صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55

موضوع: مسائل مربوط به ردیابی ایمیل های ارسالی در فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض مسائل مربوط به ردیابی ایمیل های ارسالی در فرآیند پذیرش

سایتهای زیادی رو گشتم تا این سایت رو پیدا کردم.

از امتیازات این سایت
    1- میتونید از توی پوشه sent این ایمیل بفهمید که ایمیل شما توسط طرف خونده شده و اگه خونده شده چند بار !!!!!!

2- منم فکر میکردم غیر ممکنه اما میشه از طریق ایمیل این سایت ایمیلی رو که فرستادید چه طرف خونده باشه چه نخونده باشه تغییرش بدید. بله.عجیبه اما واقعی. من از طریق ایمیل این سایت یه ایمیل به ایمیل یاهمو فرستادم و رفتم 5 بار خوندمش و بعدش برگشتم توی این سایت و از توی پوشه sent عوضش کردم و بر روی دکمه update که اونجا بود زدم.برگشتم تو ایمیل یاهوم دیدم عوض شده.

3 - میتونید برای ایمیلتون موقع ساختنش تاریخ مصرف تعیین کنید. یعنی بگید اگر تا فلان تاریخ نخوندش از پوشه inbox طرف پاک بشه که البته کمتر همچین خواسته ای براتون پیش میاد

4-حجم نا محدود داره و ...

سایت : http://www.BigString.Com
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

ای کاش زود تر معرفی می کردی :'( حالا که دیگه آخر راهیم، ولی خوب وقتی ریجکت شدیم، برای سال دیگه بدرد می خوره ;D

راستی، این سیستم این بابا که می تونی ایمیل رو تغییر بدی، این طوری کار می کنه که محتوی ایمیل رو به صورت یه عکس در میاره، و بعد عکس رو روی سرور خودش قرار می ده و لینک این عکس رو به عنوان متن توی نامه میذاره، وقتی می ری ایمیل رو باز کنی، تازه شروع می کنه محتوی رو از توی سایت خود ایمیلتون (همون BitString) دانلود می کنه و به طرف نمایش می ده، به همین خاطر اگر طرف نمایش عکس رو در ایمیل ها محدود کرده باشه، نمی تونه محتوی ایمیل شما رو ببینه (ر.ک. تنظیمات پیش فرض در جیمیل به همین صورت هست). به علاوه، استفاده از این سیستم (این که شما یه عکس رو که توی یه سرور ناشناخته آپلود شده، به یه استاد ایمیل بزنید) یه مقدار عدم اعتماد ایجاد می کنه.
    اما انصافاً سیستم اینکه نشون می ده چند بار ایمیل ریویو شده خیلی باحاله، ما قبلش کلی پلیس بازی در می آوردیم تا بفهمیم طرف Resume ما رو دیده یا نه، چه برسه به اینکه ایمیل رو خونده یا نه.

پ.ن.: کسی نمی دونه چطور میشه این مورد رو توی میل سرور های دیگه فعال کرد؟ یا کدام میل سرور این امکان رو داره؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من فکر کنم اگه یکم پول خرج کنی این سرویسها رو بتونی رو هر ایمیلی بزاری.
    راستی توضیحاتت خیلی جالب بود.
    شوپنهاور

Senior Member

مطمئناً جالب تر از اصل مطلب نبود. در هر صورت، من دنبال این هستم ببینم چطور می تونم این مورد رو روی میل سرور خودم هم راه اندازی کنم، اگر فهمیدم که این سرویس رو چطور میشه برای میل سرور های دیگه هم فراهم کرد، اینجا می نویسم. (البته فقط سرویس مربوط به خونده شدن ایمیل، چون عملکرد بقیه موارد واضحه)

موفق باشید.

Senior Member

برای استفاده از چنین سرویسی روی ایمیل خودتون می تونید از این سایت استفاده کنید:
    http://www.readnotify.com
    البته اکانت مجانی اون فقط برای دو هفته و یا 25 ایمیل کار می کنه، هر کدوم که زودتر برسه، ولی خوب بازم قابل استفاده هست.
    می تونید چک کنید.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

جدا که جالبه تا جایی که من فهمیدم باید یک آدرسی رو به انتهای آدرس گیرنده اظافه کرد. انگار باید یک plugin هم نصب کرد نه؟
    شوپنهاور

Senior Member

نه، نه، اون پلاگ این برای این هست که بتونی از داخل میل باکس این کارها رو انجام بدی و Track کنی. بدون اون هم می تونی استفاده کنی.
    آره، باید اون آدرس رو اضافه کنی، در واقع ایمیل تو به اون آدرس میره و بعد از یه سری تغییرات (معمولاً اضافه شدن یه کد جاوا اسکیریپت) به طرف مقصد ارسال می شه. البته ممکنه در حالت استفاده از جاوا اسکیریپت، اگر براوزر اون رو ساپورت نکنه، بهتون نشون بده که ایمیل خونده نشده، در صورتی که طرف میل رو خونده باشه. سیستم پیچیده ای نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سایتی جالب برای ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

سلام
    چون همیشه این دغدغه خوانده شدن ایمیل ها توسط اساتید برای همه وجود داشته و دارد تا این متن را خواندم به یاد این پست افتادم و بعد از دو سال و نیم اونو زنده کردم. خودم با دو تا ایمیل امتحان کردم جواب داد . انشاء الله در مورد اساتید هم عمل کنه.

