صفحه 2 از 61 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

اوضاع به اون بدي ها هم که ميگين نيست!!

بعد از پايان تحصيل به شما فقط برگه نظام وظيفه ميدن که شما يا بايد ببريد وزارت علوم و يا سربازي! در هر دو حالت وزارت علوم به شما نامه ميددهد که ايشان در فلان تاريخ معافيت تمديد شده و اون نامه رو بايد ببريد پاسداران پيش آقای صامت، که از ايشون به واحد مربوطه يه نامه صادر ميشه و اون تو نوشته که گرفتن دانشنامه و ريزنمره بلا مانع است! برای سربازي هم با داشتن برگه اعزام به خدمت و گواهي خدمت ميتوانيد به واحد مربوطه مراجعه کنيد. گرفتن مدرک موقت برای من حدود 1 هفته بعد از ارائه مدارک بعد از فارغ التحصيل شدنم حاضر شد! که البته بايد دوندگی کنيد و زود تسويه حساب و از اين کارا بکنيد. با گرفتن مدرک موقت ميتوانيد برای دانشنامه اقدام کنيد. بيشتر کار در واحد مربوطه انجام ميشود. پس اگر سمج باشيد ميتوانيد در يک هفته کارهای اون رو خودتون انجام بدين. مانند پرينت و امضا و گرفتن رتبه و تراز کنکور و از اين چيزا! دانشنامه ها را به صورت دسته ای هر هفته برای تاييد پاسداران به اونجا ميفرستند که شما ديگه نميتونيد کار بکنيد. البته شماره پاکت نامه رو ميتونيد بگيريد و برين پاسداران ولی به من که جواب ندادند. بعد از 1 ماه از فرستادن نامه جوابش يعني دانشنامه آمادست که ميرين ميگيرن و موفت ميدين بهشون. با داشتن دانشنامه ميتونين تقاضا ريزنمره فارغ التحصيلي بدين که با ريزنمره حين تحصيل فرق ميکنه و آقای صامت امضا ميکنه که ميشه به تاييد وزارت خارجه و دادگستری در بياد. که اونم تقريبا 10 روز کار داره...

اين کار ها رو خودم انجام دادم. (تهران جنوب)

موفق باشيد

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    اوضاع به اون بدي ها هم که ميگين نيست!!

بعد از پايان تحصيل به شما فقط برگه نظام وظيفه ميدن که شما يا بايد ببريد وزارت علوم و يا سربازي! در هر دو حالت وزارت علوم به شما نامه ميددهد که ايشان در فلان تاريخ معافيت تمديد شده و اون نامه رو بايد ببريد پاسداران پيش آقای صامت، که از ايشون به واحد مربوطه يه نامه صادر ميشه و اون تو نوشته که گرفتن دانشنامه و ريزنمره بلا مانع است! برای سربازي هم با داشتن برگه اعزام به خدمت و گواهي خدمت ميتوانيد به واحد مربوطه مراجعه کنيد. گرفتن مدرک موقت برای من حدود 1 هفته بعد از ارائه مدارک بعد از فارغ التحصيل شدنم حاضر شد! که البته بايد دوندگی کنيد و زود تسويه حساب و از اين کارا بکنيد. با گرفتن مدرک موقت ميتوانيد برای دانشنامه اقدام کنيد. بيشتر کار در واحد مربوطه انجام ميشود. پس اگر سمج باشيد ميتوانيد در يک هفته کارهای اون رو خودتون انجام بدين. مانند پرينت و امضا و گرفتن رتبه و تراز کنکور و از اين چيزا! دانشنامه ها را به صورت دسته ای هر هفته برای تاييد پاسداران به اونجا ميفرستند که شما ديگه نميتونيد کار بکنيد. البته شماره پاکت نامه رو ميتونيد بگيريد و برين پاسداران ولی به من که جواب ندادند. بعد از 1 ماه از فرستادن نامه جوابش يعني دانشنامه آمادست که ميرين ميگيرن و موفت ميدين بهشون. با داشتن دانشنامه ميتونين تقاضا ريزنمره فارغ التحصيلي بدين که با ريزنمره حين تحصيل فرق ميکنه و آقای صامت امضا ميکنه که ميشه به تاييد وزارت خارجه و دادگستری در بياد. که اونم تقريبا 10 روز کار داره...

