صفحه 60 از 61 نخستنخست ... 10505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadboy نمایش پست ها
    مثلا تو مهر سال دیگه فرصت یکسال زمان معرفیت به سربازی تموم میشه خب\ باید تا همون تاریخ یعنی مهر پذیرش از دانشگاه خارجی داشته باشی و بعد با نامه پذیرش غیرمشروطت برات معافیت تحصیلی رد میکنن و بعد وثیقه میزاری و بعد مدارک اصلتو میگیره و میری خارج برای روز شروع ثبت نام و کلاس.
    ممنون-ـــ-! با این حساب خیلی ریسکیه ، اگه پذیرش نگیرم ، باید مستقیم برم سربازی(

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    ریزنمرات غیر رسمی بگیرید. با اونا می تونید اپلای کنید.
    راستیتش باید برای یونی اسیست بفرستم مدارکو و اونا مثه اینکه خیلی سخت گیر هستن و باید تمام حداقل های مدارکو داشته باشم که دانشگاهی که میخوام اپلای کنم که اینو میخواد:
    copies of your previous higher education certificates with an overview of your subjects and grades (applicants whose higher education certificate is not issued by the deadline are asked to hand in a provisional certificate.)
    ددلاینش تا ۲۴ مهر هست که واقعا من ناامیدم با این سیستم دانشگاه ازاد که دو ماهه مشکل داره و یه نمره هنوز ثبت نشده هی این هفته ، اون هفته میکنن... و دانشگاه های دیگه رو چک کردم که یکی تا ۲۵ ابان و یکی دیگه تا اواسط دی مهلت داشت! فک میکنم اگر پیگیری کنم خودم داشنامه یک ماهه یا دوماه اماده بشه و با اشتغال به تحصیل بتونم ازادش کنم و مدارکو بفرستم. واقعا مشکلی نداره یک ماه هرروز بدوعم این اداره اون اداره ولی حداقل زود مدرکو بدن-ــــ-!
    دوتا سوال!
    ۱-مدرک موقتم که اماده بشه ، پروسه ی اماده شدن دانشنامه هم داره طی میشه یا باید کاری انجام بدم؟ و برای پیگیری اینکه زودتر انجام بشه باید برم سازمان مرکزی درسته؟

۲-اینطور شنیدم که وقتی کار فارغ التحصیلی رو انجام که میدم در اخر بهم میگن که برو دو هفته بعد اگر مشکلی نبود بهت خبر میدیم که مدرک موقتت اماده اس... این دو هفته پروسه ی تاییدیه های مالی و امضا و ... ؟ میتونم انجام بدم خودم که زمانش کمتر بشه؟

ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط farazkh1 نمایش پست ها

راستیتش باید برای یونی اسیست بفرستم مدارکو و اونا مثه اینکه خیلی سخت گیر هستن و باید تمام حداقل های مدارکو داشته باشم که دانشگاهی که میخوام اپلای کنم که اینو میخواد:
    copies of your previous higher education certificates with an overview of your subjects and grades (applicants whose higher education certificate is not issued by the deadline are asked to hand in a provisional certificate.)
    ددلاینش تا ۲۴ مهر هست که واقعا من ناامیدم با این سیستم دانشگاه ازاد که دو ماهه مشکل داره و یه نمره هنوز ثبت نشده هی این هفته ، اون هفته میکنن... و دانشگاه های دیگه رو چک کردم که یکی تا ۲۵ ابان و یکی دیگه تا اواسط دی مهلت داشت! فک میکنم اگر پیگیری کنم خودم داشنامه یک ماهه یا دوماه اماده بشه و با اشتغال به تحصیل بتونم ازادش کنم و مدارکو بفرستم. واقعا مشکلی نداره یک ماه هرروز بدوعم این اداره اون اداره ولی حداقل زود مدرکو بدن-ــــ-!
    دوتا سوال!
    ۱-مدرک موقتم که اماده بشه ، پروسه ی اماده شدن دانشنامه هم داره طی میشه یا باید کاری انجام بدم؟ و برای پیگیری اینکه زودتر انجام بشه باید برم سازمان مرکزی درسته؟

۲-اینطور شنیدم که وقتی کار فارغ التحصیلی رو انجام که میدم در اخر بهم میگن که برو دو هفته بعد اگر مشکلی نبود بهت خبر میدیم که مدرک موقتت اماده اس... این دو هفته پروسه ی تاییدیه های مالی و امضا و ... ؟ میتونم انجام بدم خودم که زمانش کمتر بشه؟

ممنون از پاسختون
    مطمئنا اگر براشون توضیح بدین وضعیتو می پذیرن ازتون. اگر قبولتون کنن بهتون پذیرش مشروط می دن که مدارکو بعدا ببرید. البته صد در صد نیست من برای خودم پیش اومد که دوتا دپارتمان مختلف تو یه دانشگاه یکی قبول کرد یکی نکرد غیر رسمی رو. ولی همون یه جا مشکل داشت فقط. صحبت کنید باهاشون در این مورد.

1- شما وقتی وضعیتتون بشه فارق التحصیل پروسه صدور دانشنامتون شروع می شه. در مورد دانشنامه نمی دونم بشه زودتر گرفت یا نه.
    2- گواهی موقت رو فکر کنم بتونید درخواست کنید زودتر صادر کنن ولی اگر مشمولین بهتون نمی دنش. و این که روشم نوشته غیرقابل ترجمه.

Junior Member

مطمئنا اگر براشون توضیح بدین وضعیتو می پذیرن ازتون. اگر قبولتون کنن بهتون پذیرش مشروط می دن که مدارکو بعدا ببرید. البته صد در صد نیست من برای خودم پیش اومد که دوتا دپارتمان مختلف تو یه دانشگاه یکی قبول کرد یکی نکرد غیر رسمی رو. ولی همون یه جا مشکل داشت فقط. صحبت کنید باهاشون در این مورد.

