صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: دوره پست داک در استرالیا

Junior Member

پیش فرض دوره پست داک در استرالیا

دوستان
    كسي براي دوره پست داك در استراليا اقدام كرده؟
    لطفا تجربياتتان را اينجا بيان كنيد

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دوره پست داک در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    دوستان
    كسي براي دوره پست داك در استراليا اقدام كرده؟
    لطفا تجربياتتان را اينجا بيان كنيد
    برای دوره پست داک در استرالیا یا باید دانشجوی خودشون باشین یا اینکه یک رزومه واقعا خارق العاده داشته باشین...معدل لیسانسو ارشد و دکتری رو کلا بزارین کنار...تعداد مقالات و کیفیت ژورنال ها حرف اول و آخر رو میزنه...تعداد سایتنشن های مقالاتت و های-ایندکس ها خیلی مهمه....کلا اگه بالای 20 تا مقاله تاپ در ژورنال های خوب رشته خودتون و ترجیحا و شاید الزاما 10 تا از اونا اسم اول دارین دست به کار شین و استاد پیدا کنید..کلا باید یک ساینتیس و ریسرچر به معنای واقعی باشین!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    برای دوره پست داک در استرالیا یا باید دانشجوی خودشون باشین یا اینکه یک رزومه واقعا خارق العاده داشته باشین...معدل لیسانسو ارشد و دکتری رو کلا بزارین کنار...تعداد مقالات و کیفیت ژورنال ها حرف اول و آخر رو میزنه...تعداد سایتنشن های مقالاتت و های-ایندکس ها خیلی مهمه....کلا اگه بالای 20 تا مقاله تاپ در ژورنال های خوب رشته خودتون و ترجیحا و شاید الزاما 10 تا از اونا اسم اول دارین دست به کار شین و استاد پیدا کنید..کلا باید یک ساینتیس و ریسرچر به معنای واقعی باشین!
    سلام
    ممنون از اطلاعاتتون. ميشه منبع اطلاعاتتون رو هم بدين؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاعاتتون. ميشه منبع اطلاعاتتون رو هم بدين؟
    خودم به طور مستقیم در گیر این قضیه بودم و اونایی رو هم که پست داک هستن الان رو باهاشون در ارتباطم
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

خودم به طور مستقیم در گیر این قضیه بودم و اونایی رو هم که پست داک هستن الان رو باهاشون در ارتباطم
    شما خودتون از جای دیگه پست داک گرفتین؟ ميشه يكي از كسايي كه ميشناسين و دارن تو استراليا پست داک ميخونن معرفي كنيد؟ با تشكر

ApplyAbroad Veteran

تا اون جایی که من اطلاع دارم .... فوق دکترا در استرالیا از نظر مالی نسبتن بسیار خوب هستش (در مقایسه با کانادا و آمریکا .... تنها جایی که دیدم بهتر هست سویس بود!) در نتیجه رقابت بسیار شدیدی هست برای این موقعیت ها ..... و در نتیجه برنده شدن خیلی سخت ..... مهمترین عامل برای برنده شدن داشتن رزومه عالی خوب و کار کردن با آدم های سرشناس در رشته خودتون هست ..... خیلی مهم هست که در این دوره شما از خودتون خلاقیت نشون بدین و بتونید کار علمی خوب با کیفیت سطح بالا انجام بدید... دومین مورد هم داشتن تا کمی پارتی هست ..... بدین معنی که اگر دو نفر دارای شرایط برابر باشن .... از همه لحاظ اولویت هر مجموعه ای با افرادی هست که اونجا بودن .... و کمتر به غریبه ها این موقعیت ها تخصیص داده میشه .... البته من خودم جدیدن شاهد یه موقعیت فوق دکترا بودم که به یه شخص از دانشگاه دیگه داده شد .... اما واقعن دارای رزومه عالی بود .... ولی در کل اغلب فوق دکتراها در مجموعه ما از خود مجموعه جذب شدن .... این یه قانون کلی نیست .... داشتن رزومه عالی یه قانون کلی هست .....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    تا اون جایی که من اطلاع دارم .... فوق دکترا در استرالیا از نظر مالی نسبتن بسیار خوب هستش (در مقایسه با کانادا و آمریکا .... تنها جایی که دیدم بهتر هست سویس بود!) در نتیجه رقابت بسیار شدیدی هست برای این موقعیت ها ..... و در نتیجه برنده شدن خیلی سخت ..... مهمترین عامل برای برنده شدن داشتن رزومه عالی خوب و کار کردن با آدم های سرشناس در رشته خودتون هست ..... خیلی مهم هست که در این دوره شما از خودتون خلاقیت نشون بدین و بتونید کار علمی خوب با کیفیت سطح بالا انجام بدید... دومین مورد هم داشتن تا کمی پارتی هست ..... بدین معنی که اگر دو نفر دارای شرایط برابر باشن .... از همه لحاظ اولویت هر مجموعه ای با افرادی هست که اونجا بودن .... و کمتر به غریبه ها این موقعیت ها تخصیص داده میشه .... البته من خودم جدیدن شاهد یه موقعیت فوق دکترا بودم که به یه شخص از دانشگاه دیگه داده شد .... اما واقعن دارای رزومه عالی بود .... ولی در کل اغلب فوق دکتراها در مجموعه ما از خود مجموعه جذب شدن .... این یه قانون کلی نیست .... داشتن رزومه عالی یه قانون کلی هست .....
    مانی جان..یکی از دوستای خودم که دکتراشو تازه ایران گرفته الان تونسته از یکی از دانشگاه های استرالیا موقعیت پست داک بگیره هیچ ارتباط و پارتی هم در استرالیا نداشته فقط رزومش 30-40 مقاله خیلی عالی داشته! اینجا اگه واقعا ببینن که کار ریسرچت قویه مطمئنا جذبت میکنن
    ویرایش توسط mani2541 : July 19th, 2014 در ساعت 01:29 PM

ApplyAbroad Veteran

مانی جان..یکی از دوستای خودم که دکتراشو تازه ایران گرفته الان تونسته از یکی از دانشگاه های استرالیا موقعیت پست داک بگیره هیچ ارتباط و پارتی هم در استرالیا نداشته فقط رزومش 30-40 مقاله خیلی عالی داشته! اینجا اگه واقعا ببینن که کار ریسرچت قویه مطمئنا جذبت میکنن
    من هم در نوشتم گفتم که رزومه حرف اول رو میزنه ... هر چقدر فوی تر شانس شما بیشتر ... حتی من مثال زنده هم زدم ... اما بین دو نفر که رزومه برابری دارن ... اونی شانس بیشتری داره که پارتی داره ... از قضا این مورد رو هم دیدم ... پارتی به معنای این که شما شانس اینو دارین قبل از روز مصاحبه شما این شانسو دارید که با مسیول اصلی گفتگو کنید یا افراد کمیته بررسی رو می شناسید و میدونید که چه چیزهایی براشون مهم هست .... وگرنه منظور من نوع پارتی که در کشور خودمون رایج هست اصلن نبود.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

ببخشید یک سوال برام پیش اومده..ایا واقعا امکانش هست یه دانشجوی دکترا بیست تامقاله داشته باشه؟..از نظر من برای داشتن بیست تا مقاله باید یه پنج سالی حداقل بعد از دوره دکترا تلاش کرد..

سلام
    میشه لطفا انگبزه نامه کشاورزی برای پست داک بفرستید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)