صفحه 47 از 61 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دوست عزیز من 10 صفحه اول این تاپیکو خوندم اما اخر جواب سوالمو نفهمیدم.
    من نمراتم همشون اومدن و فارغ التحصیلم.سربازی هم معاف هستم.برای این که یک ترجمه رسمی از ریزنمراتم داشته باشم باید کی و کجا اقادام کنم؟ قبل از مدرک موقت یا بعد از مدرک دائم؟ (ببخشید که میپرسم مدرک دائم همون دانشنامه هستش دیگه؟).اینم بگم که ترجمه ریزنمرتم رو برای این میخوام که ببینم دانشگاه بهم پذیرش میده یا نه و تخفیفشون بهم تعلق میگیره یا نه.و برای ثبت نام قطعی در دانشگاه منظورم نیستش.صرفا همین apply کردن.چون موقع تحویل مدارک به دانشگاه در موعد مقرر میدونم که باید همه چیز رو کامل بدم.ممنون میشم اگر جواب این سوالمو بدید.
    سلام
    شما گفتین فارغ التحصیلین و بعد گفتین قبل از گرفتن مدرک موقت می‌تونم بگیرم؟؟
    اگر هنوز برای فراغت از تحصیل اقدام نکردین و امضا‌ها رو نگرفتین از نظر دانشگاه دانشجو محسوب میشید (حالت۱)و اگر برای فارغ التحصیلی‌ اقدام کردین و منتظر مدرک موقت یا دائم (که همون دانش نامه هستش) هستین فارغ التحصیل محسوب میشید(حالت ۲)
    اگر در حالت ۱ هستین و برای گرفتن ریز نمرات عجله دارید قبل از اینکه فرم‌های فراغت از تحصیل رو پر کنید باید از آموزش تقاضای ریز نمرات کنید که در این صورت ریز نمراتتون بدون ذکر معدل می‌شه و بالاش مینویسه ایشون در حال تحصیل هست.
    و اگر در حالت ۲ هستین فعلا نمیتونید کاری بکنید تا دانشنامتون بیاد و بعد از اداره فارغ التحصیلان تقاضای ریز نمرات کنید.
    البته اگر بیشتر میخونیدین همه این مطالب در صفحات قبلی‌ ذکر شده بود.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

من 10 ترمه درسم تموم شد و ترم 9 ریزنمراتمو گرفتم(دانشگاه آزاد). ترم 10 هم فقط یک درس داشتم که خیلی درس مهم و حیاتی برای رشته ام حساب میشه. چکار میتونم بکنم که به دانشگاه خارج بگم این درسو هم در نظر بگیرن؟؟؟؟
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    من 10 ترمه درسم تموم شد و ترم 9 ریزنمراتمو گرفتم(دانشگاه آزاد). ترم 10 هم فقط یک درس داشتم که خیلی درس مهم و حیاتی برای رشته ام حساب میشه. چکار میتونم بکنم که به دانشگاه خارج بگم این درسو هم در نظر بگیرن؟؟؟؟
    تنها راهش گرفتن ریز نمرات جدید هست.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

من یه چیزی به ذهنم رسیده:
    آیا میشه که من برای گرفتن ریز نمرات برم دانشگاه و بگیرم و ببرم تهران تایید کنند و بدم واسه ترجمه و تموم؟

(گرفتن به موقع دانشنامه در هاله ی سنگینی از ابهام قرار داره متاسفانه!)

راستی، اصلاً ریز نمرات رو حتماً باید از دانشگاه خودم بگیرم (که اونام احتمالاً میگن که دانشنامه ت باید بیاد)، یا تهران هم میتونم بگیرم! (البته اگه هفته ی بعد تهران باشه نامه م...)
    ویرایش توسط silence scream : August 11th, 2010 در ساعت 08:48 PM
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام دوستان.
    من اگه قبل از اینکه از پایان نامه ام بخوام دفاع کنم، درخواست ریز نمرات بدم و ترجمه کنم، معدلم میشه حدود 16.5. ولی اگه دفاع کنم معدلم میشه 17 ولی دیگه گرفتن ریزنمرات کار کرام الکاتبینه! میخوام ببینم این که معدلم کمتر از آخر کار زده میشه، تاثیری توی روند پذیرش ممکنه داشته باشه؟ یا اینکه روش مینویسند در حال تحصیل مشکل رو حل میکنه؟
    بعدش این حالت یکی که در پست 466 توضیح داده شده، واقعاً انجام میشه؟ چون دانشگاه آزاد رو که میدونید چقدر زبون نفهمند! میخوام ببینم برای رعایت اطمینان برم سراغ ریز نمرات موقت و بعد از دفاع و قبل از فراغت هم برم سراغ یه ریز نمرات دیگه، یا نه با اطمینان خاطر بعد از دفاع و قبل از تسویه حساب برم ریز نمرات بگیرم؟
    ممنون
    ویرایش توسط vv_matin : August 12th, 2010 در ساعت 09:20 AM

