صفحه 55 از 61 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    بله من مدرک اصلیمو خیلی وقته گرفتم اما اونم الان دست دانشگاهیه که دارم توش فوق میگیرم! اما اگه برم بگم لازمش دارم با تعهد یه مدتی بهم میدنش. واسه اپلای کردن به اصلش که نیاز ندارم؟ چون دوباره باید پسش بدم

در ضمن این مراحله ریزنمره گرفتن و اینا چقدر زمان میبره؟
    خب من چون بعد کارشناسی دیگه ادامه تحصیل ندادم دقیقا نمیدونم. ولی حدس می زنم مشکلی نداشته باشه، چون واسه ریز نمره، یه کپی از دانشنامه ی اصلی رو میخوان و اینطور که شنیدم از زمان درخواست تا دریافت کمتر از یک ماه باید بکشه، که اون هم در صورت ارسال پستی هست، چون تو تهران یه امضا میخواد و اگه دستی بگیرین در حد دو سه روزه!
    واسه اپلای اصل که نمیخوان باید کپی برابر اصل و ترجمه ی رسمی بشه و روال دارالترجمه برای رسمی شدن و اینها...

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها من به يه مشكل بزرگي برخوردم
    بعد از 2 ماه دوندگي كه مرسولم از شيراز فرستاده بشه تهران ( مسئول فارغ التحصيلان 1 ماه مرخصي بوده و يه روز در ميان مياد سر كار ) با شماره پيگيري رفتم تهران ميگن مرسوله شما برگشت خورده ! الان 2هفته هست كه هنوز دست امور فارغ التحصيلان شيراز نرسيده ...تهران ميگه مشكل از شيراز هست .شيراز ميگه ما اطلاع نداريم. كسي تا حالا به اين مشكل بر خورده ؟؟؟؟؟
    بابات این بدشانسیتون متاسفم و تنها از طریق همون دانشگاه و سازمان مرکزی میتونید پیگیر باشید. حتما پیگیری کنید
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان گرام و مخصوصا بچه های دانشگاه آزاد (این تاپیک)
    من بعد از مدت ها که تو این تاپیک چرخیدم خودم امروز رفتم تهران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی
    من هنوز فارغ التحصیل نشدم ولی 8 ترم را خوندم و مشمول هم هستم ( دانش نامه ندارم)
    این روند تایید ریز نمرات که باید برییدو اینجا قرار میدم شاید سوال خیلی از دوستان (مثل من) باشه:
    1. بعد از اینکه ریز نمراتو از مدیر آموزش دانشگاه و رییس امتحاناتتون گرفتید + امضاهای رییس اداره امتحانات+امضا مدیرکل آموزش +امضا معاون آموزشی دانشگاه+فیش پرداختی و.... بعد میبری دبیرخانه دانشگاهتون برای شماره و..... بعد بت یه پاکت در بسته میدن که ببری تهران سازمان مرکزی دانشگاه ازاد( تهران ، پاسداران، نیستان 9ام)
    2.نامه دربسته(این مهمه)میببری پیش دکتر احدی معاونت اموزشی ( طبقه دوم اتاق 4 که اتفاقا هم دارن سرامیک اش میکنن خیلی کثیفه!!) تا مهر خدمات اموزشی برات بزنه( مرد گلی هستش!)
    3. بعد اتاق بقلیش خانم دکتر عقیلی تا امضا بزنه
    4.بعد میای طبقه پایین اتاق 13 پیش دکتر حسن گیوریان تا مهر و امضا (برای سفارت و امور خارجه) برات بزنه ( اینجاش مهمه!!!)
    5. بعد دبیر خانه یه مهر میکنن سزیع و تمام
    ( من یه سئوالی برام پیش امد اون اینکه امضای اقای صامت اصلا لازم نبود که بچه ها تو این سایت خیلی میگفتن!!! من خودم شخصا برای اینکه مطمئن بشم گلستان 8 هم رفتم پیش دکتر صامت منشیش گفت که اصلا اقای صاممت فقط و فقط برای فارغ اتحصیل ها رو کار داره و امضا میکنه بعد تازه خودمم از دبیر خونه پرسیدم که ببینم من مشمولم امضا صامتو مطمئنی نمیخواد گفت اره دیگه تمامه
    بعد همون جا به 2 تا دارالترجمه زنگ زدم گفتم که من دانشنامه ندارم و مشمولم و فارغ التحصیل نشدم هااااا مطمئن هستید که امضای دکتر صامتو نمیخایید یا اینکه من لازمش ندارم !!! دوتاشون گفتند نه همون دکتر گیوریان مهر و امضا زده بسه !!!! صامتو نمیخواییی!!!!)
    اهان اینم بگم که یکی از اون دارلترجمه ها خودش زنگ زد امور خارجه پرسید مسئله منو ( اخه من خیلی اصرار کردم که نه امضای دکتر صامت لازم هست...........) بعد کارشناس امور خارجه گفته بود که ما امضای دکتر گیوریانو قبول داریم!!!!

