صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 111

موضوع: درخواست پارتنر برای GMAT (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای خواندن GMAT

ضمن تشکر از mitran فکر می کنم اگه بشه تمام کتابو با کیفیت بالا کپی کرد خیلی بهتر باشه.چون به هر حال اگر هم اسکن بشه باید خودم پرینتش بگیرم هزینم همو ن قدر می شه. نظر شما چیه؟
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

سلام به همگی دوستان
    مرسی از برنامه هایی که ارائه دادید.. من با توجه به اینکه هنوز هیچ منبعی در درسترس ندارم (به جر چند مورد کتابهای قدیمی که دانلود کردم) خواستم فردا برم سراغ کتاب ببینم کدام کتابها تو بازار پیدا می شه... شما که الان کتاب را دارید بهتر می تونید ایده بدید.
    برنامه: blackrose هم خیلی برای من مفید می تونه باشه، البته نظر mitran هم محترمه.... من چون خودم هنوز چیزی نخوندم به نظرم عالیه... ولی اگر خیلی زمانبر باشه خوب قطعا کمی برنامه کند تر پیش می ره، ولی با همه وجود می شه برنامه را یک کم Extend کرد نهایت 2 ماه بشه 3 ماه ;D ما هم به برنامه خودمون می رسیم.... mitran عزیز من براتون پ.خ دادم لطف می کنید.... همگی موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid2010
    ضمن تشکر از mitran فکر می کنم اگه بشه تمام کتابو با کیفیت بالا کپی کرد خیلی بهتر باشه.چون به هر حال اگر هم اسکن بشه باید خودم پرینتش بگیرم هزینم همو ن قدر می شه. نظر شما چیه؟
    ناهید خانوم من ایران نیستم و فقط امکان اسکن را دارم .Black rose شما کتاب رو دارید ؟می توانید کپی تهیه کنید؟

سلام
    ممنون از اظهارنظرهاتون.

من نمی توانم از سایت هایی مثل رپید شیر استفاده کنم و کتاب روش بگذارم .
    تو همین سایت هم می تونید upload کنید. تو قسمت پاسخ دادن "انتخابهای اختیاری بیشتر" تو پایین صفحه ای که توش تایپ می کنید قرار گرفته. رو browse کلیک کنید و فایلتون رو به پیوست کنید. اینکار از ایمیل بهتر و بعدا هم اگه کسی خواست ملحق بشه می تونه تا قبل از تهیه کتاب از فایلهای شما استفاده کنه

با برنامه تون هم مخالفم.نمی دونم چقدر خواندید که این برنامه را عملی می دانید.
    این برنامه عملی هست ولی به سختی. برای اینکه همه به ددلاینشون برسند این رو پیشنهاد دادم. این یه proposal ئه که تو فشرده ترین حالتش بیان شده و میشه به راحتی تو زمان دلخواه extend ئش کرد.

و تجربه من این هست که گاهی روزها فقط 8-10 صفحه می خواندم.
    چند ساعت مطالعه در روز؟؟؟؟

از طرفی برنامه ای که دوره در آن لحاظ نشده باشد خیلی فایده ندارد.
    دقیقا. ولی من بیشتر هدفم این بود که کتاب زود تموم شه و دوباره مرور بشه. :

چون حجم لغات زیاد هست و باید مدام دوره شود تا فراموش نکنیم.
    من تصورم اینه که تمام لغتایی که تو قسمت وربال به کار رفته نیازی به حفظ کردن نداره. اینو باید بازم از متخصصین بپرسم.

فقط 2009 و خانم ناهید هنوز نگفتن که مایل به این شیوه هستند
    ناهید خانم لطفا شما هم با توجه با تعداد صفحات و پرسش ها که تو پست قبلی گفتم نظرتون رو بگید.

ضمن تشکر از mitran فکر می کنم اگه بشه تمام کتابو با کیفیت بالا کپی کرد خیلی بهتر باشه.چون به هر حال اگر هم اسکن بشه باید خودم پرینتش بگیرم هزینم همو ن قدر می شه. نظر شما چیه
    قرار نیست که کل کتاب اسکن بشه بلکه اینکار mitran فقط جهت رفع نیاز موقت شماست. شما حتما به کتاب نیاز دارید.

Black rose شما کتاب رو دارید ؟می توانید کپی تهیه کنید؟
    مشکلی نیست من می تونم براتون کپی تهیه کنم ولی به نظر من بازم صبر کنید ببینید آوند دانش چی به شما میگه. اگه بتونید کتاب رو تهیه کنید هزینه اش از 850 صفحه کپی هم کمتر میشه و اصلا هم با کپی قابل قیاس نیست پس صبر می کنیم. تا 6 خرداد بهتون مهلت دادیم ;D
    البته اینم بگم که من فقط آخر هفته ها میام تهران و دسترسی من به شماها ممکنه یکم دیر بشه البته با فرض اینکه همه شما تهران باشید. ولی اگه راه دیگه ای نباشه همون روش کپی رو انتخاب می کنیم.

