل کن خودشون که برابر اصل نکردن گفتن برو دادگستری، رفتم دادگستری گفتن ما مدرک تحصیلی برابر اصل نمی کنیم ، حالا من چه کار کنم ؟ :'(
    برم سازمان مرکزی کسی کمک

کسی می دونه امور بین الملل دانشگاه آزاد 5 شنبه ها بازه یا نه؟ آدرسش پاسداران گلستان چهارمه؟

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    کسی می دونه امور بین الملل دانشگاه آزاد 5 شنبه ها بازه یا نه؟ آدرسش پاسداران گلستان چهارمه؟
    5شنبه ها رو نمیدونم چه جوریه.
    آدرسش گلستان 4 . پلاک 65 فک کنم. نرسیده به تقاطع خیابون اسلامی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    پنجشنبه ها باز هستن. آدرس تغيير كرده، قبلاً تو يكي از پستها گفته شده.
    آدرس جديد: بوستان 7، شماره 12

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط kln
    1- مدارک و نمراتی که دانشگاه آزاد صادر می کند در صورتی قابل ترجمه رسمی است که آقایان صامت یا مایلی آنها را امضا کرده باشند.
    2- ریز نمرات قابل ترجمه رسمی برای مشمولین فقط در هنگام دانشجو بودن صادر می شود.
    3- ریز نمرات قابل ترجمه رسمی برای مشمولین پس از فارغ التحصیلی با ارائه نامه قبولی در مقطع بالاتر یا برگه سبز اعزام صادر می شود!
    سلام
    از دوستان اگر کسی برای مورد دوم اقدام کرده و ریزنمرات رسمی دریافت کرده در حین تحصیل و ریزنمره رسمی را ترجمه کرده لطفا اعلام کنید.
    چون دوستان در پست های قبلی زحمت کشیدند و راه را نشان دادن و یا یکی از دوستان در مرحله ترجمه بوده ولی هیچ کس نگفته با موفقیت این پروسه را تمام کرده یا نه؟
    ممنون
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirCS
    سلام
    از دوستان اگر کسی برای مورد دوم اقدام کرده و ریزنمرات رسمی دریافت کرده در حین تحصیل و ریزنمره رسمی را ترجمه کرده لطفا اعلام کنید.
    چون دوستان در پست های قبلی زحمت کشیدند و راه را نشان دادن و یا یکی از دوستان در مرحله ترجمه بوده ولی هیچ کس نگفته با موفقیت این پروسه را تمام کرده یا نه؟
    ممنون
    بلی مورد دوم در چند ماه قبل انجام شده و مشکلی نداره. اگر قانون تغییر نکرده باشه الان هم شدنی است...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)