صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 111

موضوع: درخواست پارتنر برای GMAT (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای خواندن GMAT

2009 و ناهید من براتون 20 صفحه فرستادم.می دونم کیفیتش جالب نیست اما فکر می کنید بتونیم با همین شروع کنیم یا همچنان صبر می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mitran
    2009 و ناهید من براتون 20 صفحه فرستادم.می دونم کیفیتش جالب نیست اما فکر می کنید بتونیم با همین شروع کنیم یا همچنان صبر می کنید؟
    سلام
    مرسی از لطف شما... فکر می کنم همین برای شروع خوبه... ان شا الله من از فردا شروع می کنم... می تونیم با هم رفع اشکال کنیم... دست شما هم درد نکنه. البته نمی دونم برای این تعداد صفحه چقدر وقت لازمه... فعلا شروع کنیم تا ببینیم نتیجه زمانی چی می شه.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام
    مرسی از لطف شما... فکر می کنم همین برای شروع خوبه... ان شا الله من از فردا شروع می کنم... می تونیم با هم رفع اشکال کنیم... دست شما هم درد نکنه. البته نمی دونم برای این تعداد صفحه چقدر وقت لازمه... فعلا شروع کنیم تا ببینیم نتیجه زمانی چی می شه.
    خواهش می کنم. من هفته ای 40 صفحه امکان اسکن رایگان دارم.20 صفحه دیگر هم براتون این هفته می فرستم.

ممنونم mitran عزیز
    با 2009 موافقم و شروع می کنم به خوندن
    همگی موفق باشیم ;D
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb
    اونهایی که امتحان دادن که نظرشون این بود که به جای بقیه کتابها ogرو چند بار بخونین
    gmat رو باید فقط و فقط تمرین کرد ..
    تمرین و زدن تست های زیاد ..
    OG از اونجایی که خیلی به سوالات نزدیکتره و استاندارده مثلآ اهمیت بیشتری داره .. اما زدن بیشتر از دو بار حتی یه بارش زیاد دیگه چیزی بهتون اضافه نمی کنه ... کتابای gmat خیلی زیادن ... مطمئنآ زدن کتابای 3 تا ناشر معروف زیاد جزء بقیه کتابا به حساب نمی آد ...
    حتمآ این دوستان منظورشون از بقیه کتابای چیزایی مثل cliff , ... بوده ...
    نه کتابای kaplan , princeton ...
    در هر صورت من تجربه خودم رو گفتم ...
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    gmat رو باید فقط و فقط تمرین کرد ..
    تمرین و زدن تست های زیاد ..
    OG از اونجایی که خیلی به سوالات نزدیکتره و استاندارده مثلآ اهمیت بیشتری داره .. اما زدن بیشتر از دو بار حتی یه بارش زیاد دیگه چیزی بهتون اضافه نمی کنه ... کتابای gmat خیلی زیادن ... مطمئنآ زدن کتابای 3 تا ناشر معروف زیاد جزء بقیه کتابا به حساب نمی آد ...
    حتمآ این دوستان منظورشون از بقیه کتابای چیزایی مثل cliff , ... بوده ...
    نه کتابای kaplan , princeton ...
    در هر صورت من تجربه خودم رو گفتم ...
    موفق باشید
    سلام
    حسین جان ممنون از نظراتات.
    ولی کاش فرصت داشتی یه برنامه مدون پیشنهاد بدی مثلا 1 ماه فلان کتاب چند هفته فلان کتاب و به ترتیب اولویت.

البته اینم بگم بچه ها اینجا روی OG بیشترتوافق دارند چون با توجه به اینکه به زودی می خوان امتحان بدند فرصت مطالعه بقیه کتابا رو ندارند و این اولین و نزدیکترین کتاب به امتحانه که باید خونده بشه.

ولی خوبه تو این 4 صفحه تاپیک یه برنامه پیشنهادی (که مدت زمان مطالعه اش هم پیشنهادی باشه) از یه کارشناس داشته باشیم

منتظر پیشنهادتون هستیم.

Junior Member

چقدر اینجا ساکت شده. من سری دوم رو فرستادم.گرفتید؟ می خوام فصل چدید رو شروع کنم .چه فصلی باشه؟شما ها اصلا یادتونه قرار بود برنامه ریزی بشه؟قرار بود درس بخوانیم؟

چقدر اینجا ساکت شده. من سری دوم رو فرستادم.گرفتید؟ می خوام فصل چدید رو شروع کنم .چه فصلی باشه؟شما ها اصلا یادتونه قرار بود برنامه ریزی بشه؟قرار بود درس بخوانیم؟
    سلام
    شرمنده!! من سری جدیدی دریافت نکردم!!! ولی با انتشارات تماس گرفتم گفتند ان شا الله تا آخر هفته تماس می گیرند برای تحویل کتاب.... حالا ببینم چی می شه... شما به خوندن ادامه بدین من به محض اینکه کتاب برسه یه برنامه ریزی می کنم و خبر می دم.... همگی موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام

من همونطور که پیشنهاد دادم نظرم اینه که هر کسی برای خودش بخونه و زیاد روی برنامه های همدیگه پیش نرین ...
    برای اینکه خیلی نقاط قوت و ضعفتون با هم متفاوته و نمی شه با هم پیش رفت ... هر کسی برای خودش بخونه و اینجا رفع اشکال کنین خیلی بهتر و منطقی تره ...

کسی می تونه تست های جدیدی رو که توی 12 اومده و توی 11 نیست رو شناسایی کنه و بذاره تا بقیه هم استفاده کنن ؟!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    سلام
    شرمنده!! من سری جدیدی دریافت نکردم!!! ولی با انتشارات تماس گرفتم گفتند ان شا الله تا آخر هفته تماس می گیرند برای تحویل کتاب.... حالا ببینم چی می شه... شما به خوندن ادامه بدین من به محض اینکه کتاب برسه یه برنامه ریزی می کنم و خبر می دم.... همگی موفق باشید.
    الان فلشم همراهم نیست فردا که برم دانشگاه دوباره می فرستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    سلام

من همونطور که پیشنهاد دادم نظرم اینه که هر کسی برای خودش بخونه و زیاد روی برنامه های همدیگه پیش نرین ...
    برای اینکه خیلی نقاط قوت و ضعفتون با هم متفاوته و نمی شه با هم پیش رفت ... هر کسی برای خودش بخونه و اینجا رفع اشکال کنین خیلی بهتر و منطقی تره ...

کسی می تونه تست های جدیدی رو که توی 12 اومده و توی 11 نیست رو شناسایی کنه و بذاره تا بقیه هم استفاده کنن ؟!؟

خوب من دارم طبق برنامه خودم می خوانم و ÷یش می رم چون وقتم احتمالا کمتر از بقیه هست ولی تا بقیه نخوانند که رفع اشکال نمی شه کرد.اراستی شما از خواندتن کا÷لان راضی هستید؟به نظرم خیلی سخت تر از OG هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)