صفحه 52 از 61 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    تمام مطالبي كه گفتيد درباره ريز نمره بود...من تا 6 ماه ديگه نمي تونم صبر كنم دانشنامه بياد...مي خوام برم تهران سازمان مركزي دنبال دانشنامم ( امور فارغ التحصيلي دانشگاه لطف كرده و شماره پروندمو بم نمي ده ! ميگه سازمان مركزي ممنوع كرده. واسه دانشنامه پيش آقاي مايلي بايد برم ؟؟؟؟؟ ميشه راهنماييم كنيد. همه مي گن بريد سازمان مركزي ...پيش كي برم ؟؟؟
    ( آقاي halandoon تورو خدا دعوام نكنيد چرا اينجا اينو گفتم ... به خدا پست هاي قبلي رو هم خوندم ...)
    اتفاقاً نام کاربریتون رو که دیدم اومد این پست رو هم بخونم پیش خودمم گفتم بازم تخلف!
    اما اشتباه کردم.
    6 ماه رو که به فراموشی بسپارید و پیگیر باشید که زودتر بهتون بدن. من همین دیروز یک نفر رو دیدم که تازه از سازمان مرکزی اومده بود و اونها همه چیز رو در اختیارش گذاشته بودم حتی شماره های رهگیری مرسوله های پستیشون رو! (برگه پذیرشش رو نشون داده بود) تاجایی هم که خبر دارم چنین ممنوعیتی وجود نداره! مسئول فعلیشون رو هم واقعاً نمیدونم کیه! سریعترین راه و مطمئن ترین راه شما اینه که با روابط عمومی سازمان تماس تلفنی بگیرید! و مشکلتون رو بگید. تلفنی هم خیلی خوب میشه پیگیری کرد و از تعداد پاس های سازمان به دانشگاه و دانشگاه به سازمان به شدت می کاهد!
    ویرایش توسط halandoon : September 11th, 2010 در ساعت 08:32 AM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

بچه ها من يه نكته بسيار مهم رو لازم ميدونم به همتون گوشزد كنم و اونم اينكه مسئول هاي دانشگاه دروغ زياد مي گن تا شما رو از سرشون وا دارند ! من 1 ماه پيش واسه ريز نمره در خواست دادم ( هنوز دانشنامه ندارم )بهشون گفتم : مطمئنيد...اگه مدارك ناقص باشه ( كپي دانشنامه نداشتم ) بهم ريز نمره مي دن .طرف هم رييس امور فارغ التحصيلي بود گفت مشكلي نداره مي فرستيم 1 ماه ديگه بيا بگير..حالا كه رفتم شماره پروندمو بگيرم ..مي بينم حتي كاراي فارغ التحصيليم رو هم انجام ندادن ..صادر نشده اصلا.....طرف هم كه نيست ...ميگن 2 هفته مرخصي گرفته رفته خارج از كشور ...كاراي شما هنوز انجام نشده !
    روي ميزو كه نگاه كردم مي بينم كاغذي كه 1 ماه پيش با چه منتي از من تحويل گرفتن هنوز رو ميزه و داره خاك مي خوره .....!
    از چند نفر بپرسيد...به حرف 1 نفر راضي نشيد حتي اگه رييس هم باشه !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام

من یکی‌ مثل مورد اولتون(رتبه اولی‌ در بین هم دور ه ائ‌ ها)گرفتم از دانشگاه،البته به فارسی،و دادمش دارالترجمه برام ترجمه کرد.ولی‌ گفت چون مهر سازمان مرکزی نداره نمی‌شه مهره دادگستری و اینا زد،فقط ترجمه مترجم می‌شه،منم گفتم باشه.دیگه نمی‌دونم آیا سازمان مرکزی حمچین چیزی رو تائید می‌کنه یا نه؟؟
    من هم رتبه اول هستم..خود دانشگاه يه نامه بهتون ميده كه امضا و مهر معاون دانشكده بايد روش باشه (اول آموزش دانشگاه نامه مي ده ..بعد كاراي اداري رو كه انجام دادي..مي رسه به معاون دانشگاه و امضاي ايشون.بردم دارالترجمه گفت حتي اگه آقاي صامت هم امضاش كنه..دادگستري حاضر نميشه اينو مهر كنه..اين چيزا (گواهي رتبه اولي ) واسه اونا تعريف نشده هست! فقط مي تونين بدين دارالترجمه..كه ترجمه كنه و مهر دارالترجمه بخوره..همين

