صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: شرکت در کنگره ها بدون داشتن سخنرانی یا پوستر ارزش داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض شرکت در کنگره ها بدون داشتن سخنرانی یا پوستر ارزش داره؟

شرکت در کنگره ها بویژه خارجی و بین المللی بدون داشتن سخنرانی یا پوستر ارزش داره یا خیر؟

البته همانطور که اطلاع دارید در کنار این کنگره ها workshop هایی هم برگزار میشه و واسه خود شرکت در کنگره هم گواهی صادر میشه

هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

پیش فرض پاسخ : شرکت در کنگره ها بدون داشتن سخنرانی یا پوستر ارزش داره؟

من در رزومم نوشته بودم كه در مدرسه هاي تابستاني و كنفرانسهاي (داخلي) شركت كرده بودم. نمي دونم چقدر ارزشمند بودن ولي لااقل اين چيزها يه مطلبي رو ميرسونه و اون اينه كه شما به صورت جدي به يه موضوع تحقيقاتي علاقه مند هستيد.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

ببخشید مدرسه های تابستانی چی هست؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009
    شرکت در کنگره ها بویژه خارجی و بین المللی بدون داشتن سخنرانی یا پوستر ارزش داره یا خیر؟

البته همانطور که اطلاع دارید در کنار این کنگره ها workshop هایی هم برگزار میشه و واسه خود شرکت در کنگره هم گواهی صادر میشه
    همه این مدارک و گواهی ها و موارد مشابه خوب هستن ولی در مقایسه با نمره زبان و معدل و داشتن مقاله وزن زیادی ندارن.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009
    ببخشید مدرسه های تابستانی چی هست؟
    يك كارگاه آموزشي كه در آن خبرگان يك زمينه ي تحقيقاتي خاص آخرين روشهاي تحقيق رو به سايرين درس ميدن. تو هر فصلي كه برگزار بشه ميگن مدرسه ي اون فصلي.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام
    صرف شركت كردن تو يه كنفرانس بدون ارئه مقاله اعتباري داره ؟ من رشتم مديريت مالي هست و ميخوام تو كنفرانس ساليانه cfa شركت كنم .تو رشته ي من اين يكي از مهمترين كنفرانس ها هستش و تو ليست سخنراناش برنده ي جايزه نوبل هم هست
    http://annual.cfaconference.org/?int...ual_conference

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mardekohan نمایش پست ها
    سلام
    صرف شركت كردن تو يه كنفرانس بدون ارئه مقاله اعتباري داره ؟ من رشتم مديريت مالي هست و ميخوام تو كنفرانس ساليانه cfa شركت كنم .تو رشته ي من اين يكي از مهمترين كنفرانس ها هستش و تو ليست سخنراناش برنده ي جايزه نوبل هم هست
    http://annual.cfaconference.org/?int...ual_conference
    سلام دوست عزیز
    بله اعتبار داره ولی نه به اندازه ارائه مقاله در کنفرانس. حضور شما اگه با ارائه گواهی شرکت در همایش (بدون ارائه مقاله) باشه، نشان دهنده میزان علاقه شما به موضوع و آشنایی با یافته های جدید در علم مربوطه هست.
    موفق باشید

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

بچه ها من یه مقاله برای یه کنفرانس تو اسپانیا فرستاده بودم اما حالا واسه پوستر قبول شده.(خورد تو ذوقم) می خواستم با استادم برای ارایه اش برم. حالا به نظرتون رفتن صرف می کنه؟ واسه اپلای کردن من امتیاز داره؟ اینکه واسه ارایه انتخاب نشده خیلی بده؟ یا کلا چقد تفاوت میکنه؟

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    بچه ها من یه مقاله برای یه کنفرانس تو اسپانیا فرستاده بودم اما حالا واسه پوستر قبول شده.(خورد تو ذوقم) می خواستم با استادم برای ارایه اش برم. حالا به نظرتون رفتن صرف می کنه؟ واسه اپلای کردن من امتیاز داره؟ اینکه واسه ارایه انتخاب نشده خیلی بده؟ یا کلا چقد تفاوت میکنه؟
    والا این جمله که واسه اپلای امتیاز داره یکم مبهمه اگه تاثیر داره که بله همه چی تاثیر داره

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام
    1- بله تاثير داره و شايد امتيازش هيچ فرقي با مقاله شفاهي نداره
    2- مقاله پوستر هم نياز به پرزنت كردن داره و ميتونيد بريد بازم. برخي از كنفرانس ها حضور براي مقاله پوستر را اجبار نميدونند
    3- اينكه براي ارائه انتخاب نشده خيلي بد نيست. برخي از كنفرانس ها بخاطر محدوديت مكان و زمان كلا قادر نيستند به تمام تعداد بيشتري از مقالات ارائه اختصاص بدند اونه كه از ارائه به روش پوستر استفاده ميكنند
    در پناه حق
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)