صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: مسائل مربوط به ردیابی ایمیل های ارسالی در فرآیند پذیرش

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سایتی جالب برای ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hmort نمایش پست ها
    سلام
    چون همیشه این دغدغه خوانده شدن ایمیل ها توسط اساتید برای همه وجود داشته و دارد تا این متن را خواندم به یاد این پست افتادم و بعد از دو سال و نیم اونو زنده کردم. خودم با دو تا ایمیل امتحان کردم جواب داد . انشاء الله در مورد اساتید هم عمل کنه.

برای جلوگیری از تقلب علمی هم آدرس سایت منبع را اضافه کردم.

آدرس منبع : http://www.tafreevar.com/1389/02/01/...-actually-read

آدرس سایت: http://www.spypig.com/

چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده است یا نه؟

۱۳۸۹/۰۲/۰۱
    حتماً برای شما هم پیش آمده است که ایمیلی را برای کسی فرستاده‌اید و گیرنده، به هر دلیلی، اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید ایمیلی از شما دریافت نکرده یا اینکه آن را باز نکرده و متن آن را نخوانده است و شما هم نمی‌توانید مطمئن باشید که او راست می‌گوید یا خیر. اما آیا ابزاری برای اطمینان شما وجود دارد یا خیر؟ بله! وجود دارد. اگر از کاربران Microsoft Outlook و Exchange Server باشید می‌توانید به راحتی در هنگام فرستادن ایمیل، بخواهید که رسیدی در هنگام باز شدن آن ایمیل برای اطلاع شما فرستاده شود. اما از آنجا که اکثر ما این روزها از ایمیل‌های تحت‌وب مثل Yahoo، Gmail، Hotmail و امثال آن استفاده می‌کنیم و این سرویس‌ها ویژگی فوق (مانند Microsoft Outlook) را ندارند، امروز می‌خواهیم روشی رایگان و ساده معرفی کنیم که کاربران ایمیل‌های تحت‌وب هم بتوانند «رسید» باز شدن ایمیل توسط گیرنده را به محض خوانده شدن ایمیل دریافت نمایند. این روش رایگان بوده و با تمامی سرویس‌های ایمیل نیز سازگار است.

سرویسی که اینکار را برای شما امکان‌پذیر می‌کند SpyPig نام دارد. این سرویس به محض اینکه ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرده و بخواند، پیغامی برای آگاهی شما می‌فرستد. این پیغام حاوی اطلاعات دیگری مانند IP گیرنده‌ی ایمیل و تعداد دقیق دفعاتی که او متن ایمیل شما را باز کرده و خوانده است نیز می‌باشد. استفاده از SpyPig بسیار آسان است. کافی است به این سایت مراجعه کرده و کارهای زیر را انجام دهید:

•قدم اول: ایمیل خود را در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (ایمیلی که می‌خواهید پیغام‌های مربوط به خوانده‌شدن ایمیل‌های ارسالی‌تان را در آن دریافت کنید).
    •قدم دوم: عنوانی برای پیغام‌هایی که از این سرویس دریافت خواهید کرد انتخاب کنید و در جعبه متنی مربوطه وارد نمایید (مثلاً بنویسید: «رسید دریافت ایمیل توسط آقای فلانی»)
    •قدم سوم: یک تصویر به دلخواه از بین تصاویر انتخاب کنید (پیشنهاد می‌شود تصویر خالی سفید را اتنخاب کنید تا گیرنده ایمیل شما، متوجه نشود که شما دارید از این سرویس استفاده می‌کنید)
    •قدم چهارم: حداکثر تعداد پیام‌های دریافتی را مشخص کنید (یعنی حداکثر چند دفعه می‌خواهید وقتی که ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرد برای شما پیغام فرستاده شود)
    •قدم پنجم: دکمه‌ی Click to Activate My SpyPig را بزنید.
    •قدم ششم: بعد از کلیک کردن، کمی صبر کنید تا شماره‌انداز شروع به شمارش معکوس کند. قبل از رسیدن آن به صفر، این تصویر را با drag & drop در صفحه متن ایمیل خود (که در پنجره‌ای دیگر در حال نوشتن آن هستید) بیاندازید.
    •قدم هفتم: ایمیل خود را به روش معمول خود ارسال کنید.

