صفحه 14 از 61 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical eng. .mashhad

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sirhamed
    سلام،
    من ۱ درس رو نگاه داشتم، هفتهٔ پیش رفتم دانشگاه ریز نمرات گرفتم هزار تا هم مهرو امضا زیرش زدن، جالبه که دروس افتادم توش نیست، معدل هم تهش نخرده، عملا اینطوری نیم نمره به معدلم اضافه شده !
    سوئد هم فقط براش مهم که شما تا ساله آینده مدرکتو بگیری، یه نگاه به ویکی بندازین،
    سلام مرسی از جوابت .اره از بچه های دیگه که پرسیدم همینو گفتند.بازم مرسی
    اصولا یک تجربه دارم که میگه :اپلای کردن و اکسبپت شدن از کنکور دادن خیلی راحت تره!!

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    من به مشکل مسخره ای برخوردم. اونم اینکه ، بهمن ماه تصفیه حساب کردم، مدرک موقتم 17 اسفند حاضر شد. وقتی از مسئول فارغ التحصیلان راجع به ریزنمره پرسیدم، گفت که بطور اتوماتیک اقدام میشه و با اصل مدرکت حاضر میشه و اگه به جای 5-6 ماه دیگه، 6-7 ماه بعد بیای، ممکنه جفتش باهم حاضرشده باشه. :-\
    حالا من دیروز رفتم دانشگاه (علوم وتحقیقات تهران)، اصل مدرکم حاضر بود ولی ریزنمرات نه، منو فرستاد دانشکده (خدا میدونه تو این آفتاب از اون ساختمان اداری تا دانشکده، اونم پای پیاده چه ستمیه) > . خلاصه مسئول فارغ التحصیلی دانشکده گفت ما برات اقدام کردیم، و وقتی پرونده رو درآورد، دید که برام زدن ناقص بودن پرونده اونم به دلیل معتبر نبودن و نبود مهر دانشگاه صنعتی اصفهان روی ریزنمرات لیسانس که کلی بالاش پول دادم تا مدرک و ریزنمراتم رو بخرم :'( :'( :'( > (ماشالله اینقدر بی سوادن که ندیدن اون کپی ای رو که بهشون دادم برای پرونده ام، دورو هست و بالاش نوشته صفحه 1 از 2 >و حتی پشتش 2تا مهر دانشگاه و تائیدیه وزارت علوم رو داره >. منم چنان قشقرقی راه انداختم که نگو. آخرش بهم گفتن که دوباره شنبه اقدام میکنن و کلی سرم منت گذاشت که وقتی نامه رفت واسه سازمان مرکز، بهت زنگ میزنم که بری دبیرخونه و شماره نامه بگیری و بری سازمان مرکز پیگیری کنی. گفت مدت حاضر شدنش مثل مدرک موقته یعنی همون یکی دوماه. مثل اینکه شانس منه که همش باید بدوم دنبال مدرک هام.
    کسی تا حالا همچین اتفاقی براش افتاده؟ به نظرتون من با داشتن یه شماره نامه چه جور پیگیری میتونم بکنم؟ کجای سازمان مرکز باید برم دنبالش؟ فکر میکنین با پیگیری، چه مدت زودتر ممکنه حاضر شه؟اگه تفاوتی نمیکنه، اصلا می ارزه اینهمه دوندگی؟ واقعاً موندم چه کنم.
    امان از این دانشگاه آزاد با این کارمندای بی سواد

