صفحه 13 از 61 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سازمان مرکزی آدرسش اینه؟ پاسداران نیستان ۹؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    سازمان مرکزی آدرسش اینه؟ پاسداران نیستان ۹؟
    بله درسته. البته اگر رشته های غیر پزشکی هستید باید به پاسداران بروید. رشته های پزشکی دانشگاه آزاد باید به وزارت بهداشت مراجعه کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    من 10 ماه پیش فارغ التحصیل شدم ، گواهیموقت و ریز نمرات صادر شده توسط واحد دانشگاهی (به جزء امضا سازمان مرکزی) را در اختیار دارم ولی پس از 6 ماه از ارسال مدارک برای صدور دانشنامه هنوز دانشنامه رسمی به دستم نرسیده .البته پس از چندین دفعه تماس تلفنی و معطل کردن ،طبق آخرین تماس فرموده اند که دانشنامه رسمی صادر شده است (یک شماره هم به من داده اند) ولی به خاطر اینکه نمی خواهند هزینه پست پیشتاز را بپردازند باید دانشنامه من تا دو هفته دیگر در پست بماند!! >
    ولی من فقط 1 هفته فرصت برای ترجمه مدارک و ثبت نام دانشگاه خارجی دارم!
    سوال :
    1.آیا حتما برای تایید ریز نمرات (توسط سازمان مرکزی) لازم است دانشنامه را هم همراه داشته باشیم؟(دانشنامه هنوز پیش خودشان است)
    2.آیا سازمان مرکزی دانشنامه را شخصا به من تحویل می دهدیا اینکه باید صبر کنم تا به دست واحد دانشگاهی برسد؟
    3.آیا دارالترجمه ها ربز نمرات بدون امضاء (سازمان مرکزی) را ترجمه می کنند. گواهی موقت را چطور (با توجه به اینکه نوشته ارزش ترجمه ندارد).

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Way
    سلام دوستان
    من 10 ماه پیش فارغ التحصیل شدم ، گواهیموقت و ریز نمرات صادر شده توسط واحد دانشگاهی (به جزء امضا سازمان مرکزی) را در اختیار دارم ولی پس از 6 ماه از ارسال مدارک برای صدور دانشنامه هنوز دانشنامه رسمی به دستم نرسیده .البته پس از چندین دفعه تماس تلفنی و معطل کردن ،طبق آخرین تماس فرموده اند که دانشنامه رسمی صادر شده است (یک شماره هم به من داده اند) ولی به خاطر اینکه نمی خواهند هزینه پست پیشتاز را بپردازند باید دانشنامه من تا دو هفته دیگر در پست بماند!! >
    سوال :
    1.آیا حتما برای تایید ریز نمرات (توسط سازمان مرکزی) لازم است دانشنامه را هم همراه داشته باشیم؟(دانشنامه هنوز پیش خودشان است)
    2.آیا سازمان مرکزی دانشنامه را شخصا به من تحویل می دهدیا اینکه باید صبر کنم تا به دست واحد دانشگاهی برسد؟
    3.آیا دارالترجمه ها ربز نمرات بدون امضاء (سازمان مرکزی) را ترجمه می کنند. گواهی موقت را چطور (با توجه به اینکه نوشته ارزش ترجمه ندارد).
    1. دانشنامه هم نیاز به تایید و مهر و امضا دارد... تا برای ترجمه آماده شود.
    2. دانشنامه را با کارت شناسایی شخصا می توانید دریافت کنید.
    3. معمولا سازمان مرکزی ریز نمرات را مهر زده ارائه می کنند، اگر ریز نمرات توسط واحد دانشگاهی صادر شده است نیاز به مهر دارد... گواهی موقت را ترچمه نمی کنند چون نیاز به مهر سازمان مرکزی دارند که گواهی موقت ندارد و رسما ارزش ترجمه ندارد... در نتیجه مترجم نمی پذیرد.
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Way
    سلام دوستان
    پیشنهاد می کنم اگر دانشگاه ترجمه غیر رسمی را برای مراحل اولیه پذیرش قبول می کند ایتدا یک نسخه ترجمه غیر رسمی تا قبل از ددلاین ارسال کنید تا مدارک برای بررسی در دانشگاه آماده باشد بعد در فرصت مناسب ترجمه رسمی و مدارک کامل را برای پذیرش نهایی ارسال کنید... خیلی از دانشگاه ها این شرایط را قبول می کنند... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

