صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 111

موضوع: درخواست پارتنر برای GMAT (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای خواندن GMAT

ظاهرا مشکل تهیه منبع خیلی حاد شده. به نظر من اگه mitran عزیز بتونه با اسکن فعلا نیاز بچه ها رو تامین کنه خیلی عالیه. به نظر من اگه این برنامه زیاد هم رو زمین بخوابه حرارتش رو از دست می ده. باید زود شروع کرد.

to mitran:
    1) منتظر اعلام آمادگی شما هستیم که آیا می تونید با اسکن کتاب و Upload اون تو همین فروم فعلا برنامه رو support کنی؟؟؟

To nahid2010:
    اگه Mitaran زحمت اسکن رو کشید به نظر من اسکن از کپی برای شما بهتره یعنی دسترسیش راحتت تر و سریعتره. لازم نیست اینا رو پرینت کنی از روی PC بخونید این کار باعث میشه با CAT بودن GMAT هم عادت داشته باشید

To Mery:
    شما می خوایید برای کی آماده بشید؟ آیا OG شما 12th edition ئه؟

To all:
    با فرض اینکه mitran عزیز فعلا بزرگواری کنه و با اسکن کتاب ما رو ساپورت کنه نظرات نهایی تون رو در مورد برنامه ها بدید. (مباحث، تعداد صفحات تعداد سوالات رو تو پستای قبلی گفتم با توجه به همونا نظر بدید)

نظر من در مورد برنامه mitran اینکه اگه تستهای تشخیصی (Diagnostic Test) رو اول بزنیم بهتره چون رسالت این تستا اینکه که متوجه شیم تو کدوم قسمتا نیاز به کار بیشتری داریم. برنامه من و ایشون تفاوتی آنچنانی با هم نداره و هر دو موافقیم که طبق کتاب پیش بریم و AW رو هم به مرور تمرین کنیم.
    در مورد برنامه خودم هم نظرم اینه که یه کم Extend بشه. مثالا به جای هر هفته 10 روزی در نظر بگیریم خوبه. و ضمن خوندن تا می تونیم زمان رو save کنیم.

حالا همه شما هم نظرات نهاییتون رو بگید یعنی هر تجدید نظری که فکر می کنید لازمه و می خوایید بعدن بگید الان بگید کم کم داره یه هفته میشه و ما هنوز هیچ کاری نکردیم >

این جور که پیش می ره این کتاب حالا حالاها دست ما نمی رسه.
    دست Mitran عزیز رو می بوسه که زحمت اسکن رو بکشه تا وقتی تکلیف کتاب مشخص بشه (امیدوارم زیاد طول نکشه )
    در مورد برنامه ریزی هم با نظر blackrose موافقم.هر وقت اسکن دستمون برسه آماده ایم.
    در صورت نیاز : hajizadeh.nahid@gmail.com
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

Junior Member

من ميخوام مهرماه امتحان بدم. در ضمن OG من ويرايش دوازدهه

سلام دوستان
    یک خبر خوش! من امروز از سایت آوند دانش ایمیل داشتم....... در واقع پیش فاکتور خرید آنلاین چاپ 12 کتاب جی مت بود....... من هم همین الان رفتم هزینه را واریز کردم...... تماس گرفتم گفتن خودشون برای تحویل کتاب تماس می گیرند..... ظاهرا تو انبار وجود داره..... هر کس کتاب را می خواد سریعا فرم آنلاین را پر کنه، در ضمن با همون قیمت نمایشگاه پیش فاکتور صادر کردند...... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

سلام.بچه ها من 8.5 ساعت با شما اختلاف زمانی دارم و به همین دلیل دیر جواب می دهم.شرمنده.من آمادگی اسکن را دارم اما کار 2009 که راه افتاده گویا.ناهید خانوم شما هم درخواست دادید؟من تا دوشنبه صبر می کنم.اگر کار هر کدومتون جور نشد اطلاع بدهید که اسکن را شروع کنم.

mitran عزیز ، فکر می کنم اسکن رو شروع کنید بهتر باشه. چون اگر هم کتاب موجود باشه چون من شهرستانم دیر به دستم می رسه و عقب می مونم.
    پیشاپیش از لطفت ممنونم
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

Junior Member

شنبه و یکشنبه و دوشنبه تعطیل هست.من سه شنبه شروع می کنم.فصل math reviwe خوبه برای شروع ؟احتمالا دیگه بعدش کتاب هم به دستتون می رسه.

سلام دوستان
    ما که پول را واریز کردیم، ولی این جور که به نظر می یاد حالا، حالا از کتاب خبری نیست، معلوم نیست کی کتاب را تحویل می دن..... گفتن باید صبر کنم تا انبار تحویل داده بشه و کتاب ها پخش بشه.... نمی دونم واقعا چقدر طول می کشه.... شاید 10 روز یا بیشتر!!!! حالا نظر دوستان چیه؟ می خواین شما ها آهسته بخونید تا ما هم کتاب گیرمون بیاد بتونم بخونیم و به شما برسیم.
    Life salutes you when you make others happy

سلام دوستان
    خوبین؟
    به نظرم بهتره اول وربال بخونین چون ریاضیش خیلی راحت هست همزمان با وربال هم می شه ریاضی خود روزی تا 50 سئوالش کمتر از یک ساعت وقت می بره ریاضی البته
    من هم وربال 11 رو دارم حجمش هم خیلی کمه می تونم واسه دوستان میل کنم اگر میلشون رو بدن البته وربال من با پاسخ تشریح هست تو نت عموملا پاسخ تستیش هست
    البته خود دانید مشکل ایرانی ها هم وربال هست
    من تا 28 این ماه امتحان دارم ،اما بازم دست و پا شیکسته هر چی بتونم می خونم که عقب نیفتم یه بزنامه واسه تقویت لغت هم بزارین یا واسه تافل خوندن چون واسه وربال خوندن زبان عالی می خواد درسته که امتحان استدلال منتقی هست اما من نیگاه کردم کلمات زیادی داشت با اینکه من لیست کلمات جی مت رو هم خونده بودم باز واسم راحت نبود باید لغت اکادمیک یاد بگیریم بیشتر
    التبه منم می دونم مثل جی ار دی نیست بااین حال متن سئولات هم راحت نیست شایدم من خیلی ضعیفم ;D
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

2009 و ناهید عزیز من تا سه هفته آینده هر چی برنامه هفتگی بود را اسکن می کنم و ایمیل می کنم براتون.نگران نباشید.برنامه هفته را math review قرار دهیم خوب هست؟من سه شنبه اسکن را شروع می کنم.
    بچه ها این رو دیدید؟
    http://www.esnips.com/_t_/gmat?q=gmat

می توانید از این جا OG 11 را دانلود کنید.فکر می کنید کارتون رو راه بیاندازد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)