کل این روندی رو که براتون گفتم تو سازمان مرکزی برید کمتر از 1 ساعت یا حتی کمتر از نیم ساعت هم میرید البته اگه اگه تند تند کاراتون پیش بره و همشون باشن که بعیده چون خیلی خیلی شلوغه ( بگذریم از این که من فقط 2 ساعت تمام منتظر امضای دکتر گیوریان بودم چون تو جلسه بود!!!!!!!!!+ نیم ساعت تو دبیر خانه تو صف!!!)
    اینم بگم که هیچ کس حتی رئیس سازمان هم جای دکتر گیوریان اونایی که امضای امور خارجه اشو میخواستن امضا نمیکنه فقط و فقط باید شخص خودش باشه!!!!!!!!!!!!!!!!)

این اطلاعات کاملترین و up date ترین اطلاعاتی بود که دادم امروز 16/شهریور/1389 هست.
    خلاصه این اقای دکتر علی صامت مربوط به امور فارغ التحصیلان گرام هستش! نه کسانی که هنوز درسشون تمام نشده،فکر کنم سمتش عوض شده ، نمیدونم دقیق؟!؟!!)
    ما هم دیگه انشا اله فردا ریز نمراتو میدم ترجمه ! پاک کلی خیالمون راحت شد،
    شما هم نگران نباشید مطمئن باشید که کاراتون سریع پیش میره!

امیدوارم به درد اون بچه هایی که مثل من روند کلی مونده بودن توش بخوره ...........................با ارزوی موفقیت همگی.............
    بر اساس چیزی که شما گفتید ، امروز رفتم دایره امتحانات و درخواست ریز نمرات یا کارنامه کل کردم. که رئیس دایره امتحانات با لحن خیلی بدی جواب داد این کار خلاف قوانینه و تا زمانی که فارق نشدی کارنامه بی کارنامه و گفت تنها چیزی که بهت میدیم کارنامه هر ترمته که اونم مسئول امتحانات دانشکده موافقت نکرد. واقعا تو این دانشگاه آزاد چه خبره بچه ها ؟ هر واحدی داره ساز خودشو میزنه. واقعا کی میشه من از دست اینا راحت بشم؟

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    بر اساس چیزی که شما گفتید ، امروز رفتم دایره امتحانات و درخواست ریز نمرات یا کارنامه کل کردم. که رئیس دایره امتحانات با لحن خیلی بدی جواب داد این کار خلاف قوانینه و تا زمانی که فارق نشدی کارنامه بی کارنامه و گفت تنها چیزی که بهت میدیم کارنامه هر ترمته که اونم مسئول امتحانات دانشکده موافقت نکرد. واقعا تو این دانشگاه آزاد چه خبره بچه ها ؟ هر واحدی داره ساز خودشو میزنه. واقعا کی میشه من از دست اینا راحت بشم؟
    سلام دوست عزیز
    این موضوعی که برای شما اتفاق افتاده دقیقا برای دوست من اتفاق افتاد اما اون دانشگاه سراسری بود نه ازاد!!!
    من دانشگاه سراسری مطمئن هستم که اصلا به خودشون نمیدن چون باید اول تسویه حساب کوچولویی با دانشگاه جهت اینکه درسشون رایگان بوده بکنن اما نه دانشگاه آزاد !!!!!!!!!!!!
    نه تنها من رفتم گرفتم بلکه هر کس دیگه ای هم تو فروم رفته و گرفته.......نمیدونم چرا بت گیر داده .
    شما ناراحت اصلا نباش این ادما باید ادب بشن ....شما برو سازمان مرکزی یه درخواست بده که من ریز نمرات میخوام برای ترجمه برای خارج از کشور و .......
    سرو کارت احتمال زیاد با دکتر حسن گیوریان میافته (ایشان مربوط به وزارت خارجه دانشگاه ازاد میشن ،امونی که بعدا باید ازش امضا بگیری!ها)
    اولش نگو که اینجوری بت گفته که نمیدنو...... اگه پرسیدن که نه لازم نیست بیای اینجا و..... بگو اون مدیر اموزش اینجوری بم گفته یعنی من نمیتونم اصلا ریز نمرات بگیرم برای ترجمه و .....؟؟!
    اون نامتو امضا بزنن دیگه اون مدیر اموزشتون حساب کار میاد دستش!!
    من این مشکل برام پیش نیامد یعنی خیلی راحت داد بم تازه کلی هم تحویلم گرفت .........تازه بش میگفتی که شما یه فرم شماره 3 دارید بره نگاه بکنه تا یاد بگیره که میشه ریز نمراتتو در حین تحصیل هم بده...............کاملا مشخصه که اصلا هیچی حالیش نبوده
    گفتم که نگران نباش خیلی منطقی صحبت کن و یه نامه کوچولو از سازمان مرکزی ببری مطمئن باش کارت به راحتی راه میافته.......محتوای نامه رو نمیدونم چی باید بنویسی ولی یه تقاضانامه باید باشه!!!