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    سلام
    من به مشکل مسخره ای برخوردم. اونم اینکه ، بهمن ماه تصفیه حساب کردم، مدرک موقتم 17 اسفند حاضر شد. وقتی از مسئول فارغ التحصیلان راجع به ریزنمره پرسیدم، گفت که بطور اتوماتیک اقدام میشه و با اصل مدرکت حاضر میشه و اگه به جای 5-6 ماه دیگه، 6-7 ماه بعد بیای، ممکنه جفتش باهم حاضرشده باشه. :-\
    حالا من دیروز رفتم دانشگاه (علوم وتحقیقات تهران)، اصل مدرکم حاضر بود ولی ریزنمرات نه، منو فرستاد دانشکده (خدا میدونه تو این آفتاب از اون ساختمان اداری تا دانشکده، اونم پای پیاده چه ستمیه) > . خلاصه مسئول فارغ التحصیلی دانشکده گفت ما برات اقدام کردیم، و وقتی پرونده رو درآورد، دید که برام زدن ناقص بودن پرونده اونم به دلیل معتبر نبودن و نبود مهر دانشگاه صنعتی اصفهان روی ریزنمرات لیسانس که کلی بالاش پول دادم تا مدرک و ریزنمراتم رو بخرم :'( :'( :'( > (ماشالله اینقدر بی سوادن که ندیدن اون کپی ای رو که بهشون دادم برای پرونده ام، دورو هست و بالاش نوشته صفحه 1 از 2 >و حتی پشتش 2تا مهر دانشگاه و تائیدیه وزارت علوم رو داره >. منم چنان قشقرقی راه انداختم که نگو. آخرش بهم گفتن که دوباره شنبه اقدام میکنن و کلی سرم منت گذاشت که وقتی نامه رفت واسه سازمان مرکز، بهت زنگ میزنم که بری دبیرخونه و شماره نامه بگیری و بری سازمان مرکز پیگیری کنی. گفت مدت حاضر شدنش مثل مدرک موقته یعنی همون یکی دوماه. مثل اینکه شانس منه که همش باید بدوم دنبال مدرک هام.
    کسی تا حالا همچین اتفاقی براش افتاده؟ به نظرتون من با داشتن یه شماره نامه چه جور پیگیری میتونم بکنم؟ کجای سازمان مرکز باید برم دنبالش؟ فکر میکنین با پیگیری، چه مدت زودتر ممکنه حاضر شه؟اگه تفاوتی نمیکنه، اصلا می ارزه اینهمه دوندگی؟ واقعاً موندم چه کنم.
    امان از این دانشگاه آزاد با این کارمندای بی سواد
    مطمئنا پیگیری کار شما رو تسریع می کنه و تا اونجائی که خبر دارم بعد از اینکه واحد مدارک رو فرستاد به سازمان مرکزی، شما باید از طریق اداره امور فارغ التحصیلان دانشگاه که نزدیک همون سازمان مرکزی هست، پیگیر کارتون باشید، با همون شماره نامه میتونید پیگیری کنید و زودتر از حالت معمول جواب بگیرید. فقط قبل از اینکه برید سازمان حتما مطمئن بشید که همه مدارک از طریق دانشگاه ارسال شده باشه و نقصی نداشته باشه. (به عنوان پاورقی اینو هم بگم که این اتفاقا هر جا ممکنه بیفته، سراسری و آزاد و بی سواد و با سواد نداره. واحد علوم و تحقیقات واحد منظمیه و با یه اتفاقی که هر جائی ممکنه بیفته نمیشه حکم کلی داد و کل سیستم رو زیر سوال برد. امیدوارم که مشکلتون زودتر حل بشه و به موقع به کارای اپلای کردنتون برسید، موفق باشید)
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

رشته و دانشگاه
    Tehran

من بالاخره دانشنامه رو گرفتم. ولی حالا حالاها باید دنبال ریزنمرات بدوم. بعد از گرفتن دانشنامه، مسئول فارغ التحصیلی گفت برم تائیدیه بگیرم از سازمان مرکز برا ترجمه.
    رفتم سازمان مرکز نیستان پاسدارن، منو فرستاد گلستان هشتم تقاطع خیابان امیرابراهیمی.
    وارد حیاط که میشین، بالای پله ها سمت راست باجه تایید هست، اونجا آقاهه فقط شماره دانشنامه رو زد تو کامپیوتر و بعدش تاریخ همون روز رو بایه شماره، خیلی ریز و با خودکار سبز پشت دانشنامه نوشت و نه مهری و نه امضایی. ازش که پرسیدم مگه نباید اقای صامت امضا کنه؟ گفت که دانشنامه های جدید دیگه اون امضا رو نمیخواد.
    حالا برای ترجمه، دارلترجمه ها میدونن این قضیه رو؟
    برای مدت حاضر شدن ریز نمره هم که هرکس یه چیزی میگه. مسئول فارغ التحصیلی دانشکده گفت همونقدر که واسه دانشنامه صبر کردی باید واسه ریزنمره صبر کنی. (که خیلی ستمه ) ، مسئول فارغ التحصیلی ساختمان اداری واحد هم گفت 2 ماه. اون آقاهه تو سازمان مرکز هم گفت معلوم نیس، 20 روز، یه ماه، دو ماه ....