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من اگه قبل از اینکه از پایان نامه ام بخوام دفاع کنم، درخواست ریز نمرات بدم و ترجمه کنم، معدلم میشه حدود 16.5. ولی اگه دفاع کنم معدلم میشه 17 ولی دیگه گرفتن ریزنمرات کار کرام الکاتبینه! میخوام ببینم این که معدلم کمتر از آخر کار زده میشه، تاثیری توی روند پذیرش ممکنه داشته باشه؟ یا اینکه روش مینویسند در حال تحصیل مشکل رو حل میکنه؟
    بعدش این حالت یکی که در پست 466 توضیح داده شده، واقعاً انجام میشه؟ چون دانشگاه آزاد رو که میدونید چقدر زبون نفهمند! میخوام ببینم برای رعایت اطمینان برم سراغ ریز نمرات موقت و بعد از دفاع و قبل از فراغت هم برم سراغ یه ریز نمرات دیگه، یا نه با اطمینان خاطر بعد از دفاع و قبل از تسویه حساب برم ریز نمرات بگیرم؟
    ممنون
    سلام
    بله .انجام میشه.من خودم در هر دو حالتش ریز نمرات گرفتم.(حالت دوم رو همین چند روز پیش گرفتم.)
    قانون این طور هست و باید اجرا بشه.البته من از قوانین نظام وظیفه و مشکلاتش اطلاعی ندارم.
    اما به نظر من شما برای اطمینان هر دو نوع ریز نمرات (و حتی بعدا 3 نوع)رو بگیرید.ضرری نداره.
    1-قبل از پایان نامه
    2-بعد از پایان نامه و قبل از فارغ التحصیلی
    3-بعد از دریافت دانشنامه

موفق باشید.

Member مونا جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام ممنون میشم جواب منم بدین
    من کاردانی خوندم که دانشنامس آمادس اما بهم ریز نمره نمیدن
    بعد هم کارشناسی که موقتم آمادس میگن 1 ماه دیگه دانشنامه حاضره هر جا هم بگید رفتم و هیچی بهم نامه نمیدن که من فارغ التحصیل شدم
    الان باید چی کار کنم؟؟

Junior Member

سلام دوستان من ترم گذشته آخرین ترمم بوده ..متاسفانه هنوز با اینکه تقریبا تو نیمه های تابستونیم یه نمره رو اعلام نکردن... واسه گرفتن ریز نمره بعد از اینکه نمره اعلام شد باید چه کنم؟ مشکل سربازی هم ندارم
    آیا با ریز نمره میشه پذیرش گرفت ؟ ددلاین توی سپتامبر / اکتبر هست
    اینطور که توی انجمن خوندم دانشنامه موقت ارزش ترجمه و تایید برای دادگستری رو نداره .
    با توجه به پروسه 6 ماهه دانشنامه اصلی چه راهکاری پیش روم دارم ? میتونم به عنوان کسی که هنوز فارغ التحصیل نشده ریز نمره بگیرم ؟ جز این چیز دیگه هم میخواد؟ یعنی گواهی که دال بر این باشه که مثلا تا شهریور تموم میکنم .
    در صورتی که پذیرش بشم بازم زمان ثبت نام من دانشنامه اصلیم رو ندارم چه توضیحی برای دانشگاه میتونم بدم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    راستی دانشنامه اصلی کاردانیم رو دارم :دی

Junior Member

دوستان من امروز رفتم دانشگاه .
    گفتن که تا وقتی که دانشنامه تون نیاد ، ریز نمراتی هم بهتون داده نمیشه .
    بخش نامه ی سال 88 رو هم نشونم دادند .
    الان مدرک دیپلم رو ترجمه کنم و بفرستم ، امکانش هست قبول کنند و با همون پذیرش بگیرم بعدش که دانشنامه اومد ، ریز نمرات کاردانی رو هم بهشون بدم؟

Member مونا جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام
    من یه سوال دارم
    من با بدبختی هر چه تمام تر موفق شدم ریز نمره کاردانی و کارشناسیم رو بگیرم اما بهم فقط یه کپی دادن و وقتی بردم دارالترجه گفت ما با مهر خودمون و روی سربرگ قوه قضاییه برات میزنیم
    فکر مکنید خوب باشه یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)