تمام شد. حالا به محض باز شدن ایمیل توسط گیرنده، پیغامی برای شما فرستاده می‌شود و می‌گوید که چند بار ایمیل مربوطه باز شده است و IP گیرنده چه بوده است. دفعه بعد که بخواهید از این سرویس استفاده بکنید هم باز باید همین قدم‌ها را تکرار کنید.
    فقط به یاد داشته باشید که حتماً ایمیلی که می‌فرستید باید HTML باشد (و نه متن ساده) و دریافت‌کننده نیز باید HTML فعال داشته باشد (که معمولاً همین‌طور هم هست).
    من چندین بار امتحانش کردم. بین ایمیل دانشگاه و یاهو جواب داد اما نمی دونم چرا یه خط در میون. یعنی دو سه بار نوتیفیکیشن اومد دو سه بار هم نه. بین جی میل و دانشگاه هم اصلاً جواب نداد. در ضمن پیغام درخواست رسید توسط فرستنده هم برای دریافت کننده نمیاره که خوبه. حداقل تو تستهای من اینطور بود.
    Never Say Never

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سایتی جالب برای ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hmort نمایش پست ها
    سلام
    چون همیشه این دغدغه خوانده شدن ایمیل ها توسط اساتید برای همه وجود داشته و دارد تا این متن را خواندم به یاد این پست افتادم و بعد از دو سال و نیم اونو زنده کردم. خودم با دو تا ایمیل امتحان کردم جواب داد . انشاء الله در مورد اساتید هم عمل کنه.

برای جلوگیری از تقلب علمی هم آدرس سایت منبع را اضافه کردم.

آدرس منبع : http://www.tafreevar.com/1389/02/01/...-actually-read

آدرس سایت: http://www.spypig.com/

چطور بفهمیم ایمیلی که فرستاده‌ایم توسط گیرنده باز شده است یا نه؟

۱۳۸۹/۰۲/۰۱
    حتماً برای شما هم پیش آمده است که ایمیلی را برای کسی فرستاده‌اید و گیرنده، به هر دلیلی، اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید ایمیلی از شما دریافت نکرده یا اینکه آن را باز نکرده و متن آن را نخوانده است و شما هم نمی‌توانید مطمئن باشید که او راست می‌گوید یا خیر. اما آیا ابزاری برای اطمینان شما وجود دارد یا خیر؟ بله! وجود دارد. اگر از کاربران Microsoft Outlook و Exchange Server باشید می‌توانید به راحتی در هنگام فرستادن ایمیل، بخواهید که رسیدی در هنگام باز شدن آن ایمیل برای اطلاع شما فرستاده شود. اما از آنجا که اکثر ما این روزها از ایمیل‌های تحت‌وب مثل Yahoo، Gmail، Hotmail و امثال آن استفاده می‌کنیم و این سرویس‌ها ویژگی فوق (مانند Microsoft Outlook) را ندارند، امروز می‌خواهیم روشی رایگان و ساده معرفی کنیم که کاربران ایمیل‌های تحت‌وب هم بتوانند «رسید» باز شدن ایمیل توسط گیرنده را به محض خوانده شدن ایمیل دریافت نمایند. این روش رایگان بوده و با تمامی سرویس‌های ایمیل نیز سازگار است.