دوستان سلام
    من يه سوالي داشتم اگه كسي جوابش رو ميدونه كمكم كنه
    از دانشگاه آزاد فارغ التحصيل شدم و مدارك تحصيليم رو از طريق امور بين الملل دانشگاه آزاد ارسال كردم. سوالم اينه كه حالا چطوري ميتونم ريز نمرات seal شده از دانشگاه آزاد بگيرم. براي سفارت آمريكا توي تركيه ميخوام، شنيدم ريز نمرات بايد seal شده باشه. البته خودم اصل ريز نمراتي رو كه بردم براي ترجمه و يك نسخه ترجمه شده كه به تاييد وزارت امور خارجه و دادگستري رسيده دارم.
    سوالم اينه كه اين مدارك رو چه جوري بايد سيل كنم و با خودم ببرم سفارت.
    ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط Elmirat
    دوستان سلام
    من يه سوالي داشتم اگه كسي جوابش رو ميدونه كمكم كنه
    از دانشگاه آزاد فارغ التحصيل شدم و مدارك تحصيليم رو از طريق امور بين الملل دانشگاه آزاد ارسال كردم. سوالم اينه كه حالا چطوري ميتونم ريز نمرات seal شده از دانشگاه آزاد بگيرم. براي سفارت آمريكا توي تركيه ميخوام، شنيدم ريز نمرات بايد seal شده باشه. البته خودم اصل ريز نمراتي رو كه بردم براي ترجمه و يك نسخه ترجمه شده كه به تاييد وزارت امور خارجه و دادگستري رسيده دارم.
    سوالم اينه كه اين مدارك رو چه جوري بايد سيل كنم و با خودم ببرم سفارت.
    ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنن
    من یه بار دیدم یه دختره اومد و مدرکشو گذاشت تو پاکت دانشگاه و دادطرف مهر مومش کرد برد. همون واحد بین الملل بری احتملا میشه
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

سلام به همه بچه های گله این فروم....همیشه از صحبت های دوستان استفاده می کردم...گفتم بگذار تا با دادن این پست تا حدودی کمک های دوستانم رو جبران کنم...پس از گرفتن دانشنامه و ریز نمرات رسمی(زمانی که فارغ التحصیل میشید پس از واریز فیش 4500 میتونید درخواست بدید تا با دانشنامه از تهران بیاد) میرید پاسداران،گلستان هشتم .... پشت ساختمان یه باجه هست که مدارک رو میگیره و یه فیش میده و میگه فردا بیا و بگیر....اینجاسن که آقای صامت باید لطف کنن و امضا کنند.....البته همه این ها در صورت داشتن معافی یا پایان خدمت هست که اینو اول باید می گفتم 8)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical eng. .mashhad

پیش فرض فوری : کمک

سلام . من سال دیگه سال آخرم هست و 30 واحد دارم.تمام دورس تخصصی رو گذروندم و عمومی مونده.

می خواستم ببینم من الان اگر بخوام ریزنمرات همین 114 رو بگیرم از دانشگاه می تونم ببرم واحد بین الملل که امضاش کنند و بعد هم ببرم دارلترجمه؟
    سر بازی معاف شدم.

2-فرم شماره 3 چی هست؟
    3-اصلا با این تعداد واحد واسه پذیرش از سوئد میشه اقدام کرد؟ یا حداقل داره؟

اصولا یک تجربه دارم که میگه :اپلای کردن و اکسبپت شدن از کنکور دادن خیلی راحت تره!!

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

سلام،
    من ۱ درس رو نگاه داشتم، هفتهٔ پیش رفتم دانشگاه ریز نمرات گرفتم هزار تا هم مهرو امضا زیرش زدن، جالبه که دروس افتادم توش نیست، معدل هم تهش نخرده، عملا اینطوری نیم نمره به معدلم اضافه شده !
    سوئد هم فقط براش مهم که شما تا ساله آینده مدرکتو بگیری، یه نگاه به ویکی بندازین،
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)