صفحه 17 از 61 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Member pari1975 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Translation - Payamenoor University

پیش فرض پاسخ : پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

من دانشگاه پیام نور هستم چقدر طول می کشه تا ریز نمرات در سازمان مرکزی پیام نور در تهران امضا و برای ترجمه رسمی تایید شود؟!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط pari1975 نمایش پست ها
    من دانشگاه پیام نور هستم چقدر طول می کشه تا ریز نمرات در سازمان مرکزی پیام نور در تهران امضا و برای ترجمه رسمی تایید شود؟!
    دوست عزیز پیام نوری... الان سوال شما با عنوان این موضوع (ارسال ریز نمرات دانشگاه آزاد) مطابقت داره؟!!!!!!!
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

سلام

ببینید این سوال خیلی ساده است چون 2 حالت داره.

1. شما دانشجو هستین
    خوب می رین آموزش می گین من ریز نمراتم رو واسه دارالترجمه می خوام (این جمله مهم هست چون فرق داره) و همچنین گواهی اشتغال به تحصیل .بعد اونا به شما میدن. بعد میرین 3 تا امضا یعنی مدیر گروه - رئیس دانشگاه - آموزش میگیرین .
    بعدم میبرین دارالترجمه میگین که واسه دانشگاه خارج از کشور می خواین تا مهر وزارت امور خارجه و دادگستری باشه. البته بعضی دانشگاه ها شنیدم مهر سفارت رو هم می خوان.

2. شما فارغ التجصیل شدین.
    خوب رباید صبر کنید تا مدرک اصلی تون بیاد چون دیگه آموزش به شما ریز نمرات نمیده. چون کارهای شما می افته دست امور فارق التحصیلان. (اگه عجله دارین قبل فارغ التحصیلی نامه بگیرین - کارهای شماره 1).یک چیز دیگه ریز نمرات هست که درخواست میدین اون ها هم 3 تا کار از شما می خوان که انجام بدین (پولی هست- پس ساده است.)بعد مدرک اصلی رو می برین + ریز نمرات دارالترجمه تا کارای مثل شماره 1 را انجام بدن واستون.
    راستی اگه غیر از تهران هستین نمی خواد برین تهران امضا بگیرین خود دارالترجمه همه این کار ها را با یک وکالت انجام می ده و پولش را هم می گیره.

به همین سادگی

Member pari1975 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Translation - Payamenoor University

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    دوست عزیز پیام نوری... الان سوال شما با عنوان این موضوع (ارسال ریز نمرات دانشگاه آزاد) مطابقت داره؟!!!!!!!
    دوست عزیز توی این فروم در مورد دانشگاه پیام نور اصلا صحبتی نشده در این مورد !!! بنابراین من اینجا مطرح کردم

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان من دیروز رفتم مدارکمو بدم ترجمه مترجم گفت که باید مدارکتو ببری سازمان مرکزی تایید کنه! با توجه به اینکه من 8 سال پیش فارغ التحصیل شدم می خواستم بپرسم که آیا فرقی نمی کنه کی درست تموم شده و باید همه اون پروسه ها طی بشه.
    من شهرستانم و باید برای این کار برم تهران این کار یه روزه تموم میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط chem_applied نمایش پست ها
    دوستان من دیروز رفتم مدارکمو بدم ترجمه مترجم گفت که باید مدارکتو ببری سازمان مرکزی تایید کنه! با توجه به اینکه من 8 سال پیش فارغ التحصیل شدم می خواستم بپرسم که آیا فرقی نمی کنه کی درست تموم شده و باید همه اون پروسه ها طی بشه.
    من شهرستانم و باید برای این کار برم تهران این کار یه روزه تموم میشه؟
    من هم لیسانسو 8 سال پیش گرفته بودم. مدارکمو که بردم برای ترجمه، گفتن مدرک باید مهر و امضای صامت رو داشته باشه، گفتن مدارک جدید هملوگرام داره، ولی قدیمی ها باید بره تهران تایید بشه. بعدش من خودم نرفتم تهران، من مشهد هستم، رفتم پست سپیدبال، اونا یه وکالت نامه محضری میگیرن و خودشون تهران کارا رو انجام میدن، امضا رو میگیرن و بر میگردونن. محضر حدود 10 تومن و حدودا 26-7 تومن هم سپیدبال خودش گرفت و 3-4 روزه هم تحویل میدن. من شنبه دادم سپیدبال و 4 شنبه تحویل گرفتم. شما ساکن کدوم شهر هستین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chemical engineer نمایش پست ها
    من هم لیسانسو 8 سال پیش گرفته بودم. مدارکمو که بردم برای ترجمه، گفتن مدرک باید مهر و امضای صامت رو داشته باشه، گفتن مدارک جدید هملوگرام داره، ولی قدیمی ها باید بره تهران تایید بشه. بعدش من خودم نرفتم تهران، من مشهد هستم، رفتم پست سپیدبال، اونا یه وکالت نامه محضری میگیرن و خودشون تهران کارا رو انجام میدن، امضا رو میگیرن و بر میگردونن. محضر حدود 10 تومن و حدودا 26-7 تومن هم سپیدبال خودش گرفت و 3-4 روزه هم تحویل میدن. من شنبه دادم سپیدبال و 4 شنبه تحویل گرفتم. شما ساکن کدوم شهر هستین؟
    تبریز هستم میشه بیشتر توضیح بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

تبریز هستم میشه بیشتر توضیح بدین
    من لیسانسو سال 80 گرفته بودم. مدارکمو که بردم واسه ترجمه، مسئول دارالترجمه گفت که مدارک قدیمی که هولوگرام نداره ، حتما باید بره تهران، سازمان مرکزی، مهر و امضای صامت رو بخوره و برگرده واسه ترجمه. من هم چون وقت نداشتم برم تهران، دارالترجمه به من گفت این کارها رو پست سپیدبال انجام میده، از این شرکتهاست که خدمات پست رو هوایی انجام میده، ولی بازم از دارالترجمه بپرسین، شاید اونا جایی رو معرفی کنن که وکالت نامه میگیره و این کارو انجام میده، در هر صورت مال من که خیلی راحت انجام شد. www.sepidbal.com آدرس این شرکته. چک کنین، احتمالا نمایندگی تو تبریز هم داره. تو سایتش نوشته: ...همچنین سپیدبال با داشتن دفاتر متعدد در سطح شهر و نیز نمایندگیهایی در سطح کشور ( حداقل در 25 استان کشور ) توانسته است به نیازهای متقاضان خدمات بار هوایی پاسخگو باشد و به عنوان نمادی از کیفیت برتر و اعتبار مطرح گردد....
    امیدوارم تبریز هم باشه و بتونی کاراتو انجام بدی.

ممنون راستش من فوقم دولتیه باید وزارت علوم هم برم یه کم پیچیده شده کارم
    به هر حال از کمکتون ممنون
    راستی شما کجا میخواین اپلای کنین یا کردین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون راستش من فوقم دولتیه باید وزارت علوم هم برم یه کم پیچیده شده کارم
    به هر حال از کمکتون ممنون
    راستی شما کجا میخواین اپلای کنین یا کردین؟
    من هنوز برای جایی اپلای نکردم 14 آذر امتحان آیلتس دارم. ببینم نمره زبان چطور میشه، بعد تصمیم میگیرم. من لیسانس و فوق رو آزاد گرفتم مهندسی شیمی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)