برای جلوگیری از تقلب علمی هم آدرس سایت منبع را اضافه کردم.

آدرس منبع : http://www.tafreevar.com/1389/02/01/...-actually-read

آدرس سایت: http://www.spypig.com/

چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده است یا نه؟

۱۳۸۹/۰۲/۰۱
    حتماً برای شما هم پیش آمده است که ایمیلی را برای کسی فرستاده‌اید و گیرنده، به هر دلیلی، اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید ایمیلی از شما دریافت نکرده یا اینکه آن را باز نکرده و متن آن را نخوانده است و شما هم نمی‌توانید مطمئن باشید که او راست می‌گوید یا خیر. اما آیا ابزاری برای اطمینان شما وجود دارد یا خیر؟ بله! وجود دارد. اگر از کاربران Microsoft Outlook و Exchange Server باشید می‌توانید به راحتی در هنگام فرستادن ایمیل، بخواهید که رسیدی در هنگام باز شدن آن ایمیل برای اطلاع شما فرستاده شود. اما از آنجا که اکثر ما این روزها از ایمیل‌های تحت‌وب مثل Yahoo، Gmail، Hotmail و امثال آن استفاده می‌کنیم و این سرویس‌ها ویژگی فوق (مانند Microsoft Outlook) را ندارند، امروز می‌خواهیم روشی رایگان و ساده معرفی کنیم که کاربران ایمیل‌های تحت‌وب هم بتوانند «رسید» باز شدن ایمیل توسط گیرنده را به محض خوانده شدن ایمیل دریافت نمایند. این روش رایگان بوده و با تمامی سرویس‌های ایمیل نیز سازگار است.

سرویسی که اینکار را برای شما امکان‌پذیر می‌کند SpyPig نام دارد. این سرویس به محض اینکه ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرده و بخواند، پیغامی برای آگاهی شما می‌فرستد. این پیغام حاوی اطلاعات دیگری مانند IP گیرنده‌ی ایمیل و تعداد دقیق دفعاتی که او متن ایمیل شما را باز کرده و خوانده است نیز می‌باشد. استفاده از SpyPig بسیار آسان است. کافی است به این سایت مراجعه کرده و کارهای زیر را انجام دهید:

•قدم اول: ایمیل خود را در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (ایمیلی که می‌خواهید پیغام‌های مربوط به خوانده‌شدن ایمیل‌های ارسالی‌تان را در آن دریافت کنید).
    •قدم دوم: عنوانی برای پیغام‌هایی که از این سرویس دریافت خواهید کرد انتخاب کنید و در جعبه متنی مربوطه وارد نمایید (مثلاً بنویسید: «رسید دریافت ایمیل توسط آقای فلانی»)
    •قدم سوم: یک تصویر به دلخواه از بین تصاویر انتخاب کنید (پیشنهاد می‌شود تصویر خالی سفید را اتنخاب کنید تا گیرنده ایمیل شما، متوجه نشود که شما دارید از این سرویس استفاده می‌کنید)
    •قدم چهارم: حداکثر تعداد پیام‌های دریافتی را مشخص کنید (یعنی حداکثر چند دفعه می‌خواهید وقتی که ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرد برای شما پیغام فرستاده شود)
    •قدم پنجم: دکمه‌ی Click to Activate My SpyPig را بزنید.
    •قدم ششم: بعد از کلیک کردن، کمی صبر کنید تا شماره‌انداز شروع به شمارش معکوس کند. قبل از رسیدن آن به صفر، این تصویر را با drag & drop در صفحه متن ایمیل خود (که در پنجره‌ای دیگر در حال نوشتن آن هستید) بیاندازید.
    •قدم هفتم: ایمیل خود را به روش معمول خود ارسال کنید.

تمام شد. حالا به محض باز شدن ایمیل توسط گیرنده، پیغامی برای شما فرستاده می‌شود و می‌گوید که چند بار ایمیل مربوطه باز شده است و IP گیرنده چه بوده است. دفعه بعد که بخواهید از این سرویس استفاده بکنید هم باز باید همین قدم‌ها را تکرار کنید.
    فقط به یاد داشته باشید که حتماً ایمیلی که می‌فرستید باید HTML باشد (و نه متن ساده) و دریافت‌کننده نیز باید HTML فعال داشته باشد (که معمولاً همین‌طور هم هست).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سایتی جالب برای ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

Hi all
    I do not think it does work. I checked it with my NUS university ID. I sent an email from my Yahoo account to my NUS account. When I decided to open the mail, I saw a message: “the sender of this mail is trying to receive an acknowledgement of receipt. Do you want to send?"
    This sentence clearly illustrates the trick beyond the mail. Do remember not to use this server, because the security of email services at overseas university undoubtedly is much better than we think.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmort نمایش پست ها
    سلام

چون همیشه این دغدغه خوانده شدن ایمیل ها توسط اساتید برای همه وجود داشته و دارد تا این متن را خواندم به یاد این پست افتادم و بعد از دو سال و نیم اونو زنده کردم. خودم با دو تا ایمیل امتحان کردم جواب داد . انشاء الله در مورد اساتید هم عمل کنه.