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    من بالاخره دانشنامه رو گرفتم. ولی حالا حالاها باید دنبال ریزنمرات بدوم. بعد از گرفتن دانشنامه، مسئول فارغ التحصیلی گفت برم تائیدیه بگیرم از سازمان مرکز برا ترجمه.
    رفتم سازمان مرکز نیستان پاسدارن، منو فرستاد گلستان هشتم تقاطع خیابان امیرابراهیمی.
    وارد حیاط که میشین، بالای پله ها سمت راست باجه تایید هست، اونجا آقاهه فقط شماره دانشنامه رو زد تو کامپیوتر و بعدش تاریخ همون روز رو بایه شماره، خیلی ریز و با خودکار سبز پشت دانشنامه نوشت و نه مهری و نه امضایی. ازش که پرسیدم مگه نباید اقای صامت امضا کنه؟ گفت که دانشنامه های جدید دیگه اون امضا رو نمیخواد.
    حالا برای ترجمه، دارلترجمه ها میدونن این قضیه رو؟
    برای مدت حاضر شدن ریز نمره هم که هرکس یه چیزی میگه. مسئول فارغ التحصیلی دانشکده گفت همونقدر که واسه دانشنامه صبر کردی باید واسه ریزنمره صبر کنی. (که خیلی ستمه ) ، مسئول فارغ التحصیلی ساختمان اداری واحد هم گفت 2 ماه. اون آقاهه تو سازمان مرکز هم گفت معلوم نیس، 20 روز، یه ماه، دو ماه ....
    من یه کلک رشتی زدم! قبل از فارغ التحصیلی رفتم تمام نمرات رو دادم تو سایت اصلی دانشگاه وارد شه (تهران مرکز) بعد ریز نمره کامل گرفتم! خوب شما هم قبل از اینکه فارغ بشین برین ریزنمره کامل رو بگیرین.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

لازم دیدم یه مطلب مهمی رو به دوستان بگم. من دانشگاه ازاد تهران مرکزم. و این ترم هم درس داشتم ، بدبختانه امتحانا عقب اففتاد و من اخرین امتحان رو 8 مرداد دادم و نمره هام 13 مرداد همش اومده بود. فقط یه چیز جالب بگم که تو دانشگاه ما کاهای فارغ التحصیلی حدود 2 تا .... ماه طول میکشه. ولی من با هزار زبون بازی و .... کارهای فارغ التحصیلی رو توی 4 روز انجام دادم!!! البته باید میشد 3 روز (به دلیل قطعی برق و نبودن رئیس دانشگاه کار یه روز اضافی شد)
    اینو گفتم تا دوستانی که دنبال گرفتن مدرک موقت یا نامه نظام وظیفه هستن خیالشون راحت باشه!
    من نامه نظام وظیفه رو 2 هفته بعد از آخرین امتحان گرفتم. جالبه بگم وقتی رفتم ساختمان مرکزی دانشگاه تهران مرکز به من شک کردن!!! ;D گفتن شما چجوری 3 روزه فارغ التصیل شدی به اینجا رسیدی!!!! و داشتن به من اتهام جعل مدارکی میزدن که برای امضا برده بودم! ;D
    حالا موندم میشه اصل مدرک رو هم 3 روزه گرفت یا نه! ;D اگه شد به دوستان خبر میدم. دوستان همه موفق باشید
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member moji403 آواتار ها

