صفحه 56 از 61 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    اگه اصل دانشنامه (دانشگاه آزاد)رو امروز گرفتی همین امروز میتونی ازشون ریز نمرات رو بخوای؟
    و اینکه ریز نمرات رو دست خودمون میدن و ما خودمون باید ببریم سازمان واسه تایید؟این که دیگه معطلی 2 یا 3 ماه که نداره؟داره؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط three_doller نمایش پست ها
    سلام وستان من لیسانس کشاورزی دارم الان می خوام برای دندان پزشکی هند اقدام کنم مشکلی که دارم دیپلمم اصلش دست دانشگاه هست برای ترجمه دیپلم باید چکار کنم دانشگاه به من میده مدرکو؟ راه دیگه ای هم دارم؟
    من دقیقاًمشکل شما رو داشتم
    باید برین اداره پست شهری که دیپلم گرفتین یک کپی از دیپلمتون رو تحویل بدین و یه تاییدیه تحصیلی بگیرین،چند تا فرم بهتون میدن یه 4یا 5 تومان میدین مدارکو میزارن تو پاکت . وقتی اینکارو کردن بگین پاکت رو بدین خودم ببرم آموزش پرورش.پاکتو میبرین آموزش پرورش.اونا تاییدیه رو میفرستن دانشگاه.و یه شماره پیگیری میدن به شما.بعد از 4 یا 5 روز با شماره پیگیریتون میرین دانشگاه ، اگه تاییدیه رسیده باشه دست دانشگاه اونا مدرک دیپلمتون رو دست شخص شما میدن.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان

یه سوال....نمیدونم جای درستیه واسه مطرح کردنش یا نه!

مدرک دانشگاه آزاد رو به همراه ریزنمراتم باید خیابانپاسداران گلستان هشتم تایید کنم؟ یا مدرک رو باید جای دیگه ببرم؟
    ممنون

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال....نمیدونم جای درستیه واسه مطرح کردنش یا نه!

مدرک دانشگاه آزاد رو به همراه ریزنمراتم باید خیابانپاسداران گلستان هشتم تایید کنم؟ یا مدرک رو باید جای دیگه ببرم؟
    ممنون
    شما صفحه 55 همین تاپیکو مطالعه کنید حتما به جوابتون مبرسید
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member

سلام دوستان
    این هفته کلی راه کوفتم رفتم دانشگاه بخش فارغ التحصیلان که از شانسم مسئول مربوطه مرخصی بودن :-| ... خلاصه با پیگیری که بهتره بگم با سر و صدا یکی از کارمندا اومد در اتاق افارغ التحصیلان رو باز کرد رفت تو سیستم گفتش که ظاهرا مرسوله شما تاریخ 11/8 ارسال شده به تهران و یه شماره هم داد و گفت بازم باید خود مسئول مربوطه باشن که مطمئن بشی . نکته دیگه اینکه پروندم رو آورد ، درخواست و فیش بانکی که برای ریز نمره زمان تسویه داده بودم تا همراه درخواست دانشنامه با مدارکم ارسال کنه رو نفرستاده :-|. حالا من میتونم درخواست ریز نمره و فیش رو بگیرم خودم ببرم تهران به همراه شماره مرسوله ای که دارم. تحویل بدم و این پروسه رو کوتاهتر کنم؟ به عبارتی کار هردوتارو با هم انجام بدم . یا فقط میتونم پروسه صدور دانشنامه رو تسریع کنم و وقتی که دانشنامه اومد دوباره درخواست ریز نمره رو بفرستم ...
    با تشکر و احترام

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره بعد از ترجمه ریز نمرات و داشنامه برای تایید نهایی و مهر باید ببریم دوباره سازمان مرکزی؟ دانشگاه مورد نظرم گفته باید مهر دانشگاه رو ترجمه هات باشه :ا

سلام من مدرک موقت دارم. برای دریافت ریز نمرات باید چه مراحلی رو برم؟ لطفا توضیح کامل و روشن بدیهد تا کاربران دیگر در آینده استفاده کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Centurion_SPQR نمایش پست ها
    سلام من مدرک موقت دارم. برای دریافت ریز نمرات باید چه مراحلی رو برم؟ لطفا توضیح کامل و روشن بدیهد تا کاربران دیگر در آینده استفاده کنند
    http://dpu.org.ir/fa/print.asp?p=pages&ID=141

اینجارو مطالعه کنین شما با توجه به اینکه مدرک موقت گرفتین باید صبر کنین تا مدرک اصلیتون بیاد باید قبل از اینکه در خواست فارغ التحصیلی میدادین اقدام میکردین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni. of Twente

دوستان من داخل پروفایل سایتم زده دانشنامه ارسال شده به سازمان مرکزی
    کسی میدونه پرونده داخل سازمان مرکزی چقد طول میکشه حاضر شه؟!
    بعد از گرفتن دانشنامه ریزنمرات چقدر کار داره؟!
    لطفا کمک کنید تا دیوونه نشدم!

سلام،
    من علوم تحقیقاتی هستم. ۱۴ مهر گواهینامه موقتم اومد و بعد از یک هفته تو سایت زد که مدرکتون در سازمان مرکزی هست. بعد از اون در تاریخ ۱۰ آبان تو سایت زد که بیا مدرکت رو بگیر. رو مدرک هم زده ۳ آبان صادر شده. یعنی کمتر از ۱ ماه کلا این فرآیند طول کشیده! در صورتی که به من گفتن ۶ ماه طول می کشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)