صفحه 50 از 61 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    ببخشيد يه سوال ديگه :
    من كارداني به كارشناسي دارم . نيازي هست ريز نمرات كارداني را هم ترجمه كنم يا فقط كارشناسي كافيه ؟ ( آخه كارداني رو يه شهري گرفتم و كارشناسي رو يه شهر ديگه خودمم شهر سوم زندگي ميكنم و رفت و آمد بين اين دانشگاه آزادا با اين به هم ريختگيشون خيلي سخته ) . ميتونم از دانشگاهي كه كارشناسي گرفتم كپي ريز نمرات كارداني رو بگيرم و خودم كارهاشو انجام بدم؟

باسپاس فراوان
    سلام
    نه،لیسانس شما بدون مدرک و ریز نمرات کاردنی ناقص هست.و باید ریز نمرات کاردنی هم بگیرید،هر دانشگاهی‌ ریز نمرات خودش رو صادر میکنه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kont نمایش پست ها
    من مشهد رفتم اداره امتحانات. بعدش 3 جا امضا کردن. معاون آموزشی و مدیر اداره امتحانات و مدیر آموزش. اصل همون فیش 2000 تومن هست که دوستمون گفت. چون نمیفهمن که چی میگی، نگو که برای ترجمه میخوای. تو بگو ریزنمرات میخوای. بعدش که گرفتی میبری تهران مهر میکنی و قابل ترجمه میشه.
    اسم ریزنمراتش هم "فرم شماره 3" هست
    واااااااااااي خب منم همين كرو كردم و نگفتم واسه چي مي خوام يكي از اون 3 نفري كه تو دانشگامون امضا كرد برداشت يه مهر زد روش فاقد ارزش ترجمه حالا من اينو ببرم تهران بگم چي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

سلام
    تورو خدا كمكم كنين
    من چند روز قبل از اومدن مدرك موقتم رفتم ريز نمراتم رو گرفتمبچه هاي فروم گفته بودن حتما بايد مهر دانشگاه بشه.بعدكه رفتم پيش رييس امتحانات دانشگاه كه مهر كنه ازم پرسيد واسه چي مي خواي نگفتم واسه ترجمه اسم يه شركت رو به دروغ گفت(آدمو مجبور به دروغ مي كنن).
    برداشت يه مهر زد روش فاقد ارزش ترجمه!!!
    حالا چي كار كنم برم تهران با اين مهري كه زده كه ديگه آقاي مايلي امضا نميكنه.
    توروخدا كمك كنين
    مدرك موقتم هم اومد

توروخدا كمكم كنيد

من گيج شدم..به دانشگاه بگم ريز نمره واسه چي مي خوام يا نگم ؟؟؟

بهشون نگفتم واسه ترجمه هست روش مهر فاقد ارزش ترجمه زدن
    اگه بهشون بگم كه چون مدرك اصلم نيومده و گواهي موقت دارم بهم نمي دن

چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط shamim65 : August 28th, 2010 در ساعت 11:30 PM دلیل: تکرار

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

دوستان من نامه م رفته تهران، فردا میخام شماره نامه م رو بگیرم از فارغ التحصیلان و پسفردا هم برم تهران برای تسریع دریافت دانشنامه که دیگه تا 1 ماه دیگه داشته باشمش
    میشه یه راهنمایی بفرمایید من قبل از رفتن به سازمان مرکزی یه کمی اطلاعات داشته باشم که چیکار باس بکنم؟
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

دوستان عذر میخوام من یه سوال دیگه هم داشتم:
    معمولاً از موقعی که نامه بره تهران تا دانشنامه ی اصلی برگرده واحد، چقدر طول میکشه به طور عادی که من ببینم اگه مثلاً تا یه ماه دیگه میرسه نرم تهران خودمو به آب و آتیش بزنم

