صفحه 15 از 61 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

اگر خیلی خیلی عجله دارید و از زمان فارغ التحصیلیتون بیش از 5 ماه گذشته سعی کنید از اداره فارغ التحصیلان دانشگاهتون شماره نامه و تاریخ ارسال به سازمان مرکزی رو بگیرید و مستقیما برید سازمان مرکزی اتاق فارغ التحصیلان و به منشی بگید که عجله دارید اونم میگه یک نامه به رئیس فارغ التحصیلان بنویس و خودش نامه رو میبره اتاق رئیس اگه موافقت کرد دستور تسریع پرونده شمارو میده و نهایتا 10 روز بعد میتونید مدرک و ریزنمره رو از دانشگاهتون بگیرید.
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

Junior Member moji403 آواتار ها

سلام

منم 20 تیر از دانشکده درخواست ریز نمرات کردم گفتن این درخواست میره ساختمان جدید طبقه 2 اونا هم می فرستن سازمان مرکزی 3-4 ماه طول می کشه ، حالا من باید برم اول دانشگاه ببینم اصلا فرستادن برای سازمان مرکزی یا نه؟ برم همون ساختمان جدید طبقه 2 امور فارغ التحصیلان؟

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط moji403
    سلام

منم 20 تیر از دانشکده درخواست ریز نمرات کردم گفتن این درخواست میره ساختمان جدید طبقه 2 اونا هم می فرستن سازمان مرکزی 3-4 ماه طول می کشه ، حالا من باید برم اول دانشگاه ببینم اصلا فرستادن برای سازمان مرکزی یا نه؟ برم همون ساختمان جدید طبقه 2 امور فارغ التحصیلان؟
    آره باید همون طبقه 2 بری.

Junior Member

با سلام من تازه فارغ التحصیل شدم برای گرفتن مدرک موقت و ریز نمرات گفتن باید برگ معرفی به نظام وظیفه رو ببرم وزارت علوم و از اونجا نامه بیارم میخواستم بدونم برای گرفتن نامه از وزارت علوم چه مدارکی لازمه و پیش کی باید برم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

پیش فرض ریز نمرات

با سلام.
    من از دانشگاه آزاد نجف آباد فارغ التحصیل شدم (تسویه کردم)و یه دفعه برنامم جوری شد که برا سوئد اقدام کنم.
    چون مشمول هستم .دانشگاه می گه تا نری سربازی و دانشنامه را نگیری بههت ریز نمره نمی دیم.
    می خواهم برا چالمرز اقدام کنم.
    ممنون می شم راهنمایی کنید چی کار کنم؟؟؟

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

من بالاخره امروز، ریز نمره رو هم گرفتم از دانشگاه. کلی ذوق کردم، فکر نمی کردم به این زودی حاضر شه. جمعاً از 18 مرداد مدارکمو فرستادن سازمان مرکز، اول شهریور هم رسیده بود امور فارغ التحصیلان دانشگاه.. امروز هم که کت بسته، داغ داغ، تحویل گرفتمش.
    پس نگران دیر حاضر شدن ریزنمراتتون بعد از گرفتن اصل دانشنامه نباشین.
    همتون موفق باشین.

حالا اين جرياناتي كه دوستان مي فرمايند كه 6 7 ماه و بيشتر طول مي كشه شامل حال مايي كه كارت معافيتم داريم مي شه ؟ اگر نه چند وقت طول مي كشه بعد از فارغ التحيليم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

Unhappy پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    من بالاخره امروز، ریز نمره رو هم گرفتم از دانشگاه. کلی ذوق کردم، فکر نمی کردم به این زودی حاضر شه. جمعاً از 18 مرداد مدارکمو فرستادن سازمان مرکز، اول شهریور هم رسیده بود امور فارغ التحصیلان دانشگاه.. امروز هم که کت بسته، داغ داغ، تحویل گرفتمش.
    پس نگران دیر حاضر شدن ریزنمراتتون بعد از گرفتن اصل دانشنامه نباشین.
    همتون موفق باشین.
    من دی ماه 87 فارغ التحصیل شدم (ارشد _ دانشگاه آزاد). اردیبهشت 88 مدرک موقتمو گرفتم. حالا می خوام واسه دکترا اقدام کنم، الان که دانشنامه و ریز نمرات رو می خوام، دانشگاه میگه ما خرداد اقدام کردیم و حداقل 6 ماه طول می کشه تا دانشنامه آماده بشه و میگن راهی هم نیست که بتونی بری تهران و زودتر مدرکتو بگیری. می خوام ببینم واقعا هیچ راهی نداره؟ باید تا آذر صبر کنم؟؟؟ آخه ریز نمرات رو هم تا وقتی دانشنامه نیاد نمیتونم بگیرم! مدرک موقت و نمرات هر ترم رو که از سایت دانشگاه گرفته بودم ترجمه کردم ولی اونا فکر نمی کنم به درد بخوره چون ترجمه رسمی نیست.
    اگه کسی اطلاعی داره لطفا منو راهنمایی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Tehran

سلام

من كارشناسي ناپيوسته نرم افزار دانشگاه آزاد هستم. اگه بخوام براي 7 تا دانشگاه Apply كنم بايد از دانشگاه هاي خودم، 7 سري در مقطع فوق ديپلم و 7 سري در مقطع كارشناسي درخواست ريز نمرات بكنم؟ يعني نميشه يك سري بگيرم و بقيه كپي باشه ؟ و كپي رو برابر اصل كنم؟

در مورد اصل مدرك چطوريه؟ با توجه به اينكه اصل مدرك فقط 1 دونه هست؟

ممنون

سلام
    میشه بگید آیا با گواهی موقت فارغ اتحصیلی میشه برای دانشگاه apply کنیم؟
    چون به من گفتند گواهی موقت ارزش ترجمه نداره و فقط اصل مدرک رو باید بفرستیم که اونم ۲ سال طول میکشه که دانشگاه آزاد به ما بده
    در مورد ریز نمرات هم همین. آیا این درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)