صفحه 7 از 61 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 602

موضوع: گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM-Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

دوستان عزیز...
    برای تایید ریز نمرات باید حتما خود دانشجو هم باشه یا نه میشه به کسی داد تا امضا ها رو بگیره؟
    حالا که مشکلم برای گرفتن ریز نمرات حل شد...یک مشکل دیگه برام پیش اومد منی که میخوام واسه ارشد برم سوئد از منی نامه ای از طرف دانشگاه میخواد که بگه من تا آخر این سال تحصیلی درسم رو تموم میکنم...کسی تا حالا این نامه رو گرفته؟
    اگر گرفته ممنون میشم که بگه روند کاریش چطوری هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR_86
    برای تایید ریز نمرات باید حتما خود دانشجو هم باشه یا نه میشه به کسی داد تا امضا ها رو بگیره؟
    I did this for one of my friends 6 months ago (at Pasdaran, sazman markazi) and there was not any problem

Junior Member

سلام

امیرجان این مشکلیه که ما هم داریم باهاش دست و پنجه نرم می کنیم.
    یکی از بچه های دانشگاه سراسرای این کار رو کرده و لی دانشگاه آزاد رو خبر ندارم.
    در صورت اطلاع خبر می دم. (حدودا 2 و 3 روز دیگه)

موفق باشید
    Do not hesitate, check the manual |

Junior Member

همه اينجا در حال تحصيل هستن... اما براي من كه درسم تموم شده چي؟ بايد منتظر بمونم تا روند عادي طي بشه تا دانشنامه و ريز نمرات رسمي بهم بدن؟ اينكه حدوداً 3 ماه طول مي كشه و اينطوري نمي تونم مداركم رو براي جايي بفرستم. خواهشاً اگر كسي راه حلي مي دونه و اطلاعاتي داره كمك كنه!!!

Junior Member

سلام

ببینید شما دوحالت ممکنه داشته باشید: 1. معافیت داشته باشید 2. نداشته باشید

در حالت اول شما باید مراحل اخذ دانشنامه و ... را از طریق دانشگاه طی کنید.
    و در حالت دوم بهتره دنبال تهیه ریزنمره ای (غیر رسمی ) باشید و با مذاکره با دانشگاه امیدوار به اخذ پذیرش باشید.
    اگر بتونید پذیرش بگیرید مشکل حل می شود.

موفق باشید

Junior Member

من معاف هستم و دقيقاً پروسه اي كه شما گفتيد دارم طي مي كنم، اما مشكل اينجاست كه تا دانشگاه بخواد ريز نمرات و دانشنامه من رو آماده كنه، من خيلي از دانشگاهها را براي ارسال مدارك از دست مي دم... مي خواستم ببينم براي كساني كه براي فارغ التحصيلي اقدام كردند، راهي جز منتظر دانشگاه ماندن، وجود دارد؟؟؟

Junior Member

سلام

این واقعا جای تعجب داره که قانون طوریه که کسایی که مشکل خدمت ندارند مشکلشون بیشتره! ??? که نشون میده چقدر کار کارشناسی روی مسائل مل انجام میشه!

ببینید دوست عزیز، تا جایی که من اطلاع دارم شما باید یا منتظر مدارکتون باشید (که البته طبق گفته های بعضی دوستان می تونید پروسشو سریعتر انجام بدین) و سپس برای ترم های آینده اقدام کنید یا اگر عجله دارید می تونید با تهیه لیست نمرات غیر رسمی (و با استفاده از مدرک موقت) و مکاتبه با دانشگاه و تفهیم مشکلتون برای اونها اقدام به اخذ پذیرش کنید. البته شما باز هم اطلاعات بیشتری از خودتون ندادین (کجا می خونید ؟ چی می خونید؟ برای کجا می خاهید اقدام کنید؟)

در هر صورت بیشتر اطلاعات جمع کنید و محتاطانه عمل کنید تا وقت و یا هزینه اضافی از دست ندهید .(دوباره به این جمله فکر کنید)

آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام
    من هم با شما موافقم، واقعاً عجيبه كه پروسه اينقدر پيچيده يا بهتر بگم نامعلومه. كار كارشناسي انجام شده، اما من نمي دانم اين كار كارشناسي در چه جهتي انجام شده؛ فكر كنم در جهت به تأخير انداختن، بوجود آوردن نقاط مجهول در پروسه و... انجام شده باشه كه الحق كار كارشناسي دقيق بوده!!! من تير ماه امسال فارغ التحصيل شدم، تمام امور فارغ التحصيليم (كه به من مربوط مي شد مثل مداركي كه دانشجو بايد ارائه كنه) را ظرف يك هفته انجام دادم. اما الان هنوز پرونده فارغ التحصيلي من روي ميز كارشناس كاردان گروه مربوطه است. مي دانيد يعني چي؟ يعني اول خط، اول راه پروسه فارغ التحصيلي. اميدوارم براي هيچكدام از دوستان اين وضعيت پيش نياد. مدام پيگيري كردم اما جالبه با اين حال هنوز مشكل حل نشده. هر بار يكي از مدارك من گم ميشه و از من مي خوان كه اون مدارك را دوباره تهيه كنم؛ جالب اينجاست كه در پيگيري قبلي پرونده كامل و بدون نقص بوده. تا به حال 4 مرتبه اين اتفاق افتاده. دوستان كسي هست كه وضعيت مشابه داشته باشه؟ يا راهنمايي به ذهن كسي مي رسه؟

Junior Member

سلام

در جواب حرفهای شما من چیزی نمی تونم بگم مگر یک جمله ترکی : Allah Koamn Olsun!l یعنی : "خدا کمکت کنه!"
    به قول یکی از بچه های فروم : Never,never,never give up!.l
    موفق باشید.

درود
    دوستاني كه ريز نمرات را گرفتند براي ترجمه به نتيجه رسيدند؟ و مشكلي براي دريافت مهر وزارت خارجه به مشكل بر نخوردند؟
    با امضاي اقاي مايلي!
    باتشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)