با تشکر
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

سلام . من از آزاد سنندج فارغ التحصیل شدم (البته ای کاش می مردم و آنجا درس نمی خواندم ) اصل مدرکم در سازمان مرکزی تایید شده ولی هنوز به سنندج برگردانده نشده. با داشتن مدرک موقت و کارت معافیت از خدمت دانشگاه ازاد سنندج به من ریز نمرات نمیدهد. چه کار کنم تا سازمان سریعتر مدرکم را برگرداند؟؟؟
    دانشگاه سنندج ادعا دارد با در دست داشتن اصل مدرکم 2 ماه طول میکشد تا ریز نمراتم به دستم برسد. خیلی نگرانم. لطفا مرا راهنمایی کنید.

Junior Member

بچه ها من رفتم امور فارغ التحصيلان ، گفتم شماره پروندم رو بدين خودم برم تهران ، سازمان مركزي دنبال مدركم ....گفتن نميشه !

سازمان مركزي به ما دستور داده به هيچ وجه به دانشجو شماره پروندشو نديم پا ميشه مي ياد تهران دنبال مدرك !!!!!

حالا من چي كار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها من رفتم امور فارغ التحصيلان ، گفتم شماره پروندم رو بدين خودم برم تهران ، سازمان مركزي دنبال مدركم ....گفتن نميشه !

سازمان مركزي به ما دستور داده به هيچ وجه به دانشجو شماره پروندشو نديم پا ميشه مي ياد تهران دنبال مدرك !!!!!

حالا من چي كار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!
    شما کار ریز نمراتتون به کجا رسید بالاخره؟

ضمناً من از پست 412 هرچی سعی میکنم فرم 3 رو دانلود کنم نمیشه. میشه یک نفر جای دیگری آپلودش کنه؟
    ویرایش توسط vv_matin : August 30th, 2010 در ساعت 01:31 PM

Member مونا جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

من شماره نامم رو از دانشگاه هروی گرفتم من تهران شمال میخوندم
    بعد بردم سازمان مرکزی پیگیری کردم

ApplyAbroad Superstar

با سلام بر دوستان خوبم سوالی از خدمتون داشتم.

1- من لیسانس الکترونیک از دانشگاه بجنورد دارم و تاریخ فارغ التحصیل 87/30/11 هستم و الان مشغول انجام خدمت سربازی و خدمتم تا پایان اسفند 89 پایان میشه ایا الان در خدمت می تونم توسط یه برگ گواهی ریز نمرات یا گواهی موقت لیسانس خودم رو از دانشگاه بگیرم؟ اگر راه حل یا پیشنهاد خاصی دارید ممنون میشم.

به امید پیروزی برای تک تک دوستانم. ( علی )

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    ببین دوست من، اگه میتونی که مدرک اصلی رو بگیری که ریسک نکن، اما اگه غیر ممکنه، بده به یه دارالترجمه که روی سربرگ خودشون با مهر مترجم برات انجام بدن و البته دیگه مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخوره.
    من یکی از دوستام رو اینجوری براش اپلای کردم خدارو شکر که جواب دادم، احتمالاً زمان ثبت نام اصلی خودم هم که در دانشگاه مقصد باید انجام بشه، چاره ای جز این کار ندارم. موفق باشید.
    "البته معمولاً باید متعهد بشی که مدرک اصلی رو هم براشون ترجمه شده میبری."
    سلام من شما رو در فروم هاي ايتاليا هم ديده بودم.
    يك مشكلي پيش اومده برام.
    من مدرك كارداني و ريزنمره هامو دارم ترجمه شده.
    ريزنمره رسمي كارشناسي هم گرفتم از دانشگاه تهران مركزي.
    ولي مدرك نه موقت دارم و نه اصلي و تا 2 3 ماه ديگه هم خبري نيست ازش، ولي يك فرم الف هست كه غير قابل ترجمه هم هست. براي دانشگاه Polimi هم مي خوام اقدام كنم كه تا 8oct گفته تمام مداركت بايد بياد رسمي... چي كار كنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)