صفحه 53 از 61 نخستنخست ... 343444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    چه كنم كه سرزمين من مملو از دروغه همه جا دروغ دروغ دروغ و پيچاندن.
    يك سال و نيم پيش به عنوان دانشجوي ممتازفارغ التحصيل شدم در حالي كه 2 تا از مقاله هام رتبه جهاني آورده بود ويكي از بزرگترين افتخارات بودم واسه دانشگاه محل تحصيلم.
    تقريبا‍ْ از يه سال پيش رييس فارغ التحصيلان در جواب پيگيري هاي پي در پي من جهت گرفتن اصل دانشنامه براي ترجمه،به من مي گفتند كه ما مداركتون رو فرستاديم تهران ولي سازمان دانشنامتون رو صادر نميكنه.منم كه بيخبر از همه چيز ميگفتم لابد!
    تا اينكه ديدم فقط يه ماه ديگه وقت دارم به همين خاطر رفتم تهران سازمان مركزي،اونجا پرسون پرسون رسيدم به جايي كه...خلاصه كنم.سازمان بهم گفتن خوب اگه راس ميگي شماره پيگيريو رد كن بياد.منم هاجو واج نگاش كردم و روم نشد بهشون بگم برادر شماره پيگيري ديگه چيه؟ خلاصه اومدم بيرون زنگ زدم دانشگاه به رييس فارغ التحصيلان دانشگاهم گفتم شماره پيگيريمو بده،اينجا بود كه توش موند(و فهميد كه كسي رو كه مدتها گاگول گير آورده بود بالاخره از تو گاگولي در اومده) اما در كمال نميدونم چي
    بگم،گفت كي به شما گفته ما مداركتون رو فرستاديم تهران؟ما هنوز مدركتون رو نفرستاديم،ان شا الله تا 2 يا 3 هفته ديگه ميفرسيم،اونم فقط چون شماييد اين كارو ميكنيما.
    به نظر شما آخه من اينجا بايد چي ميگفتم به اين آقا؟
    باور كنيد فقط سوالم از شما اينه كه من بايد چي ميگفتم بهش؟ فكر كنيد تو شهر غريب وسط خيابون شلوغ،خودم تنها وايسادم گوشي تو دستمو نميدونستم چي بگم بهش.
    عزيزان باور نكنيد وقتي دانشگاه ميگه شماره پيگيريو نميديم چون ممنوعه و سازمان دستور داده.دليلش فقط اينه كه هنوز مداركتون به سازمان فرستاده نشده و اصلاْ هنوز شماره پيگيريتون وجود خارجي نداره،سازمان كلاْ ين نظريه رو رد ميكنن و ميگن شماره پيگيري كلاْ مال دانشجو هستش و دانشگاه نميتونه نده.
    من عذر ميخوام بابت پر حرفي.
    ميخوام در آخر بهتون اين اميد واري رو بدم كه پرسنل سازمان مركزي واقعاْ گل هستن و صداقت دارن.پس ميتونين بهشون اعتماد كنيد و مطمئن باشيد به درخواستتون رسيدگي ميكنن.

Junior Member

باسلام.دانشنامه من بایدمهر سازمان مرکزی بخوره واسه ترجمه.چون شهرستان هستم وبه خاطرمشکلات خودم نمیتونم برم سازمان مرکزی تهران ایا شوهرم باوکالت ازمن(ارایه برگ وکالت ازدفتراسنادرسمی) میتونه بره ودانشناممو بده که مهرکنند؟ممنون میشم اگه به من جواب بدید.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام
    بله.من قبلاْ واسه مدرك دوره كارداني يه وكالت نامه به يكي از دوستانم دادم اينكارو واسم انجام دادند.با وكالت نامه چه ها كه نميشه بجاي شخص اصليانجام داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط akooo نمایش پست ها
    باسلام.دانشنامه من بایدمهر سازمان مرکزی بخوره واسه ترجمه.چون شهرستان هستم وبه خاطرمشکلات خودم نمیتونم برم سازمان مرکزی تهران ایا شوهرم باوکالت ازمن(ارایه برگ وکالت ازدفتراسنادرسمی) میتونه بره ودانشناممو بده که مهرکنند؟ممنون میشم اگه به من جواب بدید.
    معمولا حتی با ارائه شناسنامه همسرتون که اسم شما توشه هم این کار انجام میشه و اخذ وکالتنامه محکم کاریه!وحتما کارتون رو راه می اندازه
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

امكان داره من شماره مرسوله پستي رو به يه نفر كه ساكن تهران هست بدم بره دنبال پيگيري دانشنامم ؟؟
    سازمان مركزي كارمو راه ميندازه ؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    امكان داره من شماره مرسوله پستي رو به يه نفر كه ساكن تهران هست بدم بره دنبال پيگيري دانشنامم ؟؟
    سازمان مركزي كارمو راه ميندازه ؟
    بله من هم از شهرستان رفتم دنبال كارام سازمان بهم گفت ميتونستي يه آشنا رو تو تهران بفرستي دنبال كارات.واسه پيگيري كاراتون ميتونين اينكارو كنيد اما مدركي رو به شخص دانشجو تحويل نميدن و فقط اگه مدرك داشته باشيد تاييد ميكنن واستون.
    واسه تاييد دانشنامه هم يا بايد خودتون باشيد يا كسي كه وكالت داره از طرف شما،

Junior Member

دانشگاه دانشنامه اصلي رو خيلي دير ميده، چكار كنم كه مدرك زود دستم برسه؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rooz.om نمایش پست ها
    دانشگاه دانشنامه اصلي رو خيلي دير ميده، چكار كنم كه مدرك زود دستم برسه؟
    دانشگاه محل تحصيل بايد مدارك شما رو بفرسته تهران اونجا دانشنامه رو بفرستن دانشگاه شما برين دانشگاه تحويل بگيرين.كه اگر ميخواين كارتون زودتر راه بيفته ميتونيد هر روز بريد فارغ التحصيلان دانشگاه اصرار كنيد كه زودتر مداركتون رو بفرستن ،اونا اگه بخوان همين الان ميتونن اينكارو بكنن.بعد كه مدارك رفت سازمان يه شماره پيگيري از دانشگاه ميگيرين با اين شماره ميرين سازمان مركزي اونجا اگه بخواين كارتون رو تسريع ميدن.
    اگر دست رو دست بزارين حدود 2 سال ديگه دانشنامه صادر ميشه.اما اگه بخواين وپيگيري كنيدحدود 1 ماه و نيم طول ميكشه.

Junior Member

من یه شهریور ماه فارغالتحصیل شدم و پذیرش برای دکترا دارم.می خواستم بپرسم اگر صدور مدرک دانشنامه یک سال طول می کشد افرادی که بلافاصله برای مقطع بعد اقدام می کنند چه کار باید بکنند و همچنین آیا من در بدو فارغاتحصیلی می تونم تقاضای دانشنامه کنم؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad62 نمایش پست ها
    من یه شهریور ماه فارغالتحصیل شدم و پذیرش برای دکترا دارم.می خواستم بپرسم اگر صدور مدرک دانشنامه یک سال طول می کشد افرادی که بلافاصله برای مقطع بعد اقدام می کنند چه کار باید بکنند و همچنین آیا من در بدو فارغاتحصیلی می تونم تقاضای دانشنامه کنم؟
    باید بدوید دنبالش. این سوال خیلی تکراریه ها! لطفاً قبل از ارسال سوالتون جستجو کنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)