1- شما وقتی وضعیتتون بشه فارق التحصیل پروسه صدور دانشنامتون شروع می شه. در مورد دانشنامه نمی دونم بشه زودتر گرفت یا نه.
    2- گواهی موقت رو فکر کنم بتونید درخواست کنید زودتر صادر کنن ولی اگر مشمولین بهتون نمی دنش. و این که روشم نوشته غیرقابل ترجمه.
    شما ميدونيد كه از دانشگاه ازاد نامه اي مبني بر فارغ التحصيلي ميشه گرفته؟ براي ترجمه اينا...!؟

شما ميدونيد كه از دانشگاه ازاد نامه اي مبني بر فارغ التحصيلي ميشه گرفته؟ براي ترجمه اينا...!؟
    فقط دوتا چیز بهتون می دن. فرم شماره 3 که همون ریزنمراته که توش ننوشته فارق التحصیل شدین و معدل هم نداره. نامه اتمام معافیت تحصیلیتون که توش زده فارق التحصیل شدین و معدلم زده. به جای مدرک فارق التحصیلی از مورد دوم استفاده کنین.

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

دوتا سوال!

ممنون از پاسختون
    اره دگ اگه پذیرش توی خارج یا ایران نگیری باس بری سربازی...من نظرم اینه که پذیرش هرجا شد اقدام کن

و اینکه ببین خیلیا با همون کپی ریزنمرات و گواهی اتمام تحصیلات پذیرش گرفتن اما به یونی اسست یا دانشگات بگو قبلش و اگه گفتن ایراد نداره بعدش اپلای کن...چون یهو پول پذیرش میدی بعد قبول نکنن خیت میشی....

ببین اصرار کن به دانشگاه شاید یه مهر یا امصای کوچیک زدن....نزدنم مهم نیس برو ب یونی مقصد بگو اینجوریه و بعد اپلای کن

دوتا نکته...۱ اینکه دانشنامت رو باید وزارت علوم تایید کنه و این بشرط اینه که وقت بگیری و ببری واس تایید که یماه طول میکشه...فکر کنم موسسات ترجمه هم این کارو کنن واست

۲ اینکه ددلاین های دورتر مدنظرت باشه و کشورهایی غیر المانم داشته باش مثلا لهستان و رمانی و اینا
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

Junior Member

فقط دوتا چیز بهتون می دن. فرم شماره 3 که همون ریزنمراته که توش ننوشته فارق التحصیل شدین و معدل هم نداره. نامه اتمام معافیت تحصیلیتون که توش زده فارق التحصیل شدین و معدلم زده. به جای مدرک فارق التحصیلی از مورد دوم استفاده کنین.
    اون نامه ي نظام وظيفه منظورتونه؟ اون نامه داخليه ! دارالترجمه گفت ترجمه اش به درد نميخوره

اون نامه ي نظام وظيفه منظورتونه؟ اون نامه داخليه ! دارالترجمه گفت ترجمه اش به درد نميخوره
    نه بابا چرت می گن. نامه رسمی و مهر داره. مهم اینه که شما بتونید اثبات کنید فارغ التحصیل شدین.
    بازم تاکید می کنم که حتما و حتما با دپارتمانی که می خواین اپلای کنین تماس بگیرید شرایطو بگین و بپرسین اکی هست یا نه. من خودم کردم این کارو و هیچ مشکلی نبود و شما هم احتمالا هیچ مشکلی نخواهید داشت.

Junior Member

برای اینکه سریعتر دانشنامه ی دانشگاه ازاد صادر بشه ، باید رفت سازمان مرکزی و پیگیری کرد! کسی جزئیات اینکه کجا باید رفت و چیکار باید کرد و.. رو میدونه؟!
    و اینکه من دیدم یکی یک هفته ای دانشنامه رو گرفته بود و وقتی پرسیدم گفت من تک فقره ای بودم برای همین زود گرفته... ! تک فقره ای یعنی چی؟
    اگر کسی میدونه که چطور میشه یک ماهه یا دوماهه دانشنامه رو گرفت، ممنون میشم راهنمایی کنه

برای اینکه سریعتر دانشنامه ی دانشگاه ازاد صادر بشه ، باید رفت سازمان مرکزی و پیگیری کرد! کسی جزئیات اینکه کجا باید رفت و چیکار باید کرد و.. رو میدونه؟!
    و اینکه من دیدم یکی یک هفته ای دانشنامه رو گرفته بود و وقتی پرسیدم گفت من تک فقره ای بودم برای همین زود گرفته... ! تک فقره ای یعنی چی؟
    اگر کسی میدونه که چطور میشه یک ماهه یا دوماهه دانشنامه رو گرفت، ممنون میشم راهنمایی کنه
    ظاهرا باید پذیرش داشته باشید و از طریق امور دانشجویان وزارت علوم اقدام کنید که نامه بدن برای تسریع صدور. پروسه دقیقشو نمی دونم ولی از واحدتون یا خود امور دانشجویان سوال کنید می گن بهتون.

Junior Member

سلام من ترم ٦ دانشجوي كارشناسي دانشگاه ازاد هستم و يكسال به فارق التحصيليم مونده خواستم اپلاي كنم واسه سال اينده . به امور فارق التحصيلان مراجعه كرم و گفتند ريز نمرات رسمي فقد به فارق التحصيل ها ارائه ميشه …. خواستم ببينم به اين شكله و تا درسم تموم نشده نميتونم اقدام كنم براي اپلاي ؟؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين خيلي برام مهمه و اينكه چيكار بايد بكنم . دو ترمي هم كه مونده فقط كاراموزي هستش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)