غیر این موردا یکی از دوستای من یه مشکل اموزشی براش پیش امد که چند تا پیش نیازو رعایت نکرده بود با فارق التحصیلیش موافقت نمیکردن بعد یه نامه کوچولو از سازمان مرکزی گرفت اورد دانشگاه ...اون رئیس امتحانات که هیچی مدیر اموزش کل دانشگاه تا کمر جلوش خم شد گفت شما از اولش میامدی پیش خودم . اصلا نیازی نبوده خودتو بندازی تو زحمت نامه بگیری از سازمان مرکز که؟!!!؟
    اره دوست عزیز همین جوریه دیگه ............متاسفانه.
    اینم مثال برات زدم که کار نشد نداره (تازه این که حق قانونی شماست)

سلام وستان من لیسانس کشاورزی دارم الان می خوام برای دندان پزشکی هند اقدام کنم مشکلی که دارم دیپلمم اصلش دست دانشگاه هست برای ترجمه دیپلم باید چکار کنم دانشگاه به من میده مدرکو؟ راه دیگه ای هم دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

دیپلم رو ما شنیدیم دست مدرسه ست و با اداره ی آموزش و پرورش منطقه تون برای تاییدش باید در تماس باشید
    البته در صورتیه مثل ما پیش دانشگاهی داشتید فکر می کنم...
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

جالبیش به همینه که میگن سازمان مرکزی بهمون دستور داده که بهتون ندیم . این آقایون حتی سازمان رو هم قبول ندارن . طرف نامه از اونجا میاره کارشو راه نمیندازن. من صبر میکنم تا دو ماه دیگه که فارق بشم قبل از ارسال مدارک به فارق التحصیلان میرم واسه ریز نمرات. اگه بهم نداد این کاری که شما میگید رو انجام میدم. ممنون از راهنماییات.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

من امروز رفتم برای درخواست ریز نمراتم گفتم مدارک لازم رو بگم که مثل امروز من دوبار مجبور نشید برید ......

مدارک لازم جهت دریافت ریز نمرات: 1-فیش بانکی(نمیدونم مبلغش واسه همه یکسانه یا نه، اما من 4500 تومان بود). 2- درخواست کتبی(فرمشو خودشون میدن)3- فتوکپی مدرک تحصیلی

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    جالبیش به همینه که میگن سازمان مرکزی بهمون دستور داده که بهتون ندیم . این آقایون حتی سازمان رو هم قبول ندارن . طرف نامه از اونجا میاره کارشو راه نمیندازن. من صبر میکنم تا دو ماه دیگه که فارق بشم قبل از ارسال مدارک به فارق التحصیلان میرم واسه ریز نمرات. اگه بهم نداد این کاری که شما میگید رو انجام میدم. ممنون از راهنماییات.
    ببين به من هم مي گفتن كه سازمان مركزي به ما دستور داده شماره مرسوله به كسي نديم ...اين كاملا دروغه مي دوني چرا ؟ واسه اينكه براي دادن شماره مرسوله به شما لازم هست كه كاراي شما رو سريع انجام بدن و مرسوله شما رو آماده كنن..براي اينكه اين كارو نكنن سازمان مركزي رو بهونه مي كنن....بهش گير بده كارت راه مي افته ..هر چند كه من گير دادم اينقدر كارامو تند تند كردن كه بعد از 2 ماه به خاطر ناقص بودن مدارك سازمان مركزي مرسوله منو پس فرستاده !!!! اين آدماي امور فارغ التحصيلان يا سواد ندارن يا وجدان كاري !

Junior Member

بچه ها من يه سوال دارم ؟
    امروز كه براي ارسال مجدد مداركم(دانشنامه و ريز نمره ) به امور فارغ التحصيلان شيراز مراجعه كردم (قبلا يه بار برگشت خورده بود به دليل نقص ) مي گن سازمان مركزي داره سيستم ارسال رو عوض كرده ما هنوز بلد نيستيم با سيستم جديد كار كنيم ....راه ديگه اي نيست ؟ من خودم نمي تونم مرسولمو ببرم تهران ؟؟؟ كسي تا به حال از اين كارا كرده ؟؟؟ آخه 2 ماه ديگه بيشتر وقت نيست ...كسي پيشنهادي نداره ؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها من يه سوال دارم ؟
    امروز كه براي ارسال مجدد مداركم(دانشنامه و ريز نمره ) به امور فارغ التحصيلان شيراز مراجعه كردم (قبلا يه بار برگشت خورده بود به دليل نقص ) مي گن سازمان مركزي داره سيستم ارسال رو عوض كرده ما هنوز بلد نيستيم با سيستم جديد كار كنيم ....راه ديگه اي نيست ؟ من خودم نمي تونم مرسولمو ببرم تهران ؟؟؟ كسي تا به حال از اين كارا كرده ؟؟؟ آخه 2 ماه ديگه بيشتر وقت نيست ...كسي پيشنهادي نداره ؟؟؟؟؟؟؟
    من پیشنهاد میکنم همینو برید صاف بذارید کف دست سازمان مرکزی! چون تصور میکنم دارن بازی در میارن!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)