پس در نهایت منتظر آوند دانش، لایحه mitran و نظر ناهید خانم می مونیم

Junior Member

ببینید تست های اول را بهتر است الان نزنیم.برای آشنایی می توانیم نمونه سوالهای هر بخش را نگاهی بیاندازیم و تست ها را چون کلی و مشابه امتحان هستند بعد مطالعه کامل بزنیم.بخش writing را هم من ترجیح می دهم کم کم همراه با مطالع سایر بخش ها جلو ببرم و یک دفعه وقت مثلا یک هفته ای روش نگذارم.بقیه را به ترتیب کتاب می خوانم.با برنامه دو ماهه موافقم. منتها با برنامه ریزی یک دفعه ای مناسب نیست.بهتر است شروع کنیم تا دید به دست بیاوریم.بخش ریاضی خیلی سریع پیش می رود و به راحتی روزی 50 تا سوال هم می توان حل کرد اما بخش های دیگر این گونه نیستند و زمان بیشتری می خواهند. برای من شخصا دوره همزمان خیلی بهتر جواب می دهد.روزی نیم ساعت یا یک ساعت را ترجیح می دهم دوره کنم.فکر کنم برنامه کلی نوشته شود و بعد هر کس آن را مطابق شرایط خودش تغییر دهد و اجرا کنیم.امیدوارم دوستان زودتر کتاب را پیدا کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mitran
    ببینید تست های اول را بهتر است الان نزنیم.برای آشنایی می توانیم نمونه سوالهای هر بخش را نگاهی بیاندازیم و تست ها را چون کلی و مشابه امتحان هستند بعد مطالعه کامل بزنیم.بخش writing را هم من ترجیح می دهم کم کم همراه با مطالع سایر بخش ها جلو ببرم و یک دفعه وقت مثلا یک هفته ای روش نگذارم.بقیه را به ترتیب کتاب می خوانم.با برنامه دو ماهه موافقم. منتها با برنامه ریزی یک دفعه ای مناسب نیست.بهتر است شروع کنیم تا دید به دست بیاوریم.بخش ریاضی خیلی سریع پیش می رود و به راحتی روزی 50 تا سوال هم می توان حل کرد اما بخش های دیگر این گونه نیستند و زمان بیشتری می خواهند. برای من شخصا دوره همزمان خیلی بهتر جواب می دهد.روزی نیم ساعت یا یک ساعت را ترجیح می دهم دوره کنم.فکر کنم برنامه کلی نوشته شود و بعد هر کس آن را مطابق شرایط خودش تغییر دهد و اجرا کنیم.امیدوارم دوستان زودتر کتاب را پیدا کنند
    کاش لایحه تفصیلی می دادید ;D منظورم اینه که با جزئیات بیشتر و اینکه بگبد هفته اول فلان هفته دوم بهمان....
    بخش AWA رو اگه اول فشرده بخونیم می تونیم کم کم همراه با مطالعه سایر بخشها تمرین کنیم (که مرور هم میشه). شما که با برنامه دوماهه موافقید طرح منم همون دو ماهه میشه که گفتید امکان پذیر نیست
    بازم میگم این طرح پیشنهادی من یه base ئه و می تونیم تو جاهایی که می بینیم سرعتمون بیشتره زمان رو save کنیم برا بخشهای سختر. اینکه بیایم دقیق حساب کنبم هر بخش چقدر زمان می بره معقول نیست. هر کی با توجه با نقاط ضعف و قوتش می تونه یه جاهایی رو سریعتر پیش ببره و برای جاهای سخت تر زمان رو ذخیره کنه طوری که از برنامه اصلی عقب نمونه.
    کسی هم اگه خواست تو همون روز مرور کنه باید بیشتر زحمت بکشه و یه زمان بیشتری رو برای دوره بذاره

به نظر من برنامه ی target باید برا همه یکی باشه تا شرایط Partnership فراهم بشه حالا اگه کسی خواست بیشتر کار کنه اشکال نداره ولی نباید از برنامه اصلی عقب بمونه.

Junior Member

برنامه متناسب برای خودم(یعنی اگر همه بخواهیم استفاده کنیم تغییراتی که برای همه مناسب شود اعمال می کنیم)
    فصل های 4و5و6 (دو هفته)
    فصل 7 دو هفته
    فصل 8 دو هفته
    فصل 9 یک هفته
    تست های کامل یک هفته
    writing i را هم همزمان در این 8 هفته بخوانیم و تمرین کنیم.
    تا 6 صبر کنیم تا بچه ها کتاب بخرند و بعد بر مبنای کتاب آن ها هم نظرشان را بگویند

خیلی سخت هست دو ماهه.امیدوارم شدنی باشد.

من الان با انتشارات "آوند دانش" تماس گرفتم.گفتن باید درخواستتو ایمیل کنی تا بعدا بریم ببینیم تو انبار داریم یا نه. فکر می کنم اگه 2009 لطف کنه حضوری بره انتشارات بهتر باشه چون ممکنه ده سه روز طول بکشه جواب بدن شایدم اصلا ندن :-[ با ذکر این نکته که من شیراز هستم
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

سلام...
    راستش من فرم آنلاین شرکت آوند را هفته پیش پر کردم و اصلا خبری ازشون نیست تا حالا..... تماس هم که گرفتم، (راست یا دروغ نمی دونم) گفتند: 8 تا 10 روز دیگه بسته های انبار باز می شه و معلوم می شه که چه کتاب هایی هنوز هست!!!!! گفت 10 روز دیگه تماس بگیرم..... حالا با این اوصاف به نظر شما که هر دو کتاب را دیدید من برم همون چاپ 11 را تهیه کنم، یا نه برای همین چاپ 12 منتظر بشم؟! البته دیگه بعد از 15-20 روز دیگه معلوم نیست به چه قیمتی می خوان بفروشن؟ یا فعلا با اسکن شده کتاب ها پیش بریم تا آوند جواب درست حسابی بده؟! نظر دوستان ؟!
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

سلام
    منم مي خوام با برنامه شما پيش برم.به نظرم برنامه blackrose براي شروع برنامه خوبيه.مي تونيم بعدا راجع بهش تجديدنظركنيم. من كتاب OG رو دارم. هر وقت همه منابع رو تهيه كنند براي شروع آمادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)