سلام بچه ها

یک سوال داشتم ، من فوق لیسانسم رو از واحد علوم و تحقیقات گرفتم ، اصل مدرک ارشد رو هم دارم اما ریز نمرات رو ندارم و دانشگاه گفته درخواست بده تا از سازمان مرکزی بیاد، درخواست رو یک ماه پیش دادم شماها نمیدونید چقدر طول می کشه ؟ نمیشه دستی خودم برم از سازمان مرکزی بگیرم؟

سلام
    منهم ارشدم رو از همون واحد گرفتم
    بعد از ارائه پذیرش و نامه وزارت علوم به سازمان مرکزی....سازمان به واحد شما نامه میده که مدرک و ریزنمرات این فرد رو به صورت مووردی سریعتر بدهی.د...نکته مهم اینه که شما باید برای هردو(مدرک+ریزنمران) همزمان درخواست بدی....یک پروسه 40 روزه داره....از امور فارغ التحصیلان در ساختمان اداری پیگیری کنید

Junior Member moji403 آواتار ها

سلام
    مرسی از راهنمایی، آخه من مدرکم رو گرفتم و دستمه اما ریز نمراتم دستم نیست بعدشم آخه به وزارت علوم کاری نداره که چه نامه ای از وزارت علوم باید بیارم؟ الان یک ماه گذشته از درخواست من برای ریز نمرات از همون علوم تحقیقات- امور فارغ التحصیلی پیگیری کنم؟

رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط moji403
    سلام
    مرسی از راهنمایی، آخه من مدرکم رو گرفتم و دستمه اما ریز نمراتم دستم نیست بعدشم آخه به وزارت علوم کاری نداره که چه نامه ای از وزارت علوم باید بیارم؟ الان یک ماه گذشته از درخواست من برای ریز نمرات از همون علوم تحقیقات- امور فارغ التحصیلی پیگیری کنم؟
    منم مشکل شما رو دارم. رفتم ساختمون آلومینیومی(اداری) طبقه 2- امور فارغ التحصیلان.
    مسئول دانشکده گفت که پروسه اصلیش اینه که بطور اتوماتیک باید دانشکده خودش فرایند رو انجام بده
    ولی من که رفتم ساختمون اداری، گفت که باید بری دانشکده و درخواست بدی. دانشکده پرونده تو میفرسته امور فارغ التحصیلان، اونا هم اگه پرونده کامل باشه، و شانس بیاری و مشکلت مثل مال من نشه،( تو چند تا پست قبلی گفتم مشکلمو، )، پرونده رو میفرستن سازمان مرکزی و کاری هم از دستت بر نمی آد.
    من 12 مرداد فهمیدم که مدارکمو نفرستادن و خلاصه پیگیری کردم واسه اینکه بفرستن و بعدش هفته قبل رفتم که به قول خودم این فرایند رو تسریع کنم و در صورت امکان برم سازمان مرکز دنبالش . ولی تو مرحله اول که رفتم با رئیس امور فارغ التحصیلان دانشگاه صحبت کردم و گفتم که عجله دارم و میخوام ریز نمرات رو، گفت تو هیچ کاری نمیتونی بکنی (از قبیل پیگیری و تسریع) بعدشم بهم اطمینان داد که نهایتا تا آخر شهریور حاضره و ییا بگیر از دانشگاه و نگران نباش و اونقدرها هم طول نمیکشه. آخه من شنیده بودم که اندازه حاضر شدن دانشنامه یعنی 5-6 ماه طول میکشه!!!! (حالا نمیدونم تا چه حد راست گفته).
    جالبه که از 13 مرداد که پرونده ام از دانشکده رسید به ساختمون اداری، تا 23 مرداد، هنوز تو ساختمون اداری داشت خاک میخورد و گفتن داریم روش کار میکنیم. نمیدونم مگه یه نامه نوشتن و با پرونده تکمیل فرستادن به سازمان مرکز چقده کار داره که 10 روز هنوز دارن روش کار میکنن و اقدامی نشده بود براش. !!! دیگه نرفتم سر بزنم دانشگاه. چون اونجا فایده ای نداره. دیگه نمیدونم باید چیکار کرد!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)