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

حالا این ریز نمرات ترجمه شده دارالترجمه بدون مهر دادگستری رو، دانشگاهها قبول میکنند برای اپلای کردن اولیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    حالا این ریز نمرات ترجمه شده دارالترجمه بدون مهر دادگستری رو، دانشگاهها قبول میکنند برای اپلای کردن اولیه؟
    ببين همه چي بستگي به دانشگاهي داره كه داري واسش اپلاي مي كني...بعضي دانشگاه ها با ريز نمرات غير رسمي كه فقط مهر دارالترجمه داره يه پذيرش مشروط بهت مي دن و يه deadline line مشخص مي كنن كه تا اون موقع بايد اصل مداركو تحويل بدي. معمولا موقع ثبت نام اصل مدارك رو مي خوان...بعضي دانشگاهام با ريز نمره غير رسمي پذيرش نمي دن ! در هر صورت دانشنامه و ريز نمره اصلي رو بايد دنبالش باشي . چون حتي اگه الان لازمش نداشته باشي موقع ثبت نام ازتون مي خوان !!!
    موفق باشي

Junior Member

دوستان من می خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه آزاد می تونم برم ریز نمراتمو با اصل مدرک بگیرم؟ چقدر طول میکشه؟ من بعد از فارغ التحصیلی میرم امریکا . می خوام مدارکو با خودم ببرم . اگه بخوام برای چند تا دانشگاه apply کنم همون قدر ریز نمره باید از ایران ببرم (اصل فارسی نمره ها ) ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pilo نمایش پست ها
    دوستان من می خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه آزاد می تونم برم ریز نمراتمو با اصل مدرک بگیرم؟ چقدر طول میکشه؟ من بعد از فارغ التحصیلی میرم امریکا . می خوام مدارکو با خودم ببرم . اگه بخوام برای چند تا دانشگاه apply کنم همون قدر ریز نمره باید از ایران ببرم (اصل فارسی نمره ها ) ؟
    دوست عزيز اگه اين 52 صفحه رو به دقت خونده بودي اين سوال رو نمي پرسيدي چون بار ها بهش اشاره شده .
    اصولا دانشنامه 6 ماهه آماده مي شه ولي اگه بخواي بري دنبالش زودتر هم مي توني بگيريش.واسه ريز نمرات هم بايد درخواست بدي تا همراه با دانشنامت آمادش كنن.دانشگاه 1 ريز نمره بيشتر نمي ده و به تعداد دانشگاههايي كه مي خواي اپلاي كني بايد بدي واست ترجمه كنن.چون دانشگاهها ترجمه رسمي ريز نمرات رو مي خوان

Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Engineering/ Oregon State University

سلام، ببخشید اگه من سوال تکراری می پرسم، راستش من 7-8 صفحه اول رو خوندم، خیلی بهم ریخته بود و جواب سوالمو نگرفتم تازه گفتم اگر جوابی هم باشه چون شاید مال چند سال پیش هست قوانینش عوض شده باشه. سوالم اینه که من الان حدودا یک سال که از علوم تحقیقات ارشد فارغ التحصیل شدم، راستش یه چند میلیونی هم وام گرفتم، یه چند وقتیه دنبال کارای فارغ التحصیلی رفتم اما هنوز کارای صندوق رفاه تموم نشده. سوالم اینه که الان می تونم مدرک یا ریز نمراتی که بدرد اپلای بخوره بگیرم؟ اگر هست از کجا؟ اگر هم نمی شه آیا باید همه اون چند میلیون رو اول تسویه کنم یا میشه چک هم داد و مدرک یا ریز نمراتی گرفت که بدرد اپلای بخوره؟
    بازم معذرت می خوام اگر سوال تکراری بوده.

Junior Member

يه سوال ؟
    اين ريز نمراتي كه درخواست مي ديم ...خودشون اتوماتيك نمي دن آقاي صامت امضا كنه كه رسمي شه .و بعد به دست ما برسه ؟؟ ميشه به مسئول هاي دانشگاه همچين پيشنهادي داد ؟؟؟
    وقتي شماره مرسوله رو گرفتيم بايد به سازمان مركزي زنگ بزنيم ...واسه پيگيري . كسي تلفني كارش راه افتاده ؟؟؟ يا بايد شخصا رفت اونجا ؟؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    يه سوال ؟
    اين ريز نمراتي كه درخواست مي ديم ...خودشون اتوماتيك نمي دن آقاي صامت امضا كنه كه رسمي شه .و بعد به دست ما برسه ؟؟ ميشه به مسئول هاي دانشگاه همچين پيشنهادي داد ؟؟؟
    وقتي شماره مرسوله رو گرفتيم بايد به سازمان مركزي زنگ بزنيم ...واسه پيگيري . كسي تلفني كارش راه افتاده ؟؟؟ يا بايد شخصا رفت اونجا ؟؟؟؟
    سلام
    دانشگاه خودش نامه رو میفرسته تهران و امضاها میشه و میرسه به دانشگاه خودتون.اگر عجله ای ندارید نیازی به پیگیری نیست.فقط یه کم طول میکشه برسه.اما این که به دست شما برسه رو نمیدونم.برای من که شماره موبایلمو گرفت و رسیدن ریز نمره رو بهم خبر داد رفتم گرفتم که اونم همه جا این کارو نمیکنن.بستگی به دانشگاه و کارمنداش داره.
    برای شماره تلفن هم توی همین تاپیک جستجو کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)