اين کار ها رو خودم انجام دادم. (تهران جنوب)

موفق باشيد
    خیلی ممنون از جواب کاملت. قبول دارم که برای تحویل مدرک بعدا مشکلی ایجاد نمیشه. ولی این که مدرک اصلی 6 ماه بعد میاد خیلی زور داره. آخه 6 ماه چی کار می کنن؟ من الان گواهینامه موقتم آماده س. پرسیدم گفتن هیچ کاری نمی تونم خودم بکنم. آقا این ریزنمرات فارغ التحصیلی رو من می تونم قبل از نامه وزارت علوم اقدام کنم؟ مرسی!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

پویا جان نميدونم شما کدام واحد هستيد ولی فرستادن دانشنامه برای پاسداران برای هالوگرام کردن و امضای جاسبی از واحد ما 21-30 روز طول ميکشه!! بعضي از کارمندهای واحدها و پاسداران حالشون خوب نيست يه چيزي ميگن!! بهتره همش به واحد مربوطه مراجعه کنيد و سعی کنيد باهاشون رفيق بشين!! 8) مطمئن بشين دانشنامه فرستاد شده باشه!! بعضي موقع ها برای يه شماره يا يه امضا از ميز بغل توی واحد مربوطه چند ماه ميمونه. و چون معمولا افراد عجلعه ای برای دانشنامه ندارند بای ديفالت کند هست! پس شما پيگيرش باشيد. من بعد از 2 ماه از پایان درسم دانشنامه رو گرفتم!

در مورد ريزنمره فارغ التحصيلي هم متاسفانه برای امضا صامت يعني تاييد اون دانشنامه رو بايد گرفته باشيد!! :'(

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    پویا جان نميدونم شما کدام واحد هستيد ولی فرستادن دانشنامه برای پاسداران برای هالوگرام کردن و امضای جاسبی از واحد ما 21-30 روز طول ميکشه!! بعضي از کارمندهای واحدها و پاسداران حالشون خوب نيست يه چيزي ميگن!! بهتره همش به واحد مربوطه مراجعه کنيد و سعی کنيد باهاشون رفيق بشين!! 8) مطمئن بشين دانشنامه فرستاد شده باشه!! بعضي موقع ها برای يه شماره يا يه امضا از ميز بغل توی واحد مربوطه چند ماه ميمونه. و چون معمولا افراد عجلعه ای برای دانشنامه ندارند بای ديفالت کند هست! پس شما پيگيرش باشيد. من بعد از 2 ماه از پایان درسم دانشنامه رو گرفتم!

در مورد ريزنمره فارغ التحصيلي هم متاسفانه برای امضا صامت يعني تاييد اون دانشنامه رو بايد گرفته باشيد!! :'(
    آقا ما مال یه واحدی هستیم که تا بهشون سلام می کنیم میگن: شبکه قطعس!
    یه وضعیه که بیا و بیین...
    آقا حالا ما دنبالشو می گیریم. مرسی از راهنمایی جامع و کاملت.
    دمت گرم!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

آقا ما رفتیم دنبال تسریع مراحل صدور دانشنامه!
    از اون جایی که دانشنامه م 40 روز پیش صادر شده و فکر کردم دیگه الان باید آماده باشه. بهم گفتن 6 ماه وقت لازم داره! گفتم آخه یه امضا باید رئیس دانشگاه کنه یه امضا رئیس محترم کل. یعنی هر امضا 3 ماه طول می کشه؟ مسئول مربوطه گفت فقط امضا نیست که، باید عکس بچسبونیم روش، یه تمبر هم باطل کنیم!
    خلاصه نتیجه اخلاقی این که یه عکس و یه تمبر و دو تا امضا رو میگن 6 ماه وقت می خواد.
    هر چی هم گفتیم و گشتیم و بال زدیم به همون جایی رسیدیم که تا حالا رسیدیم.