سرویسی که اینکار را برای شما امکان‌پذیر می‌کند SpyPig نام دارد. این سرویس به محض اینکه ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرده و بخواند، پیغامی برای آگاهی شما می‌فرستد. این پیغام حاوی اطلاعات دیگری مانند IP گیرنده‌ی ایمیل و تعداد دقیق دفعاتی که او متن ایمیل شما را باز کرده و خوانده است نیز می‌باشد. استفاده از SpyPig بسیار آسان است. کافی است به این سایت مراجعه کرده و کارهای زیر را انجام دهید:

•قدم اول: ایمیل خود را در جعبه متنی مربوطه وارد کنید (ایمیلی که می‌خواهید پیغام‌های مربوط به خوانده‌شدن ایمیل‌های ارسالی‌تان را در آن دریافت کنید).
    •قدم دوم: عنوانی برای پیغام‌هایی که از این سرویس دریافت خواهید کرد انتخاب کنید و در جعبه متنی مربوطه وارد نمایید (مثلاً بنویسید: «رسید دریافت ایمیل توسط آقای فلانی»)
    •قدم سوم: یک تصویر به دلخواه از بین تصاویر انتخاب کنید (پیشنهاد می‌شود تصویر خالی سفید را اتنخاب کنید تا گیرنده ایمیل شما، متوجه نشود که شما دارید از این سرویس استفاده می‌کنید)
    •قدم چهارم: حداکثر تعداد پیام‌های دریافتی را مشخص کنید (یعنی حداکثر چند دفعه می‌خواهید وقتی که ایمیل شما را گیرنده‌ی آن باز کرد برای شما پیغام فرستاده شود)
    •قدم پنجم: دکمه‌ی Click to Activate My SpyPig را بزنید.
    •قدم ششم: بعد از کلیک کردن، کمی صبر کنید تا شماره‌انداز شروع به شمارش معکوس کند. قبل از رسیدن آن به صفر، این تصویر را با drag & drop در صفحه متن ایمیل خود (که در پنجره‌ای دیگر در حال نوشتن آن هستید) بیاندازید.
    •قدم هفتم: ایمیل خود را به روش معمول خود ارسال کنید.

تمام شد. حالا به محض باز شدن ایمیل توسط گیرنده، پیغامی برای شما فرستاده می‌شود و می‌گوید که چند بار ایمیل مربوطه باز شده است و IP گیرنده چه بوده است. دفعه بعد که بخواهید از این سرویس استفاده بکنید هم باز باید همین قدم‌ها را تکرار کنید.
    فقط به یاد داشته باشید که حتماً ایمیلی که می‌فرستید باید HTML باشد (و نه متن ساده) و دریافت‌کننده نیز باید HTML فعال داشته باشد (که معمولاً همین‌طور هم هست).
    من ایمیل outlook دارم چطور این قسمتو فعال کنم؟

به نظر من بهترین برنامه برای تاییدیه باز کردن ایمیل پلاگین Boomerang for Gmail است. همین طور که از اسمش معلومه فقط رو اکانت جیمیل باز میشه ولی به هر سرویس ایمیلی میتونید میل بزنید و اگه طرف ایمیلشو باز کرد تاییدشو بگیرید. برای نصبش کافیه وارد سایت http://www.boomeranggmail.com بشید و پلاگین را روی جیمیلتون نصب کنید.
    البته تاییدیه ارسال فقط یکی از قابلیت های این نرم افزاره ولی تنها قابلیت کاملا مجانیشه. قابلیت های دیگه ای هم مثل زمان بندی ارسال ایمیل داره که اگه برای بیشتر از 10 بار در ماه ازش استفاده کنید باید ماهی 5 دلار پول بدید.
    امیدوارم از این برنامه فوق العاده لذت ببرید. فقط ما رو هم دعا کنید که بتونیم به آرزومون برسیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ایمیل و دریافت تایید خوندن طرف و تغییر پس از ارسال

سلام از طریق یاهو ایمیلی رو فرستادم که نیاز به ادیت داره... امکانش هست الان از طریق این سایت ادیتش کنم یا حتما باید از خود سایتreadnotify فرستاده باشم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdireza نمایش پست ها
    من جواب نمی خوام حداقل ایمیل منو باز کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با mailtrack فرستادم فقط 3 تاشون باز کردن بقیه حتی زحمت باز کردن ایمیلم نکشیدن

ببخشید این mail track برنامه هست که باید نصب بشه?

