صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بیمه درمانی برای بازدیدکنندگان

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض بیمه درمانی برای بازدیدکنندگان

سلام
    من یه سوال در مورد بیمه مسافرتی دارم، جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای پرسیدن.

برای بیمه ی مسافرتی افراد بالای 65 سال برای سفر سه ماهه به آمریکا کجا رو پیشنهاد میکنین؟
    من چند سال پیش یادمه از بیمه ی آکسا استفاده کردم ولی شنیدم که الان به علت تحریمها دیگه کار نمیکنه.
    ممنون میشم انتخاب هایی که الان هست رو بگین.

سپاس
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال در مورد بیمه مسافرتی دارم، جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای پرسیدن.

برای بیمه ی مسافرتی افراد بالای 65 سال برای سفر سه ماهه به آمریکا کجا رو پیشنهاد میکنین؟
    من چند سال پیش یادمه از بیمه ی آکسا استفاده کردم ولی شنیدم که الان به علت تحریمها دیگه کار نمیکنه.
    ممنون میشم انتخاب هایی که الان هست رو بگین.

سپاس
    یادمه یکی با امارات می خواست بیاد آمریکا، خود آژانس ازش سوال کرده بود که بیمه مسافرتی می خوای یا نه.
    من وقتی بلیط آنلاین مسافرت داخلی آمریکا رو می خرم، می تونم گزینه بیمه سفر رو هم انتخاب کنم. برای همین، وقتی بلیط رو از آژانس می خرید، منطقی هست که خود آژانس بتونه این کار رو انجام بده.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

با سلام، بچه ها میشه یکم توضیح بدین این بیمه مسافرتی به چه دردی میخوره؟ چه خدماتی داره؟ مفیده؟ توصیه میکنید؟
    ================================================== ===========================================
    1st file number may2010 - 2nd file oct2010 - NOC 4131 - IELTS 7.0 - transfered to Warsaw: Dec. 20 - Process Started : Feb. 29 2012

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef420 نمایش پست ها
    با سلام، بچه ها میشه یکم توضیح بدین این بیمه مسافرتی به چه دردی میخوره؟ چه خدماتی داره؟ مفیده؟ توصیه میکنید؟
    تا جاییکه من میدونم بیمه مسافرتی مربوط می شه به بیمه حوادث و بیماری برای مسافرین خارج از کشور. معمولا کسانی که برای مدت کوتاهی به عنوان سفر کاری یا تفریحی به خارج از کشور می روند به این بیمه ها نیاز دارند. برای ورود به بعضی از کشورها داشتن این بیمه ها الزامی است. (خود من برای یک سفر کاری به آلمان یک بیمه 1 ماه خریدم) اما شما که برای تحصیل به کشوری وارد می شید نیازی به بیمه مسافرتی ندارید، به جای آن بیمه اجباری دانشگاه رو برای دانشجویان خارجی خواهید داشت. تمام آن آزمایشاتی که باید بدید و نتایج اونو با خودتون ببرید مال همین بیمه اجباری دانشگاه هست.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

پیش فرض بیمه درمانی برای بازدیدکنندگان

سلام بچه ها

من پدر و مادرم ان شاء الله قراره بیان امریکا. می خواستم براشون بیمه بگیرم ولی چون ساکن ایران هستند میگه به علت تحریم ها نمیشه براشون بیمه بگیرم. کسی جایی رو میشناسه بشه بیمه گرفت؟

مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه درمانی برای بازدیدکنندگان

دوستام ممنون می شم بفرمایید برای ویزیتور ها به آمریکا از کدوم شرکت ها می شه بیمه گرفت و اینکه کسی تجربه ای داشته؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

سلام دوستان عزیز
    سوالم در مورد بیمه ویزیتوری هست. کسی سابقه داشته برای کسی که برای دیدنش میاد بیمه بگیره. خیلی ها این مورد رو رد می کنن و بیمه نمی گیرن ولی به نظرم یه بیمه متوسط باید همیشه داشت برای روز مبادا.
    مشکل این هست که پلن های مختلفی وجود داره، من فکر می کنم دیداکتبل 0 گزینه مناسبی باشه، یه سری بیمه ها میگن شما اگر موردی بود میری بیمارستان هزینه ها رو پرداخت می کنی و ما بعدا بهت پول رو بر می گردونیم، این جور بیمه ها معمولا قیمت های مناسبی دارن ( تقریبا 70 دلار واسه 30 روز)، ولی من نمیدونم چقدر مطمئن هستن، همینطور یه سری ها comprehensive هستن که می گن تا سقف 1000 دلار 80 درصد رو میدن بالای 1000 دلار 100 درصد و دیگه نمی خواد هیچ هزینه ای رو تو بیمارستان بدم و از همون اول خودشون پول رو می گن که میدن، که یه مقدار هم قیمت بالاتری دارن (200 دلار برای 30 روز)

دوستان کسی تجربه داره کدوم بهتره بگیرم و اینکه شرکت بیمه چقدر مهم هست چی باشه چون وقتی تو این وبسایت ها (http://www.visitorscoverage.com/) می رم اکثرا شرکت های درجه دو سه هستن.

هر اطلاعات و تجربه ای دارید کمک می کنه.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه داره کدوم بهتره بگیرم و اینکه شرکت بیمه چقدر مهم هست چی باشه چون وقتی تو این وبسایت ها (http://www.visitorscoverage.com/) می رم اکثرا شرکت های درجه دو سه هستن.
    خیلی جالب هست که وقتی میام بیمه رو بگیرم این پیغام رو میده!!

• We're sorry, but we are unable to accept your application due to U.S. economic sanctions and embargo programs and/or other applicable trade sanction laws.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

خيلي ممنون به خاطر پاسختون . دوستان به نظرتون بنده كه با ويزاي توريستي و حداكثر ٦ ماهه دارم سفر ميكنم به آمريكا ، براي گرفتن بيمه (مشكلات درماني كه ممكنه پيش بياد) ، چطور اقدام بكنم؟ آيا بيمه هاي ايراني اونجا كاربردي دارن يا بهتره از شركتهاي بيمه آمريكايي اقدام كنم ؟! و اگر جواب شركتهاي آمريكاييه، آيا از همين ايران قبل سفرم ميتونم اقدام كنم يا به محض ورود به آمريكا بيمه رو بگيرم؟! با تشكر

Junior Member

سلام دوستان. کسی در مورد بیمه های درمانی-مسافرتی ایرانی مثل بیمه سامان یا غیره برای سفر 6 ماهه به آمریکا اطلاعی داره؟ آیا در صورت بروز مشکل، واقعا پول رسید ها و غیره رو برمیگردوند یا یه بهونه مسخره میارند و میپیچونند؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)