لازم به ذکر است که در پایان دیالوگ من و مسئول مربوطه، ایشون لطف کردن و پاهاشونو گذاشتن رو میز و به منظره بیرونی خیره شدند! باغبانی داشت چمن ها را آب می داد!
    صدای افتخاری هم از دور دست به گوش می رسید...

Junior Member

پويا واحد نجف آباد نيستي؟؟؟
    شبكه قطعس....!!!!!!
    اگه نجف آبادي رو يك ماه حساب كن ابته من ريز نمراتم 45 روز طول كشيد تا برو سازمان مركزي و بياد و وقتي هم اومد 7 روز تو دانشگاه گم شده بود!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

من اواخر سال 84 یعنی اسفند 84 فارغ التحصیل شدم و بعد از 3 ماه گواهی موقتش اومد
    ولی تا همین مرداد گذشته خبری از اصل گواهینامه نبود

نمیدونم دقیقا چند بار به دانشگاهی که درس می خوندم رفتم حتی دربان دانشگاه هم می دونست برای چی اومدم
    بالاخره بعد از کلی رفت و امد و عجز و لابه و ..... موفق شدم کل مدارکم رو به همراه سی دی تمام اطلاعات و واحدهای پاس شده و اصل دانشنامه (البته بدون مهر- امضا- هولوگرام) از مرکزمون ببرم تحویل تهران - پاسداران دادم
    وای اونجا کلی محکوم شدم که این اطلاعات دست من چی کار می کنه

خلاصه با کلی رفیق شدن با معاون و منشی و مسئول بایگانی و ... بعد از 3 روز تونستم وارد اتاق رئیسشون بشم
    خلاصه چند تا امضا گرفتم و گفتند خودمون هولوگرام می زنیم از طریق سیستم اداری برات می فرستیم
    که این مورد هم 17-18 روز طول کشید

پس دنبال قانون و یا یه راه کوتاهتر یاشید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mahbod
    پويا واحد نجف آباد نيستي؟؟؟
    شبكه قطعس....!!!!!!
    اگه نجف آبادي رو يك ماه حساب كن ابته من ريز نمراتم 45 روز طول كشيد تا برو سازمان مركزي و بياد و وقتي هم اومد 7 روز تو دانشگاه گم شده بود!!!!
    من هرگونه دانشجو بودن در واحد مذکور را قویا تکذیب می کنم!

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

دوستان عزیز هر گونه سوال در مورد ریز نمرات ، دانشنامه و سایر موارد مربوط به دانشگاه آزاد را لطفا در تاپیک زیر مطرح نمایند.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2180.0.html

سپاسگزار
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyhendesi
    سلام.ميخواستم بچه هاى دانشگاه آزاد كه ريز نمره غير رسمى گرفتن راهنمايى كنند.
    آيا بايد قبل از فارغ التحصيل شدن اقدام كرد يا بعد از فارغ التحصيلى و در فرصت 6ماهه درخواست داد؟
    آيا اين ريز نمرات مدت اعتبار محدود داره؟من ميتونم الان اين ريز نمرات رو بگيرم و 7-8 ماه ديگه ازشون براى پزيرش گرفتن استفاده كنم؟
    مرسى
    اگر قبل از فارغ التحصیلی باشه که کارنامه ناقصه ولی باز هم رسمیه و قابل ترجمه تاریخ انقضا هم نداره
    ولی اگر بعد از فارغ التحصیلی باشه درگیر پروسه تسویه و صدور مدرک و ... اینها میشه که باز هم میشه ریز نمرات رسمی گرفت
    این مورد هم تاریخ انقضا نداره

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)