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ردیابی ایمیل های ارسالی در فرآیند پذیرش

سلام دوستان
    من حدود دو سه هفته پیش تصمیم گرفتم افزونه yesware رو واسه جیمیل نصب کنم و ایمیل ها رو ترک کنم. اولش انگار خوب کار میکرد. اما الان حس میکنم که چندان قابل اعتماد نیست. نمونه ش همین دیشب بود که با این که ایمیلی که به استاد فرستاده بودم رو استاد باز کرده و جواب هم داده بود ولی این افزونه اصلا هیچ پیغامی مبنی بر خونده شدن ایمیل بهم نداد! می خواستم ببینم از دوستان کسی تجربه مشابه ای داره و اینکه آیا واقعا قابل اطمینان هستش؟ افزونه بهتر و یا روش بهتری برای ترک کردن ایمیل سراغ ندارید که مطمئن تر باشه؟
    پیشاپیش ممنونم
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
    ببخشید این mail track برنامه هست که باید نصب بشه?
    فقط تو gmail کار می کنه
    برای ایمیل دانشگاهی هم از این استفاده کن
    http://www.spypig.com/
    حقیقتاش من با gmail به استادا میل می زنم و نمی دونم این سایته درست کار کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود دو سه هفته پیش تصمیم گرفتم افزونه yesware رو واسه جیمیل نصب کنم و ایمیل ها رو ترک کنم. اولش انگار خوب کار میکرد. اما الان حس میکنم که چندان قابل اعتماد نیست. نمونه ش همین دیشب بود که با این که ایمیلی که به استاد فرستاده بودم رو استاد باز کرده و جواب هم داده بود ولی این افزونه اصلا هیچ پیغامی مبنی بر خونده شدن ایمیل بهم نداد! می خواستم ببینم از دوستان کسی تجربه مشابه ای داره و اینکه آیا واقعا قابل اطمینان هستش؟ افزونه بهتر و یا روش بهتری برای ترک کردن ایمیل سراغ ندارید که مطمئن تر باشه؟
    پیشاپیش ممنونم
    کلا هیچ برنامه Tracking وجود نداره که صد درصد جواب بده. یک سری برنامه های قدیمی تر مستقیما از ایمیل سرور مقصد درخواست رسید میکردند که بسادگی میشه فرستادن رسید را روی اکانت غیرفعال کرد. برنامه هایی نظیر yesware هم بر اساس لینک یا تصویر گرافیکی داخل ایمیل ردیابی میکنند که خیلی از ایمیل سرورهای مقصد بصورت default اصولا این گرافیک یا لینکها را داخل ایمیل load نمیکنند.

Junior Member ariahope آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering - shahed university

yesware نسبت به بقیه ترکرها بهتر عمل میکنه و برای من تا حالا یک الی دوبار فقط اشتباه کرده برای اینکه درصد خطاتون بره پایین میتونید مثل من عمل کنید من چندتا ترکر رو نصب کردم برای همین درصد خطام خیلی کم شده حداقل یکیشون درست کار میکنه همیشه.
    غم قفس به کنار ... آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ های بی سر و پاست ...

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ariahope نمایش پست ها
    yesware نسبت به بقیه ترکرها بهتر عمل میکنه و برای من تا حالا یک الی دوبار فقط اشتباه کرده برای اینکه درصد خطاتون بره پایین میتونید مثل من عمل کنید من چندتا ترکر رو نصب کردم برای همین درصد خطام خیلی کم شده حداقل یکیشون درست کار میکنه همیشه.
    سلام. متشکرم از پاسختون
    مشکل اینه که yesware انگار واسه من از کار افتاده کلا. من حتی با اکانت های ایمیل های خودم هم چک کردم که ببینم پیغام باز کردن میده یا نه. ولی اصلا پیغام نداد. فکر کنم نسخه free اون محدودیت داره. یه جا هم انگار توی سایتش دیدم که گفته بود بعد از یه تعداد ترکینگ در ماه دیگه تا ماه بعد ترکینگ واسه نسخه فری انجام نمیشه. واسه شما هم همین طوره؟ بعد میشه لطف کنید و اسم اون ترکر هایی که استفاده می کنید رو هم بگید؟
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips