صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 111

موضوع: درخواست پارتنر برای GMAT (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای خواندن GMAT

سلام مرسی از لطف همگی مخصوصا mitran عزیز. دیگه نیازی نیست فایل را برای من بفرستید... دست شما درد نکنه.
    امروز کتاب به دستم رسید.
    البته فردا کلی کار اداری دارم ولی سعی می کنم یک بررسی کلی انجام بدم و یه برنامه بریزم.... ان شا الله پیوسته بخونیم... همگی موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mitran
    الان فلشم همراهم نیست فردا که برم دانشگاه دوباره می فرستم
    خوب من دارم طبق برنامه خودم می خوانم و ÷یش می رم چون وقتم احتمالا کمتر از بقیه هست ولی تا بقیه نخوانند که رفع اشکال نمی شه کرد.اراستی شما از خواندتن کا÷لان راضی هستید؟به نظرم خیلی سخت تر از OG هست.
    اگه بتونین برای من بفرستید خوب می شه .. انگار 2009 کارش حل شد ... !

بله کاپلان ها خیلی خوب هستند ... OG حکم کتابای سنجش رو داره ، خوبه تست های کنکور رو بزنی اما معمولآ سطح زیاد سختی نداره که اگه اون رو خوب بزنین خیالتون راحت باشه که مسلط هستید ... کاپلان که بعضی مسائلش خیلی سختتره ... هر چی با مسائل سختتر تمرین کنید سر امتحان آماده تر هستید ...

سلام
    من کتاب را یک بررسی کلی کردم... تصمیم گرفتم از ابتدا شروع به خواندن کتاب کنم... ببینم سرعت پیشرفت چطوره! می تونیم با هم رفع اشکال کنیم... الان کمی کارهای فوق العاده هم پیش اومده... تا آخر هفته تا هرجا پیش رفتم خبر می دم... ان شا الله همگی دوستان موفق باشند.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

سلام
    بچه ها من امسال اپلای کردم بدون GMAT ولی نتیجه نگرفتم. میخوام مهر GMAT بدم. ولی تنهایی نمی تونم درس بخونم. لطفا اگه گروه تشکیل دادین و با هم میخونید به منم خبر بدید. چه جوری؟ چند نفری و کجا؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام بچه ها ...
    من امروز توی نت خوندم که سوال های og 12 با og 11 خیلی فرق می کنه .. حداقل توی کتاب reviewش که اینطوریه ...
    کسی این og 12 رو گرفته به من برسونه !؟ ..
    من یه ماه دیگه امتحان دارم استانبول ...

بعد از امتحانم اگه کسی کتابی می خواد باهام هماهنگ کنه تا بهش بدم ..

این 12 رو اگه کسی داره بهم بگه ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

bbb جان .. سوالت رو با تاپیک یه چکی بکن .. !
    البته قبول دارم که OG 12 هم با تاپیک همخوانی نداره اما دیگه خیلی وقته ازش گذشته و نمی شد دیگه کاریش کرد ! ... اگه تایپکی برای رفع اشکال gmat نیست .. درستش کن !

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان.
    من حدود مهر یا ابان میخوام این امتحان رو بدم. بسیار هم مشتاق هستم برای خوندن به صورت گروهی کار بشه. البته من تقریبا تمام وقت میخوام رو @GM وقت بذارم....اگه کسی پایس به من بگه

Junior Member

سلام دوست عزیز. من محمدرضا هستم و تقریبا توی همون زمان ها که شما می خوای آزمون بدی قصد دارم آزمون بدم. خیلی هم مشتاقم که بتونیم توی برنامه ریزی و مطالعه و رفع اشکال و هماهنگی برای خروج و ... به هم کمک کنیم. نظر شما چیه؟

منم مهر یا آبان امتحان می دم ، انشاالله امارات ، منم یه پایه جدید ، واسه رایتینگ باید گروهی کار کنیم شاید بقیه قسمتها روبشه فردی خود ،من یه تاپیک واسه رفع اشکال هم درست کردم اگر اشکالی داشتین بپرسین دوستان کمک می کنن
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

من برای دسامبر 2011 برای آزمون جی مت میخوام آماده بشم ، از دوستان اگه کسی هست که میخواد هماهنگ بشیم به من خبر بده...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)