برای جلوگیری از تقلب علمی هم آدرس سایت منبع را اضافه کردم.

آدرس منبع : http://www.tafreevar.com/1389/02/01/...-actually-read

آدرس سایت: http://www.spypig.com/

چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده است یا نه؟

۱۳۸۹/۰۲/۰۱
    حتماً برای شما هم پیش آمده است که ایمیلی را برای کسی فرستاده‌اید و گیرنده، به هر دلیلی، اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید ایمیلی از شما دریافت نکرده یا اینکه آن را باز نکرده و متن آن را نخوانده است و شما هم نمی‌توانید مطمئن باشید که او راست می‌گوید یا خیر. اما آیا ابزاری برای اطمینان شما وجود دارد یا خیر؟ بله! وجود دارد. اگر از کاربران Microsoft Outlook و Exchange Server باشید می‌توانید به راحتی در هنگام فرستادن ایمیل، بخواهید که رسیدی در هنگام باز شدن آن ایمیل برای اطلاع شما فرستاده شود. اما از آنجا که اکثر ما این روزها از ایمیل‌های تحت‌وب مثل Yahoo، Gmail، Hotmail و امثال آن استفاده می‌کنیم و این سرویس‌ها ویژگی فوق (مانند Microsoft Outlook) را ندارند، امروز می‌خواهیم روشی رایگان و ساده معرفی کنیم که کاربران ایمیل‌های تحت‌وب هم بتوانند «رسید» باز شدن ایمیل توسط گیرنده را به محض خوانده شدن ایمیل دریافت نمایند. این روش رایگان بوده و با تمامی سرویس‌های ایمیل نیز سازگار است.

سرویسی که اینکار را برای شما امکان‌پذیر می‌کند SpyPig نام دارد. این سرویس به محض اینکه ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرده و بخواند، پیغامی برای آگاهی شما می‌فرستد. این پیغام حاوی اطلاعات دیگری مانند IP گیرنده‌ی ایمیل و تعداد دقیق دفعاتی که او متن ایمیل شما را باز کرده و خوانده است نیز می‌باشد. استفاده از SpyPig بسیار آسان است. کافی است به این سایت مراجعه کرده و کارهای زیر را انجام دهید:

•قدم اول: ایمیل خود را در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (ایمیلی که می‌خواهید پیغام‌های مربوط به خوانده‌شدن ایمیل‌های ارسالی‌تان را در آن دریافت کنید).
    •قدم دوم: عنوانی برای پیغام‌هایی که از این سرویس دریافت خواهید کرد انتخاب کنید و در جعبه متنی مربوطه وارد نمایید (مثلاً بنویسید: «رسید دریافت ایمیل توسط آقای فلانی»)
    •قدم سوم: یک تصویر به دلخواه از بین تصاویر انتخاب کنید (پیشنهاد می‌شود تصویر خالی سفید را اتنخاب کنید تا گیرنده ایمیل شما، متوجه نشود که شما دارید از این سرویس استفاده می‌کنید)
    •قدم چهارم: حداکثر تعداد پیام‌های دریافتی را مشخص کنید (یعنی حداکثر چند دفعه می‌خواهید وقتی که ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرد برای شما پیغام فرستاده شود)
    •قدم پنجم: دکمه‌ی Click to Activate My SpyPig را بزنید.
    •قدم ششم: بعد از کلیک کردن، کمی صبر کنید تا شماره‌انداز شروع به شمارش معکوس کند. قبل از رسیدن آن به صفر، این تصویر را با drag & drop در صفحه متن ایمیل خود (که در پنجره‌ای دیگر در حال نوشتن آن هستید) بیاندازید.
    •قدم هفتم: ایمیل خود را به روش معمول خود ارسال کنید.

تمام شد. حالا به محض باز شدن ایمیل توسط گیرنده، پیغامی برای شما فرستاده می‌شود و می‌گوید که چند بار ایمیل مربوطه باز شده است و IP گیرنده چه بوده است. دفعه بعد که بخواهید از این سرویس استفاده بکنید هم باز باید همین قدم‌ها را تکرار کنید.
    فقط به یاد داشته باشید که حتماً ایمیلی که می‌فرستید باید HTML باشد (و نه متن ساده) و دریافت‌کننده نیز باید HTML فعال داشته باشد (که معمولاً همین‌طور هم هست).

Junior Member

Thumbs down پاسخ : سایتی جالب برای ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

بله، من هم امتحان کردم و همین جواب رو گرفتم، از gmail به ایمیل دانشگاهم میل زدم و وقتی خواستم ایمیل رو باز کنم این پیغام رو دیدم: The message sender has requested a read receipt

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین