صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 111

موضوع: درخواست پارتنر برای GMAT (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای خواندن GMAT

ضمن تشکر از blackrose و تاکید این نکته که OG بهترین منبع هست نظر من اینه که ابتدا یه مرور روی Manhattan داشته باشیم تا ذهنمون آماده بشه. اگه فکر می کنید خیلی ساده هست سریع مرورشو تموم می کنیم.
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

من با کتابی که گفتید موافق نیستم.چون کسی ار بچه ها نگفته که ازش استفاده کرده و مفید بوده و در آمارون هم جز کتابهای محبوب برای GMAT نیست.
    من هم همینطور ولی مشکل بعضی دوستان ازجمله 2009 عدم دسترسی به بعضی منابع است بنابراین باید یه زمانی رو فاهم کرد تا ببینیم چه کسانی به چه منابعی دسترسی دارند

به نظرم بهتر هست که آدم یک یا دو منبع مناسب را دو بار بخواند تا چند منبع را .
    با این نظر شما هم موافقم

شما امکان تهیه official guide verbal review را هم ندارید.یک کتاب بنفش رنگ هست.
    دسترسی به این کتاب زیاد سخت نیست ولی به نظر من خود فقط verbal نباشه بهتره.

برنامه ریزی هم مشترک برای همه نمی ه کرد.باید اول گروه های 2-3 نفره که همسو تر هستند تشکیل شود و هر گروه خودش برنامه ریزی کنه.
    سعی می کنیم گروه ها بزرگتر باشه اینجوری سیننرژی بیشتره و به مقیاس افراد کمتری درگیر برنامه ریزی خواهند بود.

نظر من اینه که ابتدا یه مرور روی Manhattan داشته باشیم تا ذهنمون آماده بشه.
    باهم با تاکید بر این نکته که OG بهترین منبع هست و با درنظر گرفتن اینکه تعداد منابع کمتر و منسجمتر بهتره من بیشتر نظرم رو همون OG است. چون من این کتاب رو الان دارم مطمئنم که ذهنمون رو می تونه آماده کنه.

من تسلیم :-\
    با OG موافقم فقط یه مورد کوچولو . کتابشو ندارم :-[ منتظر می شم ببینم 2009 شنبه چیکار می کنه.
    دریافت مدارک 2011/02/06
    دریافت از پست 2011/08/06

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid2010
    من تسلیم :-\
    با OG موافقم فقط یه مورد کوچولو . کتابشو ندارم :-[ منتظر می شم ببینم 2009 شنبه چیکار می کنه.
    خوب شما هم بیکار نشینید شماره آوند دانش رو اینجا گذاشتم
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...1446#msg141446
    شما هم تماس بگیرید. قطعا درخواست بیشتر به نفع اونا هم خواهد بود.
    پس منتظر شما و 2009 هستیم ببینیم چکار می کنید.
    البته mitran عزیز هنوز نظر نهایی خودشون رو اعلام نکردند.

Junior Member

من موافقم.ولی در این مورد که گروه خیلی بزرگ باشد نه.چون هماهنگی سخت می شود.باید منبع و وقت بچه ها با هم متناسب باشد.اگر 6-5 نفر هم باشد عیبی ندارد البته.برای شروع سریعتر هم من می توانم قسمت های اول را اسکن کنم و برای 2009 و کسانی که ندارند بفرستم تا کتاب به دستشون برسه.

امکانشو دارم که کتابو دانلود کنم فقط لطف کنید بگید چطوری
    دریافت مدارک 2011/02/06
    دریافت از پست 2011/08/06

من موافقم.
    ok, that's fine.
    ولی در این مورد که گروه خیلی بزرگ باشد نه.چون هماهنگی سخت می شود.باید منبع و وقت بچه ها با هم متناسب باشد.اگر 6-5 نفر هم باشد عیبی ندارد
    فعلا که من و شما و 2009 و ناهیدخانم به زور میشیم چهار بعدا اگه زیاد شدیم یه فکری براش می کنیم.

البته.برای شروع سریعتر هم من می توانم قسمت های اول را اسکن کنم و برای 2009 و کسانی که ندارند بفرستم تا کتاب به دستشون برسه.
    خیلی خوبه. اینو اگه بتونی تو Rapidshare بذارید و لینکشو بذارید اینجا تا بچه ها فعلا دانلود کنن می تونیم برنامه ریزی رو شروع کنیم.

چون شما کل کتاب دستتونه بهتر می تونید برنامه ریزی کنید منتظر نظراتتون هستیم

سلام دوستان
    خوبین ؟
    من هم می خوام با شما بخونم البته می خوام مهر امتحان بدم واسه بار اول که امکان بار دوم امتحان دادنش هم باشه
    اول هم می خوام قسمت ریاضی رو بخونم به دو دلیل
    دلیل اول اینه که سه تا امتحان دانشگاه تواین یک ماه دارم
    دلیل دوم هم اینکه که واسه وربال سطح خاصی از زبان به عنوان حداقل لازمه ، پرسیدم از دوستانی که امتحان دادن ،گفتن که وربال زبان نیست اما زبانت و دایره لغتت باید بالا باشه
    og11 رو دارم و از رو همین می خونم و تفاوت چندانی با دوازده نداره ،اگر تونستم 12 هم dl می کنم
    برنامه که گذاشتم روزی 50 سئوال ریاضی هست فعلا تا پایان امتحانات ترم دانشگاه
    اینطور هم خیالم از یه بخشش راحت می شه هم واسه وربال زدن دنبال لغت نمی گردم و مسائل منطقی رو مورد بررسی قرار می دم
    اما توصیه جدی:
    بخش سنتنس کررکشن مانهاتان خیلی خوبه چون دسته بندی کاملی داره ، دوستانی که خواستن وربال بخونن این کتاب رو از دست ندن
    اگر کسی برنامش مثل منه هماهنگ کنه
    یکی از کتابهای مرجع زبان ibt رو تو این یک ماه می خونم که مشکل لغت تا حدودی واسه وربال حل بشه
    به امید موفقیت همه شما
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

سلام
    نظر من در مورد برنامه ریزی:
    فعالیتهامونو بر پایه هفتگی قرار می دیم یعنی هر هفته یه مبحثی رو بخونیم و آخر هفته یه Analytical Writing تمرین می کنیم. برا همین پیشنهادم اینه که تو دو هفته اول Diagnostic Test (فصل اول کتاب 90 صفحه شامل 100 سوال) و AWA (فصل آخر کتاب رو بخونیم 70 صفحه) بعد از این تقریبا با تمام قسمتهای امتحان آشنا میشیم.
    از هفته سوم شروع کنیم به ادامه کتاب و هر هفته یه مبحثی رو بخونیم به همون ترتیبی که تو کتاب گفته:
    Math Review
    (حدود 40 صفحه فقط توضیح بدون سوال)
    Problem Solving
    110 صفحه شامل 230 پرسش و پاسخ
    Data Sufficiency
    90صفحه شامل 174 پرسش و پاسخ
    Reading Comprehension
    130 صفحه شامل 139 پرسش و پاسخ
    Critical Reasoning
    170صفحه شامل 124 پرسش و پاسخ
    Sentence Correction
    110 صفحه شامل 140 پرسش و پاسخ

بعد از 8 هفته کل کتاب رو خوندیم و 7 تا AW تمرین کردیم.
    به نظرم این یه برنامه فشرده است که حجم 840 صفحه ای کتاب تو 56 روز خونده میشه یعنی روزی تقریبا 17 صفحه و 17 سوال.

فقط زود نظر بدید تا این قافله رو راه بندازیم

Junior Member

من نمی توانم از سایت هایی مثل رپید شیر استفاده کنم و کتاب روش بگذارم .می تونم به آدرس ایمیل ارسال کنم.با برنامه تون هم مخالفم.نمی دونم چقدر خواندید که این برنامه را عملی می دانید.من بخش وربال را تا حد زیادی خواندم و تجربه من این هست که گاهی روزها فقط 8-10 صفحه می خواندم.چون خیلی لغت داشت و نیاز به تکرار زیاد دارد. از طرفی برنامه ای که دوره در آن لحاظ نشده باشد خیلی فایده ندارد.چون حجم لغات زیاد هست و باید مدام دوره شود تا فراموش نکنیم.من امروز یک کم روی برنامه فکر می کنم و هر چی به فکرم رسید می گم.فقط 2009 و خانم ناهید هنوز نگفتن که مایل به این شیوه هستند و آیا کتاب را می خواهند یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)